Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Polsat: Taniec z Gwiazdami, odcinek 1. HITEM! 2. odcinek Dancing With The Stars pobije rekord oglądalności? - "Skomentuj!"

Polsat: Taniec z Gwiazdami, odcinek 1. HITEM! 2. odcinek Dancing With The Stars pobije rekord oglądalności?


RSS 11/03/2014 11:19 Komentarze

Taniec z Gwiazdami: Polsat z rekordowym wynikiem oglądalności! 1. odcinek Dancing With The Stars obejrzały prawie 4 miliony ludzi! 2. odcinek Tańca z Gwiazdami podtrzyma wynik?

Taniec z Gwiazdami: Polsat z rekordowym wynikiem oglądalności! 1. odcinek Dancing With The Stars obejrzały prawie 4 miliony ludzi! 2. odcinek Tańca z Gwiazdami podtrzyma wynik?

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, odcinek 1: RELACJA NA ŻYWO ONLINE!


W miniony piątek, 7.03.2014, o 20:05 Polsat wyemitował 1. odcinek 13. polskiej edycji programu Taniec z Gwiazdami. 1. odc. Dancing With The Stars obejrzały 3 820 000 widzów. To ponad 24 % wszystkich ludzi, którzy zasiedli tego wieczoru przed telewizorami.

Wirtualne Media przypominają, że 1. odcinek 12. serii show, które wówczas było emitowane w TVN, miał oglądalność na poziomie 4,29 mln osób, jednak wynik, jaki osiągnął Polsat, pozwolił stacji wysunąć się na prowadzenie w piątkowy wieczór.

Czy 2. odcinek Tańca z Gwiazdami też będzie hitem? W końcu 1. odcinek mógł mieć wysoką oglądalność ze względu na ciekawość Polaków, co zmieni się w programie po przejęciu go przez Polsat. Nowi prowadzący, nowe jury, nowa orkiestra, nowi uczestnicy... W 2. odcinku Tańca z Gwiazdami nowości będzie znacznie mniej, ale... tym razem po raz pierwszy zobaczymy, jak tańczą panowie! Dawid Kwiatkowski będzie najlepszy? My trzymamy kciuki i oczywiście będziemy oglądać! ;)

Dancing With The Stars: Dawid Kwiatkowski czy Cody Simpson? Który bardziej sexy?

1. odcinek programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami wygrali Joanna Moro i Rafął Maserak. Na drugim miejscu wylądowali Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Trzecie miejsce zajęli Klaudia Halejcio i Tomasz Barański. Ostatnie niezagrożone miejsce należało do Natalii Siwiec i Jana Klimenta. Viola Arlak odpadła.

Taniec z Gwiazdami 2014 prowadzą Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz! W jury Tańca z Gwiazdami zasiadają: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami: rekord oglądalności pobity! Widzowie dopisali :)

Zapis relacji na żywo z występów 1. odcinka Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami:


ANETA ZAJĄC i STEFANO TERRAZZINO


Aneta Zając i Stefano Terrazzino idą na pierwszy ogień. A właściwie - pierwszy taniec! Para tańczy cha-chę do piosenki Cher, Shoop Shoop Song.
Malitowski: "Okrucieństwo losy, że to kobiety muszą iść na pierwszy ogień. Bardzo trudna choreografia, Aneta, dałaś radę."

Tyszkiewicz: "ja sie strasznie za Stefano stęskniłam. Cha-cha jest takim trudnym tańcem na pierwszy ogień. Bardzo było ładnie"

Pavlović: "Tańczysz Aneto naprawdę ze wspaniałym tancerzem i nauczycielem i tańczysz z nim. Brakowało mi rytmu w cha-chy. Ona była ciągła. Za mało było różnic w rytmie."

Grabowski: "Ja się nie zgadzam z Iwoną, że z amało było ciach, ciach, ciach. uważam, że ciach, ciach ciach było wystarczająco. Pani Aneto, więcej radości w tym tańcu!"

Para zdobyła 26 punktów.


JOANNA MORO i RAFAŁ MASERAK

Joanna Moro i Rafał Maserak zatańczyli walca angielskiego do piosenki Moon River.Grabowski: Wydaje się, że walc angielski jest łatwiejszy od cha-chy... Pięknie. joanno Moro, po tańcu tym nigdy już nie będziesz zmorą

Pavlović: "Od dzisiaj nie nazywasz sie Joanna Moro, tylko Joanna More, bo dzisiaj zrobiłaś więcej"

Malitowski: "Były bardzo trudne figury. Maseraku, nie możesz tego schrzanić."

Para dostała w sumie 32 punkty.


