Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Polsat: Taniec z Gwiazdami, odcinek 1. HITEM! 2. odcinek Dancing With The Stars pobije rekord oglądalności? - "Skomentuj!"

Polsat: Taniec z Gwiazdami, odcinek 1. HITEM! 2. odcinek Dancing With The Stars pobije rekord oglądalności?


RSS 11/03/2014 11:19 Komentarze

Taniec z Gwiazdami: Polsat z rekordowym wynikiem oglądalności! 1. odcinek Dancing With The Stars obejrzały prawie 4 miliony ludzi! 2. odcinek Tańca z Gwiazdami podtrzyma wynik?

Taniec z Gwiazdami: Polsat z rekordowym wynikiem oglądalności! 1. odcinek Dancing With The Stars obejrzały prawie 4 miliony ludzi! 2. odcinek Tańca z Gwiazdami podtrzyma wynik?

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, odcinek 1: RELACJA NA ŻYWO ONLINE!


W miniony piątek, 7.03.2014, o 20:05 Polsat wyemitował 1. odcinek 13. polskiej edycji programu Taniec z Gwiazdami. 1. odc. Dancing With The Stars obejrzały 3 820 000 widzów. To ponad 24 % wszystkich ludzi, którzy zasiedli tego wieczoru przed telewizorami.

Wirtualne Media przypominają, że 1. odcinek 12. serii show, które wówczas było emitowane w TVN, miał oglądalność na poziomie 4,29 mln osób, jednak wynik, jaki osiągnął Polsat, pozwolił stacji wysunąć się na prowadzenie w piątkowy wieczór.

Czy 2. odcinek Tańca z Gwiazdami też będzie hitem? W końcu 1. odcinek mógł mieć wysoką oglądalność ze względu na ciekawość Polaków, co zmieni się w programie po przejęciu go przez Polsat. Nowi prowadzący, nowe jury, nowa orkiestra, nowi uczestnicy... W 2. odcinku Tańca z Gwiazdami nowości będzie znacznie mniej, ale... tym razem po raz pierwszy zobaczymy, jak tańczą panowie! Dawid Kwiatkowski będzie najlepszy? My trzymamy kciuki i oczywiście będziemy oglądać! ;)

Dancing With The Stars: Dawid Kwiatkowski czy Cody Simpson? Który bardziej sexy?

1. odcinek programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami wygrali Joanna Moro i Rafął Maserak. Na drugim miejscu wylądowali Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Trzecie miejsce zajęli Klaudia Halejcio i Tomasz Barański. Ostatnie niezagrożone miejsce należało do Natalii Siwiec i Jana Klimenta. Viola Arlak odpadła.

Taniec z Gwiazdami 2014 prowadzą Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz! W jury Tańca z Gwiazdami zasiadają: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami: rekord oglądalności pobity! Widzowie dopisali :)

Zapis relacji na żywo z występów 1. odcinka Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami:


ANETA ZAJĄC i STEFANO TERRAZZINO


Aneta Zając i Stefano Terrazzino idą na pierwszy ogień. A właściwie - pierwszy taniec! Para tańczy cha-chę do piosenki Cher, Shoop Shoop Song.
Malitowski: "Okrucieństwo losy, że to kobiety muszą iść na pierwszy ogień. Bardzo trudna choreografia, Aneta, dałaś radę."

Tyszkiewicz: "ja sie strasznie za Stefano stęskniłam. Cha-cha jest takim trudnym tańcem na pierwszy ogień. Bardzo było ładnie"

Pavlović: "Tańczysz Aneto naprawdę ze wspaniałym tancerzem i nauczycielem i tańczysz z nim. Brakowało mi rytmu w cha-chy. Ona była ciągła. Za mało było różnic w rytmie."

Grabowski: "Ja się nie zgadzam z Iwoną, że z amało było ciach, ciach, ciach. uważam, że ciach, ciach ciach było wystarczająco. Pani Aneto, więcej radości w tym tańcu!"

Para zdobyła 26 punktów.


JOANNA MORO i RAFAŁ MASERAK

Joanna Moro i Rafał Maserak zatańczyli walca angielskiego do piosenki Moon River.Grabowski: Wydaje się, że walc angielski jest łatwiejszy od cha-chy... Pięknie. joanno Moro, po tańcu tym nigdy już nie będziesz zmorą

Pavlović: "Od dzisiaj nie nazywasz sie Joanna Moro, tylko Joanna More, bo dzisiaj zrobiłaś więcej"

Malitowski: "Były bardzo trudne figury. Maseraku, nie możesz tego schrzanić."

Para dostała w sumie 32 punkty.


