Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Must Be The Music 7, odcinek 6: "To był bełkot dla dziewczynek, które nie znają języka"! Zapis relacji ONLINE - "Skomentuj!"

Must Be The Music 7, odcinek 6: "To był bełkot dla dziewczynek, które nie znają języka"! Zapis relacji ONLINE


RSS 06/04/2014 22:00 Komentarze

Za nami Must Be The Music 7, odc. 6. Na scenie zaprezentowały się kolejne muzyczne talenty. Jak się okazuje tych nie brakuje. Co działo się na scenie? Przeczytajcie zapis relacji ONLINE Hotloty! :) 

Za nami Must Be The Music 7, odc. 6. Na scenie zaprezentowały się kolejne muzyczne talenty. Jak się okazuje tych nie brakuje. Co działo się na scenie? Przeczytajcie zapis relacji ONLINE Hotloty! :)

Must Be The Music 7: GREAT LINE bezkonkurencyjni! ;]

Prowadzący już na miejscu. Jurorzy również szykują się do ocen młodych (i nie tylko) muzyków. Ela Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Piotr Rogucki czekają na pierwsze występy uczestników Must Be The Music. Tylko muzyka 7.

STARTUJEMY! 

AFERA BLUES GROUP

Załoga "dżi" stoi u drzwi - tak przywitała Panów Kora. Muzycy zaśpiewali kawałek Give Me Some Love. Na scenie dali czadu. Wszyscy tupali nóżką. 4 RAZY NA TAK

Piotr Rogucki: Super! Świetnie się bawiliście na scenie. Życzę Wam miejsc, gdzie moglibyście koncertować.

Kora: Gdyby było więcej takich zespołów to byłoby mnie ludzi chorych na depresję.

Adam Sztaba: Odtwarzacie, ale jest to zrobione w wielkim stylu.

AGATA ŻEJMO

Kolejnej uczestniczce nie powinniśmy chyba poświęcać zbyt dużo czasu. Jest najzwyczajniej w życiu słaba. Zaśpiewała kawałek Carlo Emerlad - A Night Like This. My jesteśmy na nie! Czy jury czy podzieli nasze zdanie? Tak! (Na całe szczęście). Na TAK była tylko Kora.

Kora: Nie dałam Pani tak! Pomyliłam się. (po czym zmieniła swój przycisk na czerwony)

Adam: Gdzie ta burleska? Gdzie ta lekkość i uśmiech? 

Ela: To nie było złe. Było czysto, ale to było żadne. To nie miało wyrazistości.

Piotr: Trzeba tutaj przebić się przez scenę tak żeby to docierało do słuchacza. Nie udało się.

KASIA SOCHACKA

Kolejna na scenie pojawiła się młoda wokalistka - Kasia Sochacka wraz z zespołem. Dziewczyna zaśpiewała swój własny kawałek "Drzazga". Oryginalny głos do tego gitarowe brzmienia. Nam się bardzo podoba i jesteśmy na tak. Ocena jurorów? 4 RAZY TAK! Gratsy! ;]

Ela: Podobała mi się i kompozycja i Twój wokal. Były elementy, które mi przeszkadzały, ale ogólnie super występ.

Piotr: Brzmienie eksperymentalne, ale jest super.

Kora: To co Ty prezentujesz to bardzo duże wyzwanie dla wokalisty. My jako słuchacze powinniśmy mieć wrażenie, że dla Ciebie to bułka z masłem. A żeby ta bułka była dobra trzeba dużo ćwiczyć.

ROOTZMANS

Teraz na scenie bardzo rodzinny skład. Większość członków zespołu to rodzina. Jest tatuś, wujek, dwóch braci ... co robią? Coverują kawałek "Hotel California". Wychodzi im to całkiem nieźle. Zmienili aranż na trochę w klimacie reggae. Nam się bardzo spodobało. Wokalista - SUPER GŁOS! :) 3 RAZ NA TAK! Na nie był tylko Piotr Rogucki.

Adam: Bardzo dobrze poukładany aranż. Fantastyczne perkaszyny. Bardzo to wszystko takie smakowite. Wspaniały wokal.

Piotr: Ani wokal, ani perkusja, ani perkusjonalia, ani klawisz - nic, absolutnie nic nie powstrzymuje mnie żeby dać Wam TAK! Chciałem dodać dramaturgii.

Kora: To jest całkowicie inny utwór, ale nadal jest moim ukochanym ...

