Polub Hotplotę na:

News

MUST BE THE MUSIC 3 odc. 4: "cudny" zespół Lemon - super wykon! Video YouTube

MUST BE THE MUSIC 3, ODC. 4 - Zespół Lemon z Przemkowa zaprezentował cos, czego jeszcze w Must Be The Music - Tylko Muzyka nie było! Zobacz video YouTube!

26.03.2012

(0/11)
YouTube

Jury w Must Be The music 3 odc. 4 (zapis relacji na żywo) było zachwycone występem zespołu Lemon z Przemkowa. Formacja, której wokalistą i klawiszowcem jest Igor Herbut, stara sie popularyzować kulturę łemkowską. Grupa wykonała własną kompozycję, Litaj Ptaszko.

- "Piękna kompozycja, piękna harmonia, ty jesteś fenomenalny, straszliwie emocjonalnie śpiewasz" - powiedział do Igora Łozo.

- "Cudnie pan gra. Bardzo, bardzo uczuciowe" - dodała Kora. Ela Zapendowska była wzruszona, jak zaznaczyła, po raz pierwszy w Must Be The Music 3.

"Gratuluję kompozycji przede wszystkim. W ogóle jesteście cudni" - podsumował Adam Sztaba.

Zespół Lemon dostał trzy razy TAK.

Zobaczcie video (YouTube) z występu Lemon w Must Be The Music - Tylko Muzyka 3:


