Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Paris Jackson na okładce Vogue! „Młode dziewczyny biorą ze mnie wzór!” - "Skomentuj!"

Paris Jackson na okładce Vogue! „Młode dziewczyny biorą ze mnie wzór!”


RSS 19/06/2017 20:59 Komentarze

Oto pierwsza w życiu Paris Jackson okładka Vogue!

Zdjęcie z artykułu: Paris Jackson na okładce Vogue! „Młode dziewczyny biorą ze mnie wzór!” Paris Jackson w Vogue; instagram.com
Ilustracja do artykułu Paris Jackson na okładce Vogue! „Młode dziewczyny biorą ze mnie wzór!”


Od jakiegoś czasu Paris Jackson stawia na karierę w modelingu. Córka Michaela Jacksona stawia kolejne kroki milowe w tej dziedzinie biznesu. Po kontrakcie z Calvinem Kleinem przyszedł czas na pierwszą okładkę Vogue!

Wprawdzie pierwsza okładka Vogue z Paris Jackson nie należy do wydania amerykańskiego, jednak Paris ma wielkie powody do dumy. Jej zdjęcie pojawiło się na okładce Vogue z Australii. W środku Paris opowiedziała w wywiadzie, dlaczego chce angażować się w pomoc innym.

Mam wiele ważnych dla mojego serca powodów, by walczyć dla ludzi, czuję, że to mój obowiązek. Teraz, odkąd działam w modzie, stawiam duży nacisk – i w to przede wszystkim wkładam wysiłek – to sprawić, by pokazać moją kreatywność przez wszystko, co robię, gdy pracuję.” - powiedziała Paris Jackson w Vogue.

Bardzo chcę pozostawić pozytywny ślad w świecie mody. Zwłaszcza, jeśli chodzi o media i stereotypowy wzór piękności, który uderza z każdego magazynu naokoło, każdego artykułu, który wyskakuje na telefonie i każdego billboardu, który mijamy jadąc ulic. Wiele młodych dziewczyn bierze ze mnie wzór i chcę, by ich rodzice uznali, że to dobrze.” - dodała.

Zobaczcie zdjęcia Paris Jackson z Vogue Australia! Jak Wam się podobają?
 

 

komentarze
Hotplota News

Rihanna ukradła Naomi Campbell chłopaka? To ON jest powodem ich kłótni!

Poszło oczywiście o faceta.

Heidi Klum była zdradzana przez swojego chłopaka!?

Vito Schnabel stanowczo zaprzecza plotkom na swój temat... Mówi prawdę? 

Kris Jenner jest rozczarowana córkami! Co zrobiły?

Kris Jenner nie jest zadowolona z postawy Kendall i Kylie. Poszło o... Dzień Ojca! 

Maja Bohosiewicz: synek gwiazdy jeździ... Ferrari! ;)

Maja Bohosiewicz pochwaliła się prezentem, jaki jej syn dostał na pierwsze urodziny! A przy okazji ostro zażartowała ze swojego partnera...

Serena Williams w ciąży NAGO w Vanity Fair! Odważne zdjęcie!

Serena Williams pokazała nie tylko brzuszek, ale także piersi i pupę na okładce Vanity Fair. Zdradziła też, kiedy zamierza wrócić na kort!

wczytaj więcej artykułów