ŁUKASZ FLOREK

Ma 31 lat, pochodzi z Wrocławia i od małego pasjonuje się muzyką. Teraz Łukasz uczy się śpiewu. Hmm...ciekawe jak idą mu lekcje? Za chwilę się dowiemy. Łukasz na swoją castingową piosenkę wybrał piosenkę z repertuaru VIDEO - Papieros. Florek przyznał, że pracował "na budowlance". Naszym zdaniem powinien tam zostać i słuchać muzyki. Niekoniecznie powinien śpiewać ... :P 3 razy na NIE! Na tak był tylko Piotr Rogucki.

Piotr: Spoglądałem w pana oczy. Jak publiczność pana dopingowała to była taka piękna radość.

Adam: Gratuluję skupienia! Rzadko ludzie stoją tu jak kołek i patrzą w jedno miejsce.

ALICJA WILK

Na co dzień jest farmaceutką, która interesuje się Chopinem. Alicja wybrała bardzo trudną do zaśpiewania piosenkę. To kawałek z repertuaru P. Lee - Fever. Jesteśmy zaskoczeni. Dziewczyna daje radę. Publiczność się bawi, a jurorzy uważnie słuchają :) Niestety! 3 RAZY NIE! Na Tak był tylko Adam Sztaba.

Ela: Wahałam się. Masz w głosie takie ciepełko. Bardzo przyjemnie się tego słucha, ale to nie na ten etap. Ale staraj się.

Adam: Mi się coś podoba w Tobie. Barwa i dobry feeling.

Piotr: Jeżeli chcesz związać swoje życie z piosenką musisz zmienić drogą. Musisz wyluzować.

KLAWO

Chłopacy z zespołu KLAWO zapewniają, że grają wesołego rocka. Hmm...ciekawe! Za chwilę zobaczymy. Na scenie chłopacy zaprezentowali swoją balladę - "Jeśli Ty, jeśli ja". Słucha się całkiem przyjemnie, ale chłopcy naszego serca nie podbili. Podbili za to serca jurorów. 3 RAZY NA TAK. Na nie był tylko Adam.

Adam: W ogóle mnie to nie wzrusza. Nic się ze mną nie dzieje. Bębny mi się podobały.

Piotr: Czyli coś Ci drgnęło ... Mnie drgnęło. To nie jest do końca moja bajka, ale jestem pewien, że jest grupa, która będzie Was słuchała. Świetnie się razem czujecie na scenie.

Ela: Świetny wokal. Durne oddechy, ale sam wokal super.

MICHEL CAMILLE KUC

Polski francuz. W Warszawie prowadzi karaoke teraz sam postanowił zaśpiewać. Przed jurorami Must Be The Music. Tylko Muzyka Michel zaśpiewał piosenkę - Walking In Memphis. Bardzo spoko występ, ale czy na ten etap show? Chyba niee! Chłopak dostał 3 razy na NIE! Na TAK był tylko Adam.

Adam: Aż tak ostro się nie spodziwałem. Żałuję.

Ela: Jest dużo krzywych dźwięków. Tego nie można przebić. Stresik-sresik.

Piotr: Pan jest z Warszawy. Tu jest dużo miejsc w których można się nauczyć dobrego smaku.

Kora: To był bełkot dla dziewczynek, które nie znają języka!

WALDEMAR WIŚNIEWSKI

Tym razem scenę opanował 57-letni pan Waldemar. Śpiewa od dawna, a teraz swoich sił postanowił spróbować na scenie MBTM. Chce pokazać, że bez względu na wiek można uprawiać muzykę. Walek zaśpiewał kawałek "Easy". Możecie się śmiać, ale naszym zdaniem jest ZAJE...FAJNIE! :) 3 RAZY TAK! Super! Na nie był tylko Piotr Rogucki! 

Ela: Fantastyczny wokal! Gratuluję! 

Piotr: Dla mnie wokal to nie wszystko. Wymagam też istnienia scenicznego.

Kora: A co? Pan miał tańczyć tak jak Ty? Może tańczy lepiej od Ciebie ... Panie Waldemarze, jest Pan skupiony, śpiewa Pan czysto. Super! 

ASEKURACJA

Asekuracja to zespół z Wągrowca. Na scenie zaprezentowali kawałek z repertuaru Kayah - Na językach. Co prawda wolimy oryginał, ale jest to całkiem sympatyczny występ. "Język lata jak łopata" jurorom! Jak oni oceniają występ Asekuracji? ;) 4 RAZY NA NIE! 

Adam: Szkolna, akademicka wersja. Sięgajcie do wybitnych postaci tego gatunku i pracujcie.

Piotr: Jeżeli Waszym marzeniem jest granie na weselach to macie moje błogosławieństwo.

Kora: Ja nie wiem co powiedzieć, bo nie kumam tej cha-chy za bardzo ...

