News

Paul Walker - zdjęcia z pogrzebu

Zdjęcia z pogrzebu Paula Walkera pokazują, jak skromnym człowiekiem był gwiazdor 'Szybkich i Wściekłych 7'. Choć kochały go miliony fanów na całym świecie, zgodnie z charakterem aktora, w ostatnim pożegnaniu uczestniczyła tylko rodzina i najbliżsi.

15.12.2013

(3/6)
BullsPix

Zdjęcia z pogrzebu Paula Walkera pokazują, jak skromnym człowiekiem był gwiazdor Szybkich i Wściekłych 7. Choć kochały go miliony fanów na całym świecie, zgodnie z charakterem aktora, w ostatnim pożegnaniu uczestniczyła tylko rodzina i najbliżsi Paula Walkera.

Pogrzeb odbył się dwa tygodnie po śmierci aktora na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park w Hollywood w piekącym kalifornijskim słońcu. Choć uroczystość trwała zaledwie około 45 minut, to organizatorzy ceremonii zadbali o gości, rozpinając nad nimi nieprzepuszczającą światła plandekę oraz rozstawili dla wszystkich wodę.

                         Pogrzeb Paula Walkera - było bardzo kameralnie - ZDJĘCIE

Na zdjęciach z pogrzebu Paula Walkera widzimy rodziców aktora: Cheryl Walker i Paula Walkera Seniora, braci: Caleba i Cody'ego, Meadow Walker - córkę Paula Walkera oraz jego dziewczynę - Jasmine Pilchard-Gosnell. Oprócz nich w uroczystości uczestniczyli tylko bliscy przyjaciele i znajomi aktora.

Część prochów gwiazdora spoczęła wczoraj na cmentarzu. Resztę - zgodnie z tradycją podzielono między bliskich zmarłego.
Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-02-13 20:42:58
nick-Gosc JPG ur.26 wrzesnia 1989 r.w Santa Barbara,a wiec na pewno nie 23-letnia,byla ostatnia znana,ale juz od kilku lat nieakktualna dziewczyna aktora,ktory samotnie wychowywal corke,poswiecajac sie pasjom swojego zycia-samochodom i dzialalnosci charytatywnej,wielokrotnie podkreslal,ze najbardziej kocha 2 kobiety-matke iswoja corke,czemu dal dowod w testamencie.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-01-08 12:40:52
To ta obok Meadow i siedzi obok brata Cody'ego tak mi sie wydaje
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-01-06 14:25:48
A gdzie jego rzekoma dziewczyna Jasmine Pilchard-Gosnell, bo jakoś nie widzę jej na tych zdjęciach.
Reklama
Reklama