Polub Hotplotę na:

News

One Direction: Harry Styles uważa, że Zayn Malik jest sexy!

Członkowie One Direction są związani ze sobą nie tylko ze względu na pracę. Ich piosenki zdobywają listy przebojów i robią sporo zamieszania na stronach serwisu Youtube. One Direction to jednak nie tylko wspólne biznesy - faceci po prostu się lubią! Harry Styles & Zayn Malik nawet... bardzo! :)

29.06.2012

(0/16)
East News/Spalsh News/Youtube

Członkowie One Direction są związani ze sobą nie tylko ze względu na pracę. Ich piosenki zdobywają listy przebojów i robią sporo zamieszania na stronach serwisu Youtube. One Direction to jednak nie tylko wspólne biznesy - faceci po prostu się lubią! Harry Styles & Zayn Malik nawet... bardzo! :)  

Ostatnio często prezentujemy Wam zdjęcia + VIDEO Youtube, na których członkowie One Direction okazują sobie uczucia. Całowanie, podszczypywanie, ściąganie bluzek - tak, zdecydowanie zdarza się im to często! Harry Styles zdradza, że on nie robi tego jedynie dla żartu.

W najnowszym wywiadzie Harry Styles przyznał, że jego zdaniem Zayn Malik jest bardzo sexy! Dodatkowo Harry zdradził, że gdyby był dziewczyną, na pewno by się w nim zakochał!

-"Myślę, że gdybym był dziewczyną, prawdopodobnie zakochałbym się w Zaynie. Jest po prostu piękny. Spójrz na niego. Te kości policzkowe..." - ciągnął Harry Styles.

Cieszymy się, że Styles na tym etapie zakończył swoją wypowiedź. Bóg raczy wiedzieć, co jeszcze kręci Harry'ego Stylesa, jeśli o kolegę z One Direction chodzi! ;]  


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-15 13:20:01
OK lubią się ale troszeczkę przesadzają , ale i tak mi się podobają a w szczególności Harry . kocham ich piosenki Słucham muzy
Gość
nick: Gość
| 2012-07-04 17:15:58
co za pedał
Gość
nick: Gość
| 2012-07-01 10:10:52
Tworzą beznadzieją muzykę . Urwali się z choinki !
Gość
nick: Gość
| 2012-07-01 10:10:05
Pedał A GEJ to dwoje różnych ludzi Toleruję Gejów ... a nie pedałów !
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-07-01 00:02:08
O jeju, oni się tak wszyscy w zespole kochają, że lubią żartować i wygłupiać się wspólnie, nawet jeśli chodzi o takie wypowiedzi. Ja tam jestem za Zarrym :3 I zgadzam się z Harrym, mamy ten sam typ, haha.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-06-30 20:50:08
Harry sie odegrał bo Zayn cały czas 'czepia' się jego dołeczków na twarzy. I nie kłamcie że Harry powiedział że nie robi tego dla żartów bo powiedział że dla niego śmieszne jest to że ludzie myślą że jest bi. Poczytajcie o nich trochę na innych stronach jak te albo na gwiazdunie.pl (na których plotki przekraczają granicę absurdu) a dopiero potem się wypowiadajcie.
Gość
nick: Gość
| 2012-06-30 15:33:45
popieram pierwszy komentarz , słuchajcie ich muzyki jeżeli wam się podoba ,ale gdzie tu przykład i duma artysty ...jacyś wypacykowani piękni...wykolejeńcy bo rodzice nie nauczyli ich "męskości"
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-06-30 13:49:04
Kuźwa milordzie. Uwielbiam ich. Ładni, fajni, szczerzy i bardzo zabawni. A niech se są nawet tymi gejami. TOLERANCJA LUDZIE !!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-06-30 08:54:12
ku**a zayn to przyjaciel harrego więc mu chyba nie powie że jest brzydki prawda ?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-06-30 08:05:17
nie pedały tylko się lubią i tyle . ty jak byś miał przyjaciela chyba nie mówiłbyś że jest brzydki . więc oni mówiła że są ładni i mają rację !
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-06-29 20:26:21
z tej piatki,to malik jest najbardziej sexy
Gość
nick: Gość