JUSTYNA CZERNIKIEWICZ

Justyna przed wyjściem na scenę przyznała, że bardzo się stresuje. Na swoją castingową piosenkę wybrała utwór zespołu Lombard - Taniec pingwina na szkle. WOW! Justyna dale czadu. Wyglądała bardzo niepozornie, ale wydziera się konkretnie ;) To spodobało się jurorom! Na NIE była tylko Kora.

Adam: Przykuwasz i magnetyzujesz, a jak kończysz to jesteś kłębkiem nerwów! Nie denerwuj się. Nie ma powodu. Masz wszystko co powinien mieć artysta występujący na tej scenie. Brakuje jedynie bandu za Tobą.

Ela: Jesteś wyrazista. Idź tą drogą.

Kora: Trzeba ćwiczyć, ćwiczyć ćwiczyć. Musisz mieć muzyków za sobą. Oni dadzą Ci energię. To jest zupełnie inna jazda.

Piotr: Dasz sobie radę sama. Jesteś super!

WERONIKA KOŁODZIEJCZYK

Młoda wokalistka z Łowicza postanowiła podbić scenę Must Be The Music. Dziewczyna zaśpiewa kawałek Joe Le Taxi. Ciężki kawałek, a dziewczynie idzie całkiem nieźle. Publiczność się bawi na całego. Według nas szału nie ma ... A jak Weronikę potraktują jurorzy? Według nich szał jest, bo dali 4 RAZY NA TAK! 

Adam: Jestem zdziwiony, bo nie było to wykonanie na 4 razy TAK! Zaśpiewałaś przyjemnie. Masz bardzo przyjemną barewkę.

Ela: Śpiewasz jak nastolatki w Twoim wieku. Ale co będzie za kilka lat? Tego nie wiemy ...

Piotr: Jesteś na dobrej drodze. Sprawdziło się, że masz talent muzyczny. Ucz się.

THE SATURN BAND

Różowa taczka? Pamiętacie? Teraz autorzy tego przeboju ponownie opanowali scenę Must Be The Music. Po sukcesie w pierwszej edycji show wokalista otworzył swój lokal z karaoke. Gratki ;] Członkowie zespołu są totalnymi "frikami". Dla nas hitem jest tancerz bez przednich zębów ... SZEROKI UŚMIECH PROSZĘ ;] Co zaprezentowali na scenie? Swoją piosenkę w podobnym klimacie do "różowej taczki" - "Autobana". Na scenę wbił Piotr Rogucki i tańczy z bezzębnym tancerzem! :D Piotruś, śliczne, różowe buciki! Sam sex! ;] Jurorzy są podzieleni. Na NIE są Piotr i Ela.

Adam: Żeby przekonać tych niezdecydowanych jurorów zagrajcie kawałek "Różowej taczki".

Swoją decyzję zmienił Piotr Rogucki. Kora wyszła ...

Ela: Jestem wielbicielką i pozostanę ją nadal.

Kora: Piękna pieśń. Lubię pana w różowej koszuli. Pana twarz [red. i uzębienie?;p].

Piotr: Życzymy Wam dużo szczęścia i wielu klientów w knajpie ...

KRAKÓW STREET BAND

Panowie na co dzień grają na krakowskich ulicach. Teraz dali czadu na scenie Must Be The Music .Tylko Muzyka. Są gitary, kontrabasy, trąbki, saksofony i wiele innych instrumentów. MEGA! :) Kora jest widocznie zadowolona! Nie tylko ona. Chłopacy otrzymali 4 RAZY NA TAK! 

Kora: Jesteście oszałamiający, a wokalista do zjedzenia. Kocham Was!

Adam: Przyszliście z czymś wysmakowanym. Zagraliście to tak razem jakbyście ćwiczyli 100 tysięcy lat razem.

Piotr: Wierzyłem w polskich muzyków, ale jak tak na Was patrzę to wierzę, że będzie tu super! 

KLAUDIA BUDNER

Klaudia w przyszłości chce pracować w przedszkolu integracyjnym i ma nadzieję połączyć to z karierą muzyczną. Przed jurorami zaśpiewała hit Miley Cyrus - Wrecking Ball. Dziewczyna przygrywa sobie na gitarze. Co prawda nie ma kuli ani młotka, ale jest całkiem nieźle. 3 razy na TAK! Na nie był tylko Roguc.

Kora: Nie płacz, bo przyniosłaś tutaj klimacik szalenie rzadki. Jak taka dzika róża. Jesteś urocza. Jesteś zjawiskowym talentem. Nawet nie wiedziałam, ze taka piosenki śpiewa Miley Cyrus. Chyba zacznę jej słuchać.

