News

Rihanna topless w teledysku We Found Love. Nowe szokujące VIDEO! YOUTUBE

Rihanna uprawia seks, ćpa, kradnie i wymiotuje w nowym teledysku do we Found Love. Szokujące video?

20.10.2011

(0/22)
YouTube

W serwisie YouTube pojawił się nowy teledysk Rihanny do piosenki We Found Love. Piosenkarka zapowiadała, że w video uprawia seks w samochodzie. To jednak nie wszystko...

Teledysk We Found Love zaczyna się od monologu Rihanny z irlandzkim akcentem. Potem widzimy RiRi w wannie z modelem Dudley'em O'Shaughnessy. W kolejnych scenach gwiazda uprawia z nim seks, biega topless po polu, bierze narkotyki, kradnie w sklepie, traci przytomność z przećpania, wymiotuje na ulicy... Co jeszcze? Sprawdźcie!

Jak sądzicie, Rihanna przesadziła? Teledysk We Found Love jest zbyt odważny?

Tę gwiazdę usłyszysz w kanale ESKA Summer City

Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-24 16:25:43
NAJLEPSZY teledysk Rihanny! W 100 procentach. Mrugam sobie Kocham ją!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-22 21:11:01
Teledysk cuudny ! Odważny ale nie przegięty ! Jednym słowem: CUDO ! Przewracam oczami
LocaGirl
nick: LocaGirl
Zgłoś nadużycie | 2011-10-22 17:04:00
Teledysk jest normalny!! Riri pokazuje tu świat innych ludzi i to się chyba midiom nie podoba....Kompletnie nie rozumiem czego się czepiają!! Przecież pokazuje nawet jak najprawdopodobniej skończą ci, co ćpają....wg. mnie ten klip jest BOSKI!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-21 20:24:35
Rizi przegieła tym razem a piosenka ... ... super Mrugam sobie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-21 14:21:51
Rihanna tu nie rzyga ,jejciu pokazane jest tu ze wymiotuje materiałem białym jakims ,estetycznie ,fajny teledysk.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-21 09:22:59
Illuminatka ? - Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety i tak ją kocham ; (((
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-21 00:17:11
Tak naprawde to NUDA, mieszanka bezwartosciowa, denny kicz który nie wprowadza nic nowego do kultury:pp a tym bardziej nie napisał tej piosenki ani muzyki do niej, więc to nie jest jej piosnek, nic w ten sposób sobą nie reprezentuje, pospolita iluminantka, jest taka Jednorazowa...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 22:21:44
J anie jestem fanem Rihanny i uważam , że jak na Rihannę to w sumie nie ma tam nic szokującego.
barbara1992
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 21:45:18
Piosenka mi sie strasznie podoba. .. a teledysk... hmm. Pokazuje prawdziwy świat zaćpanych ludzi... toksyczny związek i co tracą przez to wszystko, dlatego uważam że nie przesadziła. Szacunek.... He he
Buchonizer
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 21:26:28
Teledysk świetny! Mówi o prawdziwym życiu, a nie jak w klipach GaGi, która szokuje i nic poza tym.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 21:13:14
Najlepszy teledysk roku!! wcale nie jest zabawny (jak ktoś stwierdził) Ale Rihanna zagrała w nim prawdziwie, nie była plastikowa jak jej się zdarza w innych klipach. Świetny teledysk !!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 20:56:19
najlepszy teledysk roku to JUDAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, nr. 2 You and I, 3 Born This Way, 4 The Edge of Glory!!!!!!!!!!!!!!! u Rihanny lubię man down i sm
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 20:48:29
Nie przesadziła. Teledysk i piosenka są ekstra. Całość jest przynajmniej zabawna ;]
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 20:43:19
boska piosenka i świetny teledysk
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 20:39:42
Ten teledysk jest BOSKI, ŚWIETNY, ZAJ***EBISTY ! Dawno nie było tak dobrych teledysków. Pokazuje miłość i styl życia który nie zawsze kończy się dobrze . I to jest najlepsze w tym wszystkim bo przypominają mi się lata '80 . Cudo ! x33333333333333333333333
