TERAZ CZYTASZ:
Pippi Langstrumpf: Kim jest Tami Erin - Pończoszanka z sex taśmą na koncie? - "Skomentuj!"

Pippi Langstrumpf: Kim jest Tami Erin - Pończoszanka z sex taśmą na koncie?


RSS 30/10/2013 12:58 Komentarze

Pippi Pończoszanka [a uściślając - aktorka wcielająca się lata temu w jej postać] dorosła i postanowiła zapracować na miano sexy Pończoszanki także w realu... Kim jest Tami Erin - Pippi Langstrumpf, która dorobiła się sex taśmy?

Pippi Pończoszanka [a uściślając - aktorka wcielająca się lata temu w jej postać] dorosła i postanowiła zapracować na miano sexy Pończoszanki także w realu... Kim jest Tami Erin - Pippi Langstrumpf, która dorobiła się sex taśmy?

Fani Pippi Langstrumpf mogą być w lekkim szoku... Tami Erin - aktorka odgrywająca rolę Pippi postanowiła pokazać swoją pippi w całej okazałości... Nagrała sex taśmę! Pończoszanka zaprezentowała się od zupełnie nowej strony. I to dosłownie ;] 

Pippi Langstrumpf: Sex taśma Pończoszanki przebije sex taśmę Kim Kardashian!? ZDJĘCIA

Tami Erin [Tamara Erin Klicman] urodziła się 8 lipca 1974 r. w Wheaton [Illinois]. W wieku ośmiu lat Tami związała się z agencją Elite Model Management i w wieku 11 lat za jej pośrednictwem podpisała kontrakt, który zmienił jej dotychczasowe życie. Tami Erin wygrała casting na rolę Pippi w filmie"Nowe przygody Pippi Langstrumpf". Tami Erin po zakończeniu kariery jako Pippi, kontynuował swoją pracę nie tylko jako aktorka i modelka, ale również współpracując z globalnymi organizacjami charytatywnymi.

Jak widać, rozbudzone zdolności aktorskie nie pozwoliły jej poprzestać na dotychczasowych rolach - wolała sprawdzić się w bardziej pieprznej produkcji :)


@Em


komentarze
Hotplota News

Mamy Cię 26.04.2015: Kogo wkręcą Prokop i Hołownia w 9. odcinku Mamy Cię?! Sprawdźcie!

26.042015 Mamy Cię, odcinek 9.! Kogo wkręcą Marcin Prokop i Szymon Hołownia? Szczegóły na Hotplocie ;)

Romeo Beckham przebiegł charytatywny mini maraton! Brooklyn Beckham dumnie wspierał młodszego brata :)

Romeo Beckham, syn Davida Beckhama, przebiegł londyński mini maraton. Zobaczcie, jak Brooklyn Beckham wspierał młodszego brata!

Celebrity Splash: Otylia Jędrzejczak dała się ponieść emocjom i … wskoczyła do wody! [VIDEO]

Wszystko stało się jasne! Wiemy już kto wygrał Celebrity Splash! Otylia Jędrzejczak tak ucieszyła się z wyboru widzów, że wskoczyła w sukni do basenu!

Mali Giganci (25.04.2015), PÓŁFINAŁ: Kto odpadł? Gang Olafa! Kto w finale Mali Giganci?

25.04.2015 Mali Giganci ponownie zaskoczyli świetnymi występami. Kto odpadł z Mali Giganci, a kogo zobaczymy w finale? Sprawdźcie!

Księżna Kate Middleton urodziła córkę? Termin porodu MINĄŁ! Gdzie jest księżna Kate Middleton?

Księżna Kate urodziła drugie dziecko w tajemnicy przed mediami? A może właśnie przygotowuje się do porodu? Gdzie jest księżna Kate Middleton? Termin porodu minął!

wczytaj więcej artykułów