Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Must Be The Music. Tylko Muzyka 6, odc. 3: Się działo! ;) Zapis relacji NA ŻYWO - "Skomentuj!"

Must Be The Music. Tylko Muzyka 6, odc. 3: Się działo! ;) Zapis relacji NA ŻYWO


RSS 15/09/2013 19:54 Komentarze

Trzeci odcinek Must Be The Music. Tylko Muzyka 6 kręci się na całego! Liliana Iżyk, Dzikie Jabłka, Kamil Moszczyński - między innymi oni wystąpili już przed jury Must Be The Music. Tylko Muzyka 6. Doszło do słownych potyczek między jurorami! Poniżej zapis relacji na żywo!

Trzeci odcinek Must Be The Music. Tylko Muzyka 6 kręci się na całego! Liliana Iżyk, Dzikie Jabłka, Kamil Moszczyński - między innymi oni wystąpili już przed jury Must Be The Music. Tylko Muzyka 6. Doszło do słownych potyczek między jurorami! Relacja na żywo!

Must Be The Music 6: Adam Sztaba i problemy w domu?

Jako pierwszy w trzecim odcinku show wystąpił białoruski zespół Brum Ecstasy. Zagrał on własny utwór Oh imperia. Oprócz tradycyjnych instrumentów do swojego show wykorzystali...szlifierkę! Jurorom spodobał występ. - Chciałabym Was mieć w swoim zespole - powiedziała Kora. Zespół otrzymał 4 głosy na TAK! 

Następnie na scenie pojawiła się Liliana Iżyk z Lublina, którą zza kulis wspierała rodzina i narzeczony. Młoda wokalistka wykonała ... arię operową! Jury cały występ obserwowali z zaciekawieniem. Jednak nie spodobał się on Wojtkowi 'Łozo' Łozowskiemu i Adamie Sztabie. Liliana zaśpiewała drugą piosenkę "People Help The People". Ten występ przypadł do gustu wszystkim jurorom. Dziewczyna otrzymała 4 głosy na TAK! - Tego się nie spodziewałam - wykrzykiwała wzruszona Liliana Iżyk.

Duże zainteresowanie publiczności i jurorów wzbudził też zespół Dzikie Jabłka, który zagrał muzykę folkową. Ten występ również spodobał się wszystkim jurorom. - Takich zespołów brakuje - powiedziała Elżbieta Zapendowska. - Przed Wami wielka przyszłość - dodał zachwycony Adam Sztaba. Zespół przeszedł do kolejnego etapu.

Kamil Moszczyński zaśpiewał "Wspomnienie" Czesława Niemena. Jednak dla Moszczyńskiego wspomnieniem może być już program Must Be The Music. Na TAK była tylko Kora. - Ode mnie dostałeś TAK na osłodę - powiedziała jurorka. - Ta piosenka Cię przerosła - skomentował występ Łozo. Występ ten wywołał burzę wśród jurorów. Kora posprzeczała się z Adamem Sztabą.

Czterech chłopaków z zespołu Ofensywa - zaśpiewało piosenkę "Amaricam Idiot" z repertuaru Green Day. Tym samym rozbujali publiczność, ale też jurorów. Wszyscy byli na TAK! - To jest zajebiste - powiedział Łozo

Sympatię jurorów zdobył też pracowity Pan Lucjan Raczyk. Na scenie oprócz śpiewu zdążył się pochwalić ile wynosi jego emerytura i gdzie pracował ;) Na NIE był tylko Adam Sztaba. - Jestem zadowolony z siebie - powiedział po występie uśmiechnięty Pan Lucjan ;)

Na scenie pojawiło się już kilkanaście wokalistów i zespołów. Kolejna jest Sandra "Kometa" Warczewska, której marzeniem było wystąpienie na scenie i ... dotknięcie Łoza! Ten nie krył zadowolenia gdy dziewczyna przytuliła go i skradła całusa ;) - Pokaż tatusiowi jak się śpiewa - powiedział Łozo. Dziewczyna zaprezentowała swoją kompozycję. Jednak na TAK był tylko Łozo. -Wojtku, a u Ciebie wszystko w porządku? - zapytał złośliwie Adam Sztaba. - Śliweńka nasza kochana - ciągnął temat Łozo. Dziewczyna pomimo przychylności Łoza nie dostała się do kolejnego etapu.

Lepiej na scenie zaprezentował się zespół Ef Saffron. Hiszpańskie brzmienia serwowane przez kapelę zachwyciły jurorów. - Nie ma do czego się przywalić - powiedziała Elżbieta Zapendowska. El Saffron dostał 4 głosy na TAK.

Rockowe brzmienia w Must Be The Music 2013 zaserwował zespół Drunk 'n' Rolled. Ten oczywiście przypadł do gustu Korze. Ta całego występu słuchała z uwagą ;) - Znakomity wokal - mówiła zadowolona Kora. Na NIE był tylko Adam Sztaba. Pomimo to zespół z wielkopolski przeszedł do kolejnego etapu show.