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 20:26:40
najlepszy teledysk 2011-roku!!!! sapisała się an medal MEGAAAAAAA He he Cieszę się;p
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 19:47:33
teledysk i piosenka są świetne bravo dla Rihanny .!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 19:27:41
teledysk i piosenka sąMEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,żeby nie przeklinać! : D przyznam,że pasuję do siebie He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 18:50:39
jak dla mnie Rihanna spisała sie na 5-tkę He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 18:37:14
o jaa.. przestańcie nie ma w tym nic takiego zaraz absurdalnego.. gorsze w tv pokazują. A jak dla mnie to jest jeden z lepszych teledysków Rihanny Cieszę się Mrugam sobie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 18:25:34
Jak to nie?A katy perry w TGF to co robi?Siedzi i je kiełbasę?NIE!RZYGA! Cieszę się Nie wiem, o co chodzi
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 17:17:13
nie jest szokujacy a moglo by w nim nie byc tej k.u.r.w.y Dudley O'Shaughnessy
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 17:06:35
już wolę oglądać taki shock-ujący teledysk niż kolejny w stylu imprezowym, gdzie parodiują gołe d.u.p.y. w stringach
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 17:05:32
Po pierwsze Gagag nie jest taka żeby w teledysku żygała ! ! !
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 17:02:09
beznadziejna piosenka, jeszcze gorszy teledysk!!!! Nie wiem ile ten zbocz**y babsztyl pociągnie jeszcze w showbiznesie ale skoro nie umie śpiewać to musi zwracać na siebie uwagę golizną i narkotykami!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 17:00:01
Gadacie na Gage a ona sama lepr\sza nie jest ! ! !
claire13
nick: claire13
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 16:04:15
Świetny teledysk i świetna piosenka..I dokładnie zgadzam się z Gość 2011-10-20 13:40:25 i Gość 2011-10-20 10:55:02..Nie ma takiej drugiej jak ona.;***
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 15:59:31
to wcale nie szokujące. ona ma chyba 22 lata i ma prawo robić takie rzeczy. tak naprawdę osoby w wieku 15 a nawet mniej ćpają, piją i inne rzeczy
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 15:27:00
świetny teledysk :*****
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 14:12:21
jestem pod wielkim wrazeniem ! nie spodziewałam sie ze Rih ma tak wielki talent aktorski . : O na prawde szacun ! teledysk : mistrzostwo ! Ta piosenka stała sie hitem przed wydaniem teledysku , wiec teraz bd burza . < 33
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 13:56:34
jejku, niesamowity teledysk. jestem pod wrażeniem. nie spodziewałam się do takiej imprezowej piosenki takiego teledysku! szok!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 13:40:25
teledysk jest o prawdziwym życiu ile ludzi tak się zachowuje a ona pokazała to publiczni pokazała ja to może się skończyć
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 12:27:36
tan blondyn to jej chlpak.jle zrazy oni tu sie liza Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 11:46:17
SUPER !!! Przewracam oczami Przewracam oczami Przewracam oczami
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 11:22:16
GaGA Jest naj i Rihanna tez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 11:16:43
teledysk spoko, trochę w stylu skins uk
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 10:55:02
Kocham ten teledysk!Ale denerwuje mnie to,że jak katy perry czy lady gaga ćpają i rzygają na teledyskach to wtedy wszyscy mówią super i to nie jest wgl szokujące a jak rihanna to już od razu świat się wali.ONA JEST PRAWDZIWĄ ROCKOWĄ DZIEWCZYNĄ.Ma prawo robić co jej się podoba!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-10-20 09:30:18
moim zdaniem przesadzila ale teledysk fajny