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-04-30 18:04:03
Głupoty się wypisuje, jestem Polką, znam mnóstwo Łemków, znam też Igora. Nie spotkałam się z tym, żeby choć jeden Łemek pałał nienawiścią do nas Polaków. Szkoda słów na Was.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-04-10 15:54:45
Chłoapki z mojego miasta Mrugam sobie trzymam kciuki !
Gość
nick: Gość
| 2012-04-01 10:45:01
to Ci zazdroszczę,że masz świetną rodzinę.Moja to niestety fanatycy i musiałem rozstać się z dziewczyną.Niestety,śmieszne to bo mam 25 lat i nic do gadania,miałem piekło w domu.CI,którzy mnie znają ,domyślą się od razu kto pisał.Przepraszam M.....
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-31 12:24:54
Po pierwsze Łemkowie to nie naród. Po drugie jak chłopak tak cierpi na "obczyźnie" to niech wraca na ziemie ojców.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-31 12:18:47
wśród każdej narodowości znajdą się fanatycyMrugam sobie. Ja mam na szczęście świetną rodzinęMrugam sobie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-29 18:19:13
Jakimi nazwiskami?! O czym Ty człowieku mówisz?! Nie widzę żeby w jaki kolwiek spsób przemawiała przez Ciebie toleracja a jeśli chcesz tu kogo kolwiek obrażać to wypadałoby żebyś na początek sam się przedstawił!
Gość
nick: Gość
| 2012-03-28 11:00:48
no i proszę ,kogo ruszyło Łemków!!!!! Same wypowiedzi ich.Bez obrazy,przestańcie gadać głupoty bo zacznę sypać nazwiskami Łemków,którzy zrobili niezłe pranie mózgu swoim dzieciom!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 20:47:43
P.S.2 - Brawo chłopaki za występ! Bo tak szczerze to o Was jest artykuł. Powodzenia w finałach! Pozdrawiam Wszystkich... bez podziału na nacje!! Każdy jest człowiekiem! He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 20:44:58
Oj tam oj tam, każdy ma swoje racje i do racji innych się nie da przekonać więc dajcie sobie spokój bo żal.pl to czytaćWystawiam język :P P.S.Jestem Łemkiem, żyję w Polsce wśród Polaków, Niemców, Żydów, Ukraińców etc. I naprawdę nie pałam do nikogo nienawiścią ze względu na pochodzenie... bo nikt mi nigdy nic nie zrobił z tytułu mojego pochodzenia... A jeśli taki osobnik się znajdzie to świadczy to o jego idiotyzmie a nie daje świadectwa całej nacji z której pochodzi. Pozdrawia
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 20:34:08
Do tych wszystkich którzy sieja tu zament: mowi sie jestem Łemkiem dziewczyny mowią jestem Łemkynią.... gratulacje dla Pani "łemki" widać że jest w temacie He he LemON Rulesssss
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 20:02:31
i o praniu mózgu raczej też mi nic nie wiadomo He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 20:01:52
Jestem Łemkiem, obracam się w otoczeniu tej grupy etnicznej i nigdy nie spotkałem się żeby ktoś z Łemków powiedział, że nienawidzi Polaków. Jakaś kpina.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 19:37:14
Każda mniejszość narodowa traktuje małżeństwa mieszane jako rozmywanie własnej tożsamości i brak szacunku do własnej tradycji i narodowości. Zresztą nie tylko mniejszość drodzy przyjaciele Polacy (tak tak, narodowość pisze się z dużej litery), bo dobrze wiecie, że wasi - ot choćby - dziadkowie tak samo krzywo patrzą na przyprowadzenie do domu partnera innej narodowości. U mniejszości narodowych jest to po prostu jeszcze bardziej wyostrzone, nie ma w tym nic dziwnego. A co
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 19:08:56
żenada.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 18:55:06
Chciałam zauważyc, że nie ma czegoś takiego jak "łemka". Jeśli wiesz o kulturze łemkowsiej tyle co o odmianie rzeczownika określającego twoją własną narodowość to nie dziwię się, że Cię wydziedziczyli droga Łemkynio!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 18:21:54
Dokładnie 4 RAZY TAK! Nie 3.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 17:03:25
ja też jestem łemką,ale mnie wydziedziczyli.Zostałam tylko z mężem i dziećmi oraz jego rodziną. Dopóki nie wiedzieli,że kocham Polaka było dobrze.Szkoda młoda damo,że nie znasz całej prawdy choć jesteś łemką tak,jak ja.
Gość
nick: Gość
| 2012-03-27 16:54:51
Sama jestem Łemkyniąlat 21 i mój chłopak jest Polakiem- przykro mi, że Was zawodzę, ale nikt mnie nie wydziedzicza i nie zmusza mnie do poślubienia ŁemkaMrugam sobie.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 12:01:00
TAK,TO PRAWDA masz gościu rację.Jestem też tolerancyjna,ale to co robią ze swoimi dziećmi to pranie mózgu
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 11:56:48
Kochani,czy Wy znacie tak do końca łemków?? Ja miałem często z nimi do czynienia. Otóż nie nawidzą Polaków!!!!!! A my Polacy pozwalamy im na wszystko,promujemy ich bo jesteśmy tolerancyjni tak,jak z wieloma rzeczami.Zapytajcie dlaczego wyrażają się tak o nas źle i nie pozwalają żenić się z Polakami!!!! Robią wszystko,żeby młodzi ludzie łemkowie znienawidzili Polaków.Wydziedziczają synów i córki jak pokochają Polaków,wypierają się własnych dzieci.Ludzie to chore!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 11:56:48
Kochani,czy Wy znacie tak do końca łemków?? Ja miałem często z nimi do czynienia. Otóż nie nawidzą Polaków!!!!!! A my Polacy pozwalamy im na wszystko,promujemy ich bo jesteśmy tolerancyjni tak,jak z wieloma rzeczami.Zapytajcie dlaczego wyrażają się tak o nas źle i nie pozwalają żenić się z Polakami!!!! Robią wszystko,żeby młodzi ludzie łemkowie znienawidzili Polaków.Wydziedziczają synów i córki jak pokochają Polaków,wypierają się własnych dzieci.Ludzie to chore!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-03-27 01:52:52
Lemon dostal cztery razy TAK He he nie trzy He he
Gość
nick: Gość