Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Must Be The Music. Tylko Muzyka 6, odc. 3: Się działo! ;) Zapis relacji NA ŻYWO - "Skomentuj!"

Must Be The Music. Tylko Muzyka 6, odc. 3: Się działo! ;) Zapis relacji NA ŻYWO


RSS 16/09/2013 09:15 Komentarze

Trzeci odcinek Must Be The Music. Tylko Muzyka 6 kręci się na całego! Liliana Iżyk, Dzikie Jabłka, Kamil Moszczyński - między innymi oni wystąpili już przed jury Must Be The Music. Tylko Muzyka 6. Doszło do słownych potyczek między jurorami! Poniżej zapis relacji na żywo!

Trzeci odcinek Must Be The Music. Tylko Muzyka 6 kręci się na całego! Liliana Iżyk, Dzikie Jabłka, Kamil Moszczyński - między innymi oni wystąpili już przed jury Must Be The Music. Tylko Muzyka 6. Doszło do słownych potyczek między jurorami! Relacja na żywo!

Must Be The Music 6: Adam Sztaba i problemy w domu?

Jako pierwszy w trzecim odcinku show wystąpił białoruski zespół Brum Ecstasy. Zagrał on własny utwór Oh imperia. Oprócz tradycyjnych instrumentów do swojego show wykorzystali...szlifierkę! Jurorom spodobał występ. - Chciałabym Was mieć w swoim zespole - powiedziała Kora. Zespół otrzymał 4 głosy na TAK! 

Następnie na scenie pojawiła się Liliana Iżyk z Lublina, którą zza kulis wspierała rodzina i narzeczony. Młoda wokalistka wykonała ... arię operową! Jury cały występ obserwowali z zaciekawieniem. Jednak nie spodobał się on Wojtkowi 'Łozo' Łozowskiemu i Adamie Sztabie. Liliana zaśpiewała drugą piosenkę "People Help The People". Ten występ przypadł do gustu wszystkim jurorom. Dziewczyna otrzymała 4 głosy na TAK! - Tego się nie spodziewałam - wykrzykiwała wzruszona Liliana Iżyk.

Duże zainteresowanie publiczności i jurorów wzbudził też zespół Dzikie Jabłka, który zagrał muzykę folkową. Ten występ również spodobał się wszystkim jurorom. - Takich zespołów brakuje - powiedziała Elżbieta Zapendowska. - Przed Wami wielka przyszłość - dodał zachwycony Adam Sztaba. Zespół przeszedł do kolejnego etapu.

Kamil Moszczyński zaśpiewał "Wspomnienie" Czesława Niemena. Jednak dla Moszczyńskiego wspomnieniem może być już program Must Be The Music. Na TAK była tylko Kora. - Ode mnie dostałeś TAK na osłodę - powiedziała jurorka. - Ta piosenka Cię przerosła - skomentował występ Łozo. Występ ten wywołał burzę wśród jurorów. Kora posprzeczała się z Adamem Sztabą.

Czterech chłopaków z zespołu Ofensywa - zaśpiewało piosenkę "Amaricam Idiot" z repertuaru Green Day. Tym samym rozbujali publiczność, ale też jurorów. Wszyscy byli na TAK! - To jest zajebiste - powiedział Łozo

Sympatię jurorów zdobył też pracowity Pan Lucjan Raczyk. Na scenie oprócz śpiewu zdążył się pochwalić ile wynosi jego emerytura i gdzie pracował ;) Na NIE był tylko Adam Sztaba. - Jestem zadowolony z siebie - powiedział po występie uśmiechnięty Pan Lucjan ;)

Na scenie pojawiło się już kilkanaście wokalistów i zespołów. Kolejna jest Sandra "Kometa" Warczewska, której marzeniem było wystąpienie na scenie i ... dotknięcie Łoza! Ten nie krył zadowolenia gdy dziewczyna przytuliła go i skradła całusa ;) - Pokaż tatusiowi jak się śpiewa - powiedział Łozo. Dziewczyna zaprezentowała swoją kompozycję. Jednak na TAK był tylko Łozo. -Wojtku, a u Ciebie wszystko w porządku? - zapytał złośliwie Adam Sztaba. - Śliweńka nasza kochana - ciągnął temat Łozo. Dziewczyna pomimo przychylności Łoza nie dostała się do kolejnego etapu.

Lepiej na scenie zaprezentował się zespół Ef Saffron. Hiszpańskie brzmienia serwowane przez kapelę zachwyciły jurorów. - Nie ma do czego się przywalić - powiedziała Elżbieta Zapendowska. El Saffron dostał 4 głosy na TAK.

