Polub Hotplotę na:

News

Rihanna: Bez stanika!!! Pokazuje piersi i nogi! ZDJĘCIA

Rihanna - koncert w Bostonie był mocnym wystawieniem na próbę jej fanów. Rihanna spóźniła się na koncert 3 godziny! Jednak jej najwierniejsi zwolennicy wybaczyli jej tę wtopę. Rihanna swoją ostatnią stylizacją chciała się im chyba odwdzięczyć - była bez stanika! Pokazała nogi!

09.05.2013

(3/11)
East News/Splash News

Rihanna - koncert w Bostonie był mocnym wystawieniem na próbę jej fanów. Rihanna spóźniła się na koncert 3 godziny! Jednak najwierniejsi zwolennicy wybaczyli jej tę wtopę. Rihanna swoją ostatnią stylizacją chciała się im chyba odwdzięczyć - była bez stanika! Pokazała nogi! 

Paparazzi przyłapali Rihannę, gdy wychodziła z restauracji i wracała do hotelu. Rihanna miała na sobie krótką niebieską spódniczkę, która doskonale ukazywała gwiazdorskie dłuuuuugie nogi! Sexy! Ale, ale... Jest jeszcze jeden punkt zaczepienia, jeśli o tę stylizację chodzi. Rihanna była bez stanika! Dzięki temu mogliśmy zobaczyć nie tylko fragment gwiazdorskich piersi, ale również jej tatuaż! Podoba się Wam? Weźcie zdjęcia Rihanny pod loopę!

Przypominamy, że w Gdyni Rihanna zagra koncert już 7 lipca 2013. Rihanna w Polsce może również pokazać sporo ciała - nie obrazimy się :)

Rihanna: Bez stanika!!! Pokazuje piersi i nogi! ZDJĘCIA     

Tę gwiazdę usłyszysz w kanale ESKA Summer City

Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
paddy3112
nick: paddy3112
Zgłoś nadużycie | 2013-05-09 18:39:51
Hahah to jej ochroniarz;P No ale wkoncu tez facet, wiec sie automatycznie spojrzal, niemogl tego ominac;P BTW No wiadomo, ze ona wyglada SUPERMrugam sobie Wkoncu to RihannaMrugam sobie Nawet ostatnio w dosyc powaznej stylizacji byla i...czapka z daszkiem hah;D No i tez pieknie wygladalaMrugam sobie Tylko RiRi moze tak dziwnie eksperymentowac, bo wkoncu ''Ladnemu w kazdym ladnie''Mrugam sobie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-05-09 16:33:58
pięknaa !!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-05-09 16:32:03
haha na drugim zdjęciu jak ten koleś jej perfignie zagląda w dekold Ziew...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-05-09 14:03:02
Ślicznie jej w tych włosach
Reklama

Sonda

Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub!

To już pewne! Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub!!! Wcześniej ukryli to przed prasą i fanami. Słusznie?

Reklama