Polub Hotplotę na:

News

Robert Pattinson ZDRADZAŁ Kristen Stewart! Wiemy, z kim!

Teraz, gdy związek Kristen Stewart i Roberta Pattinsona stoi pod znakiem zapytania, takie newsy raczej nie wpłyną pozytywnie na ich relacje! Zagraniczna prasa podaje, że Robert Pattinson zdradzał Kristen Stewart z sexy modelką! Ta opowiada o ich seksie!

08.02.2013

(0/19)
Splash News/East News

Teraz, gdy związek Kristen Stewart i Roberta Pattinsona stoi pod znakiem zapytania, takie newsy raczej nie wpłyną pozytywnie na ich relacje! Zagraniczna prasa podaje, że Robert Pattinson zdradzał Kristen Stewart z sexy modelką! Ta opowiada o ich seksie! 

Szok! Robert Pattinson zdradzał Kristen Stewart! Jego skoki w bok miały mieć miejsce chwilę po ogłoszeniu romansu Kristen z reżyserem filmu Królewna Śnieżka i Łowca. Pikanterii dodaje fakt, że sexy modelka, z którą umawiał się Rob, miała być łudząco podobna do Kristen Stewart!

Na łamach zagranicznej prasy pojawiają się wyznania dziewczyny, która nie przebiera w słowach - opisuje sex z Robertem Pattinsonem!

-"Spotkałam się z Robem dwa razy, było to zeszłego lata. Dałabym mu 10 [punktów]. Świetnie całuje i jest naprawdę słodki, ale potrafi przy tym dominować [w łóżku]. Sporo piliśmy, ale nie wpływało to negatywnie na jego aktywność w sypialni, spędziliśmy w łóżku całą noc, gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy" - zdradza w rozmowie z HollywoodLife kochanka Roberta Pattinsona.

 -"Wtedy [Robert Pattinson] palił, ja nie. Martwił się, że jego oddech jest nieświeży, więc biegał do łazienki, by użyć płynu do płukania jamy ustnej. Powiedziałam mu, że zupełnie mi to nie przeszkadza [papierosy], ale on ciągle bardzo się przejmował i starał. Wiedzieliśmy, że nasza relacja nigdy nie będzie niczym poważnym, ale Rob nie dawał mi tego odczuć. Wszystko z nim było tak dobre, jak tylko można to sobie wyobrazić. Z przyjemnością znowu bym się z nim spotkała" - dodała modelka.

O tym, że sex z Robertem Pattinsonem jest świetny słyszeliśmy parę dni wcześniej. Chyba przyjdzie nam po prostu uwierzyć na słowo ;)


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-10 19:21:34
Wcale nie jestem poje**** raczej ty! Cieszę się Jestem niezadowolony
Gość
nick: Gość
| 2013-02-09 23:51:43
PS jesteś POJE*ANA!!!!!! Do gościa z 2013-02-09 22:29:44
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-09 22:29:44
Och biedna modelka...... Nazmyślała tylko żeby o niej mówili jako to ona sławna, bo spała z Robertem... A Rob powiedział że z nią spał?! No właśnie nie, wiec zostawcie go w spokoju! Ona tak nazmyślała, pewnie. Na 99,9% A jak się z nią przespał to co? Dobrze niech kryśka wie że on nie będzie szarą myszką pod jej władzą! Ps jestem jego fanką!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-09 17:09:26
komentatorze*
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-09 17:07:35
A ty komantatorze (do tego niżej) taki/a jesteś pewny/a, że Rob to zrobił? Tobie chyba szajba odbiła! Od kasy i sławy to się Biebierowi poprzewracało, a nie Pattinsonowi! I jesteś głupi/a skoro wierzysz w te wszystkie zdrady i plotki! Człowieku! To jest show biznes! Najważniejsze to dobrze się wypromować porządnym skandalem przed premierą, żeby porządnie zarobić! A jaka jest prawda o ich związku to nie wiesz ani Ty, ani ja, ani nikt inny oprócz ROBSTENU!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-09 12:11:45
A wy komentatorzy znacie te wasze gwiazdy z życia? czy z mediów? no właśnie to nie gadajcie głupot, że on jest inny, on napewno tego nie zrobił itp bo prawda jest taka, że każdemu odbija szajba.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-08 23:43:51
Hhahah. A świnie latają. W to nie uwierzę. A i w to że Kris go zdradziła to myślę że to też była ustawka. Dla promocji.. no a teraz Rob w Australii Kris w LA to wymyślają bo już nie mają co pisać. Ludzie opanujcie się.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-08 16:42:40
Hahahaha...Skoro jest tak łudząco podobna do Kristen, to może Rob'owi się coś pomyliło?...Ja uważam,że amerykańskim mediom się już baaardzo nudzi i po prostu nie mają co nich pisać,bo już od dawna nie są widywani publicznie( bo Rob kręci film,a Kris ostatni raz fotografowana była miesiąc temu) He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-08 15:40:55
jasne... już wierzę... żal...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-08 12:54:45
hahaah śmiać mi się chce z tych głupot, to jest chore ! pozdrawiam kogoś kto wymyśla takie brednie Ziew... ... żałosne
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-08 11:48:22
Myślę,że to bzdura.Rob ma inny charakter,nie jest typem,który dla złagodzenia bólu paskuje się z pierwszą lepszą do łóżka.A z tego co wiem,on bardzo kocha Kristen Cieszę się Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-02-08 11:17:26
KRISTEN!!!! po co ty go zdradzałaś !?!? Teraz do ciebie nie wróci!!!
Gość
nick: Gość
| 2013-02-08 10:53:50
Haha Rob przybij pionę ZaynowiAle będzie się działo...