Rockowe brzmienia w Must Be The Music 2013 zaserwował zespół Drunk 'n' Rolled. Ten oczywiście przypadł do gustu Korze. Ta całego występu słuchała z uwagą ;) - Znakomity wokal - mówiła zadowolona Kora. Na NIE był tylko Adam Sztaba. Pomimo to zespół z wielkopolski przeszedł do kolejnego etapu show.

Teraz na scenie Anna Bajak i jej team. Anna jest dyrygentką chóru gospel Sienna Singers. Dziewczyny ze sceny częstowały porządną porcją pozytywnych dźwięków! Czy przekonają do siebie jury Must Be The Music 6? Owszem - 4 razy tak! "Morda mi się cieszy, jak się widzi ludzi razem śpiewających" - skomentował Łozo ;] "Dużo w Was smutku" - powiedział przekornie Adam Sztaba :D 'Energetyczny, fajnie brzmiący występ. Wszystko fajnie żre" - dodała Zapendowska. Kora również była na tak - 'No Pani cudna po prostu! Ich trzeba wziąć do finału' - słodziła.

I lecimy dalej - teraz retro Rock'n'Roll w wykonaniu Zgredybillies. Panowie zaproponowali kawałek 'Całe życie na kredycie'. Tytuł przypadł do gustu jury Must Be The Music. Tylko Muzyka 6. A wykon? ;] A jak - 4 zielone gwiazdki! Panowie przechodzą dalej! Choć Łozo przyznał, że do końca wahał się, jeśli o decyzję chodzi - 'to nie jest moja baja' stwierdził.

Następny uczestnik castingu Must Be The Music. Tylko Muzyka 6 - Arek Frog. To człowiek orkiestra - i to dosłownie! Śpiewa i gra na licznych instrumentach jednocześnie! WOW! Jury też pod wrażeniem! 4 razy tak! "Ten program jest dla takich ludzi, jak Pan" - powiedziała Zapendowska. "Jest Pan muzykalny, to na pewno!" - powiedział Adaś Sztaba. Arka Froga z pewnością jeszcze zobaczymy.

Jako następne na scenie pojawiły się siostry Alicja i Marzena Mikołajczyk. Tworzą one zespół Yejku. Dziewczyny wykonały utwór o dość oryginalnym tytule - "Bo nie jeden chłopak sobie życzy, by dorodna panna wiodła go na smyczy" :D. Jury jednak nie życzyło sobie ich w kolejnym etapie Must Be The Music 2013. Zespół otrzymał 3 głosy na NIE! Na TAK był tylko Adam Sztaba. - Ludowizna, ale dla dzieci - powiedział Łozo - To było za proste! - dodał. Żałujecie, że nie zobaczymy dziewczyn w kolejnym etapie? ;)

Lekkie brzmienia zaserwował band PAJUJO, który zaśpiewał piosenkę "Są momenty". Występ spodobał się wszystkim jurorom. - To było coś co lubicie i kochacie - powiedział Adam Sztaba. Cieszycie się, że PAJUJO przeszedł do kolejnego etapu? ;)

Och, co tam się działo! :D Macie już swoich faworytów? Kogo chcielibyście zobaczyć w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 6? :) Kolejny odcinek show już za tydzień. Wtedy też nasza relacja na żywo :) 
komentarze
Hotplota News

Rihanna w za małej sukience! Jej biust zaraz wybuchnie!

Rihanna w Londynie zaprezentowała się w sukience, która raczej nie pozwoliła jej oddychać...

Usher zaraził dziewczynę opryszczką? Pozwała go na 20 mln dolarów!

Dziewczyna nie odpuszcza! Właśnie podwoiła kwotę pozwu za zarażenie opryszczką!

Dlaczego Justin Bieber odwołał koncerty? "Nie chodzi o pieniądze!"

Zazwyczaj artyści odwołują koncerty z dwóch powodów: chodzi o zdrowie albo o pieniądze. Dlaczego zrobił to Justin Bieber?

Blac Chyna kupiła własne Ferrari! Wydała MAJĄTEK... Na złość byłemu?

Ciekawostka - Blac Chyna musiała zamówić nowe Ferrari jeszcze ZANIM zwróciła poprzednie Robowi!

Rząd ZAKAZAŁ słuchania Despacito! Luis Fonsi na cenzurowanym!

Tym razem nikt nie powiedział "VETO!"...

wczytaj więcej artykułów