News

Natalia Siwiec nago przed laty! Pierwsze gołe zdjęcia Miss Euro pojawiły się na Facebooku!

Facebook wzbogacił się o nowy profil 'Nienawidzimy Natalii Siwiec', a na tym profilu stare zdjęcia, na nich Natalia Siwiec nago, Natalia Siwiec przed operacjami, Natalia Siwiec z Gorawskim... Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała tzw. Miss EURO.

19.12.2012

(0/20)
Facebook/Nienawidzimy Natalii Siwiec

Facebook wzbogacił się o nowy profil "Nienawidzimy Natalii Siwiec", a na tym profilu stare zdjęcia. Na nich Natalia Siwiec nago, Natalia Siwiec przed operacjami plastycznymi, Natalia Siwiec z Gorawskim...

Natalia Siwiec
, która w przyszłym roku skończy 30 lat, a dziewictwo straciła podobno w wieku 14 lat, już wiele lat temu pozowała nago. Zdjęcia pojawiły się teraz na Facebooku. Oglądając niektóre z nich, mamy pewne wątpliwości czy to na pewno Natalia Siwiec, ale zdaje się, że to dowód iż chirurgia plastyczna czyni cuda.

Zobaczcie, jak wyglądała tzw. Miss EURO przed operacjami plastycznymi i oceńcie, czy jej stare zdjęcia nago są bardziej pikantne niż np. te z Playboy'a. 


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-12-26 16:59:36
Znam ją od nastolatki (pracowałem w Banku kilka lat z jej mamą) i zawsze była bardzo ładna i zgrabna. Fakt, że bez makijażu i odpowiednio ułożonych włosów nie rzucała się aż tak w oczy.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-12-19 14:34:15
widać, że zoperowała CAŁĄ twarz
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-12-19 14:33:30
kiedyś była ohydna i mimo, że bez operacji to mega sztuczna, zjarana na solarce, tipsy-szpony a'la Jola Rutowicz, do tego totalnie brzydka, pyza z kulfonem jak klamka od kibla
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-12-19 09:55:14
Piękna była wcześniej, operacje zwłaszcza ta ust ją popsuły
Reklama

Sonda

Wyniki VMA 2014

Za nami rozdanie nagród Video Music Awards. Wyniki VMA 2014 jednych ucieszyły, innych rozczarowały. A Wy, co czujecie? :)

Reklama