Piotr: To wszystko nie było idealne. Natomiast bardzo mi się podoba Pani barwa głosu. Gdyby pani przyszła z lepszym instrumentalistom to potrafiłaby pani zaczarować wszystkich na TAK! Mocno się wahałem, bo stworzyła pani cudną atmosferę.

Ela:  Jesteś zapamiętywalna. Błędy, które robisz nie mają żadnego znaczenia.

JANUSZ CIELECKI

Czas na ŚLUNSKIE klimaty! Janusz Cielecki pochodzi z górniczej rodziny. Po wypadku brata przestał jednak pracować "na kopalni". Janusz zaśpiewał kawałek "How Deep Is Your Love". Ma bardzo charakterystyczny głos, ale nie do końca nam odpowiada ;p Jurorzy są bardzo wesolutcy, a publiczność macha łapkami. Janusz dostał 4 razy NA TAK! 

Kora: Jest pan z Bytomia. To brudne miasto, a pan jest taki czyściutki! Zadbany pachnący - już to czuję. [Ok, ale co to ma do rzeczy? ;p]

Ela: Miałam wrażenie, że to oryginał ... chwilami oczywiście.

Adam: Chciałbym żeby się pan sklonował ... takich pięciu Januszów z tym falsetem! Niech Pan o tym pomyśli.

LATE AGAIN

Kolejny raz mocne brzmienia na scenie Must Be The Music. Zespół Late Agin zagrał swój własny, rockowy kawałek- Gettin' Crazy! Oj, Panowie dali czadu na scenie. Dzieje się. Late Again dostał od jurorów 3 razy TAK! Na NIE była tylko Ela.

Ela: Odebrałam tylko dobrą energię. Odebrałam też dużo nieczystych dźwięków.

Kora: Nie przeszkadzało mi to w ogóle. Zagraliście super. Masz bardzo dobry głos.

Adam: Wszystkie wokale były zawyżone. I bardzo dobrze, bo wtedy nie był by to punk rock.

Piotr: Fajnie, że się tak wyluzowaliście na tej scenie. Jesteście totalnymi londyńczykami z Lublina.

BOBO

Robert Kurzeja pochodzi z Nędzy. To mała miejscowość na śląsku. Robert na co dzień gra w piłkę nożną. Na scenie Must Be The Music zarapował swój kawałek "Ostatni list". To bardzo wzruszający występ. Tekst piosenki mówił o tym jak bardzo Robert tęskni za mamą, która odeszła, gdy Robert był dzieckiem. Wzruszenia nie kryła Kora. Jurorzy byli na TAK! Na nie był tylko Adam.

Adam:
Prosty przekaz. Gdzie tu była muzyka? Rapujesz do podkładu, który mógłby nie istnieć. To nie jest tylko powiedzenie tekstu.

Piotr: Muzyka to nie jest tylko to co słyszy się uchem, ale też sercem.

Kora: Bardzo ładny tekst. Bezpośredni, ale chwytający za serce. Jesteś młodziutki, możesz pracować. Muzyka muzy być. Adam ma w 100% rację. Na tym pracuj.

Ela: Dla mnie najważniejsza w rapie jest szczerość i prawda, a tu była i szczerość i prawda! 

MUST BE THE MUSIC 7, ODCINEK 6 DOBIEGŁ KOŃCA! HOTPLOTA KOŃCZY TEŻ SWOJĄ RELACJĘ NA ŻYWO! :) 


Macie już swoich faworytów? Piszcie :) 

@dr

komentarze
Hotplota News

Chester Bennington powiesił się niemal identycznie, jak Chris Cornell!

Okoliczności śmierci Chestera Benningtona są znane w coraz dokładniejszych szczegółach. Jest coraz więcej podobieństw między samobójstwami Benningtona i Cornella!

Marina Łuczenko dostała od męża SAMOLOT?! Wojciech Szczęsny ma gest!

Marina Łuczenko lata po świecie własnym samolotem, który kupił jej Wojciech szczęsny?

Ślub Agnieszki Radwańskiej. Kim jest Dawid Celt? Sprawdź!

Kim jest już prawie mąż Agnieszki Radwańskiej, Dawid Celt? Sprawdźcie, co o nim wiemy!

Samobójstwo Chestera Benningtona to "TCHÓRZOSTWO"? Brian Welch z Korna oburzył fanów Linkin Park!

Słowa muzyka grupy Korn wywołał falę oburzenia. Co dokładnie powiedział Brian Welch o samobójstwie Chestera Benningtona?

Chester Bennington zmarł kilka dni po fałszywej plotce na swój temat!

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo tuż po tym, jak w sieci rozeszła się plotka o jego śmierci!

wczytaj więcej artykułów