KLAUDIA HALEJCIO I TOMASZ BARAŃSKI

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański tańczą cha-chę do piosenki Lady Marmalade.Malitowski: "Była bomba ehttp://www.eska.pl/hotplota/adminindex.php?subaction=CMNewsAdmin&substart=showEdit&cmn_id=76452nergetyczna. Z techniką troszkę było gorzej"

Tyszkiewicz: "Bardzo mi się to podobało. Jest pani nieziemsko zgrabna, nieziemsko ładna"

Para zdobyła 29 punktów.


KAROLINA SZOSTAK I ANDREJ MOSEJCUK


Para tańczy walca do piosenki Natural Woman.Grabowski: "Więcej odwagi. W pewnym momencie przestała się w ogóle uśmiechać w trakcie tańca"

Pavlović: "Bardzo ważny jest w tańcu ciężar ciała. Tak przykleiłaś się do Andreja, że tam piłeczka był nie włożyła. To było dobrze. Ale nie było lekko. Jak taki walec."

Karolina i Andrej dostali tylko 22 punkty.


VIOLA ARLAK I KRZYSZTOF HULBOJ

Viola i Krzysztof tańczą walca angielskiego do utworu When I Need You Roda Stewarta.Malitowski: "Zwróciłbym uwagę na Violi unoszenia i opadania. Ale brawo"

Pavlović: "Partner i partnerka w tańcu tworzą puzzle. Tam wszystko musi pasować. Wiecie, jak wy wchodziliście w siebie? Dół gorzej, dobrze, że sukienka długa..."

Grabowski: "Dopóki nie widziałem twego tańca, ceniłem Twój udział w Tańcu z Gwiazdami za odwagę. Po obejrzeniu tego tańca uważam, że ta odwaga była całkowicie uzasadniona"

27 punktów to ocena jury Dancing With the Stars. Tańca z Gwiazdami dla tej pary.


NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT


Natalia Siwiec i Jan Kliment tańczą cha-chę do hitu Daft Punk, Get Lucky.Pavlović: "Te nóżki się tak chybotały w prawo, w lewo... Mało tego... Bardzo ważna w tańcu jest miednica. W ogóle tego nie było. Jedyne na pocieszenie - ciesz się, bo jest tak źle, że teraz może być już tylko lepiej"

Grabowski: "Oczywiście Iwona pani zazdrości. A ja pani też zazdroszczę. Figurę pani zazdroszczę... Tym bardziej włosów pani zazdroszczę"

Natalia Siwiec dostała 18 punktów, i to tylko dlatego, że Beata Tyszkiewicz, jak powiedziała Iwona Pavlović, "ukradła jej jedynkę i dwójkę"!


Czas na werdykt. Już za chwilę poznamy wyniki 1. odcinka Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Na razie jednak ocena jurorów.

Beata Tyszkiewicz nie chce wskazać zwycięzcy. Iwona Pavlović docenia poziom polskiej edycji Dancing With The Stars. Andrzej Grabowski jest zachwycony odwagą par.

Po dodaniu głosów sędziów i sędziów pierwsze miejsce w 1. odcinku Dancing With The Stars zajmują Joanna Moro i Rafął Maserak.

Na drugim miejscu Aneta Zając i Stefano Terrazzino.

Trzecie miejsce - Klaudia Halejcio i Tomasz Barański.

Ostatnie niezagrożone miejsce: Natalia Siwiec i Jan Kliment.


W programie zostają Karolina Szostak i jej partner, Andrej Mosjcuk!

Viola Arlak odpadła. Podziękowała widzom i stwierdziła, że wreszcie ma wakacje.

Na koniec 1. odcinka programu Dancing With Whe Stars. Taniec z Gwiazdami występuje Dawid Kwiatkowski! Kwiat śpiewa piosenkę Cool And the Gang, Celebration!
@Enka

komentarze
Hotplota News

Chris Brown dementuje: "Nie słuchajcie bzdur"! Karrueche Tran kłamała?

Chris Brown dementuje doniesienia, jakoby miał zakaz zbliżania się do Karrueche Tran? Modelka kłamała, mówiąc, że piosenkarz grozi jej śmiercią?!

Sean Kingston poważnie pobity?! Padł strzał z pistoletu! Kto brał udział w bójce?!

Sen Kingston został dotkliwie pobity przez członków zespołu Migos? Kto wystrzelił z pistoletu? Sprawdźcie szczegóły!

Kim Kardashian komentuje nową sex taśmę! Kiedy nagrała sex video?

Wiadomo, co znajduje się na nagraniu, którego poszukują internauci!

BRIT Awards 2017 - WYNIKI: Zwycięzcy wszystkich kategorii - pełna lista!

Kto wygrał nagrody Brit Awards 2017? Zwycięzcy gali wielką niespodzianą? Jak poradzili sobie faworyci?

Katy Perry: Chained To The Rhythm powstała przez… Donalda Trumpa! To efekt jej depresji!

Katy Perry ciężko zniosła wyniki wyborów w USA. By oderwać się od czarnych myśli, pisała piosenki...

wczytaj więcej artykułów