Teraz na scenie Anna Bajak i jej team. Anna jest dyrygentką chóru gospel Sienna Singers. Dziewczyny ze sceny częstowały porządną porcją pozytywnych dźwięków! Czy przekonają do siebie jury Must Be The Music 6? Owszem - 4 razy tak! "Morda mi się cieszy, jak się widzi ludzi razem śpiewających" - skomentował Łozo ;] "Dużo w Was smutku" - powiedział przekornie Adam Sztaba :D 'Energetyczny, fajnie brzmiący występ. Wszystko fajnie żre" - dodała Zapendowska. Kora również była na tak - 'No Pani cudna po prostu! Ich trzeba wziąć do finału' - słodziła.

I lecimy dalej - teraz retro Rock'n'Roll w wykonaniu Zgredybillies. Panowie zaproponowali kawałek 'Całe życie na kredycie'. Tytuł przypadł do gustu jury Must Be The Music. Tylko Muzyka 6. A wykon? ;] A jak - 4 zielone gwiazdki! Panowie przechodzą dalej! Choć Łozo przyznał, że do końca wahał się, jeśli o decyzję chodzi - 'to nie jest moja baja' stwierdził.

Następny uczestnik castingu Must Be The Music. Tylko Muzyka 6 - Arek Frog. To człowiek orkiestra - i to dosłownie! Śpiewa i gra na licznych instrumentach jednocześnie! WOW! Jury też pod wrażeniem! 4 razy tak! "Ten program jest dla takich ludzi, jak Pan" - powiedziała Zapendowska. "Jest Pan muzykalny, to na pewno!" - powiedział Adaś Sztaba. Arka Froga z pewnością jeszcze zobaczymy.

Jako następne na scenie pojawiły się siostry Alicja i Marzena Mikołajczyk. Tworzą one zespół Yejku. Dziewczyny wykonały utwór o dość oryginalnym tytule - "Bo nie jeden chłopak sobie życzy, by dorodna panna wiodła go na smyczy" :D. Jury jednak nie życzyło sobie ich w kolejnym etapie Must Be The Music 2013. Zespół otrzymał 3 głosy na NIE! Na TAK był tylko Adam Sztaba. - Ludowizna, ale dla dzieci - powiedział Łozo - To było za proste! - dodał. Żałujecie, że nie zobaczymy dziewczyn w kolejnym etapie? ;)

Lekkie brzmienia zaserwował band PAJUJO, który zaśpiewał piosenkę "Są momenty". Występ spodobał się wszystkim jurorom. - To było coś co lubicie i kochacie - powiedział Adam Sztaba. Cieszycie się, że PAJUJO przeszedł do kolejnego etapu? ;)

Och, co tam się działo! :D Macie już swoich faworytów? Kogo chcielibyście zobaczyć w finale Must Be The Music. Tylko muzyka 6? :) Kolejny odcinek show już za tydzień. Wtedy też nasza relacja na żywo :) 
komentarze
Hotplota News

Mam Talent 2015, odcinek 6 (10.10.2015): Kto przeszedł? Kto odpadł? Wyniki 6. odcinka Mam Talent na Hotplota.pl!

To już 6. odcinek Mam Talent 2015! W popularnym talent show znowu nie zabraknie atrakcji! Jakie talenty tym razem pokażą uczestnicy programu? Wyniki 6. odcinka programu Mam Talent 2015 na Hotplota.pl!

The Voice of Poland 6, odcinki 11 i 12 ONLINE - wyniki pierwszych bitew w The Voice of Poland na Hotplota.pl!

The Voice of Poland 10.10.2015 na żywo w TVP 2. Śledźcie naszą relację online, by być na bieżąco! U nas dowiecie się, kto i co zaśpiewał, jak jury oceniło pierwsze bitwy na głosy w The Voice Of Poland 6, kto odpadł 10.10.2015, a kto przeszedł dalej! Wyniki 11 i 12 odcinka The Voice of Poland na Hotplota.pl!

The Voice of Poland (10.10.2015), bitwy: Natalia Kowalska vs Karolina Leszko dały czadu! Zobaczcie VIDEO

Pierwsze bitwy The Voice of Poland z pewnością podgrzeją atmosferę! Pierwsze występy robią wrażenie ;)

Justin Bieber: nagie zdjęcia spodobały się jego ojcu! Jeremy Bieber na twitterze: „Dumny tatuś!”

Nagie zdjęcia Justina Biebera z Bora Bora zdobyły wielu fanów na całym świecie, ale nikt nie spodziewał się, że jest wśród nich… Jeremy Bieber! Na dumnym tatusiu wrażenie zrobił przede wszystkim… rozmiar penisa Justina Biebera!

Khloe Kardashian o... DEPILACJI INTYMNEJ! Jak robi to Khloe, a jak Kim Kardshian?!

Jak depilują się "tam na dole" siostry Kardashian? Khloe Kardashian zdradziła intymne tajemnice swoje i swoich sióstr! Kourtney Kardashian jest totalnie zarośnięta?

wczytaj więcej artykułów