News

Rihanna NAGO w wersji... rysunkowej! BOSKIE! Czyje to dzieło?!

W tym samy czasie na profilu Chrisa Browna pojawił się inny rysunek nagiej kobiety! Czy to także Rihanna?

23.01.2013

(0/21)
Instagram/Rihanna/twitter.com

Na pewno pamiętacie słynne zdjęcia nagiej Rihanny, które wrzuciła do sieci jej przyjaciółka, Melissa? Jedno z nich doczekało się przeróbki w wersji rysunkowej!

Szkic pojawił się kilka godzin temu na Instagramie Riri. Rysunek odwzorowany jest na zdjęciu, na którym naga Rihanna siedzi z kieliszkiem w dłoni.

Autorką fotki jest najprawdopodobniej Melissa, czyli najbliższa przyjaciółka gwiazdy hitu Diamods. A kto jest autorem rysunku? Może Chris Brown? :)

Co ciekawe, na profilu Chrisa w serwisie Instagram w tym samym czasie też pojawiło się zdjęcie rysunku nagiej kobiety! Czy to także Rihanna? Nie jesteśmy pewni, ale wiemy jedno: oba rysunki bardzo nam się podobają! A Wam? ;))

A jeśli jesteście dociekliwi - weźcie Rihannę w wersji real i rysunkowej pod loopę :)  

Tę gwiazdę usłyszysz w kanale ESKA Summer City

Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
| 2013-01-23 22:51:08
co za zbok to musiał narysować na serio trzeba być naprawde poj...... zeby coś takiego rysowac nawet mógłby to być chris brown!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. ma tylko talent że umie bić inne kobiety po ryju co za damski bokser!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi
Gość
nick: Gość
| 2013-01-23 19:17:30
ktoś ma talent ale ten rysunek jest trochę zboczony Słucham muzy krytyk z innej ligi
Reklama
Reklama