KLAUDIA HALEJCIO I TOMASZ BARAŃSKI

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański tańczą cha-chę do piosenki Lady Marmalade.Malitowski: "Była bomba ehttp://www.eska.pl/hotplota/adminindex.php?subaction=CMNewsAdmin&substart=showEdit&cmn_id=76452nergetyczna. Z techniką troszkę było gorzej"

Tyszkiewicz: "Bardzo mi się to podobało. Jest pani nieziemsko zgrabna, nieziemsko ładna"

Para zdobyła 29 punktów.


KAROLINA SZOSTAK I ANDREJ MOSEJCUK


Para tańczy walca do piosenki Natural Woman.Grabowski: "Więcej odwagi. W pewnym momencie przestała się w ogóle uśmiechać w trakcie tańca"

Pavlović: "Bardzo ważny jest w tańcu ciężar ciała. Tak przykleiłaś się do Andreja, że tam piłeczka był nie włożyła. To było dobrze. Ale nie było lekko. Jak taki walec."

Karolina i Andrej dostali tylko 22 punkty.


VIOLA ARLAK I KRZYSZTOF HULBOJ

Viola i Krzysztof tańczą walca angielskiego do utworu When I Need You Roda Stewarta.Malitowski: "Zwróciłbym uwagę na Violi unoszenia i opadania. Ale brawo"

Pavlović: "Partner i partnerka w tańcu tworzą puzzle. Tam wszystko musi pasować. Wiecie, jak wy wchodziliście w siebie? Dół gorzej, dobrze, że sukienka długa..."

Grabowski: "Dopóki nie widziałem twego tańca, ceniłem Twój udział w Tańcu z Gwiazdami za odwagę. Po obejrzeniu tego tańca uważam, że ta odwaga była całkowicie uzasadniona"

27 punktów to ocena jury Dancing With the Stars. Tańca z Gwiazdami dla tej pary.


NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT


Natalia Siwiec i Jan Kliment tańczą cha-chę do hitu Daft Punk, Get Lucky.Pavlović: "Te nóżki się tak chybotały w prawo, w lewo... Mało tego... Bardzo ważna w tańcu jest miednica. W ogóle tego nie było. Jedyne na pocieszenie - ciesz się, bo jest tak źle, że teraz może być już tylko lepiej"

Grabowski: "Oczywiście Iwona pani zazdrości. A ja pani też zazdroszczę. Figurę pani zazdroszczę... Tym bardziej włosów pani zazdroszczę"

Natalia Siwiec dostała 18 punktów, i to tylko dlatego, że Beata Tyszkiewicz, jak powiedziała Iwona Pavlović, "ukradła jej jedynkę i dwójkę"!


Czas na werdykt. Już za chwilę poznamy wyniki 1. odcinka Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Na razie jednak ocena jurorów.

Beata Tyszkiewicz nie chce wskazać zwycięzcy. Iwona Pavlović docenia poziom polskiej edycji Dancing With The Stars. Andrzej Grabowski jest zachwycony odwagą par.

Po dodaniu głosów sędziów i sędziów pierwsze miejsce w 1. odcinku Dancing With The Stars zajmują Joanna Moro i Rafął Maserak.

Na drugim miejscu Aneta Zając i Stefano Terrazzino.

Trzecie miejsce - Klaudia Halejcio i Tomasz Barański.

Ostatnie niezagrożone miejsce: Natalia Siwiec i Jan Kliment.


W programie zostają Karolina Szostak i jej partner, Andrej Mosjcuk!

Viola Arlak odpadła. Podziękowała widzom i stwierdziła, że wreszcie ma wakacje.

Na koniec 1. odcinka programu Dancing With Whe Stars. Taniec z Gwiazdami występuje Dawid Kwiatkowski! Kwiat śpiewa piosenkę Cool And the Gang, Celebration!
@Enka

komentarze
Hotplota News

Księżna Kate trafiła do szpitala! JEST W TRZECIEJ CIĄŻY?!

Kate Middleton spodziewa się trzeciego dziecka???

Kourtney Kardashian odprowadza syna na zajęcia! Z Younesem spotyka się w tajemnicy?

Kourtney Kardashian nie chce przedstawiać swojego chłopaka dzieciom.

OPOLE 2017 - artyści, data, szczegóły: Kiedy festiwal? Kto wystąpi? JUŻ WIEMY!

Zobaczcie najnowsze szczegóły na temat festiwalu Opole 2017!

Gra o Tron 7: Sophie Turner i Maisie Williams w wyjątkowym Carpool Karaoke!

Aktorki Game of Thrones zrobiły własne Carpool Karaoke. Zobaczcie, jak Maisie Williams i Sophie Turner nabijają się z kolegi z planu...

Katy Perry w Idolu będzie ostra jak Simon Cowell! „Potrzebujemy gwiazdy!”

Katy Perry będzie postrachem uczestników?

wczytaj więcej artykułów