Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"! - "Skomentuj!"

More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"!


RSS 19/03/2017 11:10 Komentarze

Na płycie More life Drake zdradza szczegóły na temat swojej relacji z Jennifer Lopez! Pioosenką Free Smoke Drake zszokował fanów!

Zdjęcie z artykułu: More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"! Jennifer Lopez i Drake; Bulls, East News
Ilustracja do artykułu More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"!

Jak Wam donosiliśmy, ukazała się długo oczekiwana płyta Drake'a, More Life. Album zawiera między innymi piosenkę Free Smoke, w którym raper wspomina o Jennifer Lopez!

>> Drake, More Life: PREMIERA z opóźnieniem! A na niej: Kanye West, Travis Scott... Posłuchaj!

Drake zaprezentował fanom płytę More Life. Na krążku nie brakuje gości z najwyższej hip-hopowej półki. Nie ma jednak osoby, której fani rapera spodziewali się najbardziej - Jennifer Lopez, z którą Drake miał romans - również muzyczny - pod koniec 2016 roku. Nie jest tajemnicą, że Drake i J.Lo spotykali się ze sobą przez krótki okres, a także współpracowali w studiu. Dziś jedno jest już pewne - para nie nagrywała wówczas piosenki na nową płytę Drake'a. No, chyba że utwór, który wspólnie stworzyli, okazał się za słaby, by trafić na track listę More Life.

Drake wspomina jednak o Jennifer Lopez w jednej z piosenek na płycie More Life. W utworze Free Smoke artysta rapuje: "Pisałem po pijaku do J.Lo", po czym dodaje, że jej numer okazał się być nieaktualnym, więc Drake dostał informację zwrotną, że sms nie dotarł do adresatki.

Fani spekulują, czy to nawiązanie do nowego partnera Jennifer Lopez, Alexa Rodrigueza. Piosenkarka zmieniła numer po rozstaniu z Drake'iem, by ten nie zawracał jej głowy, bo miała już innego partnera?!

Jak myślicie, czy właśnie to Drake miał na myśli? Jeśli tak, to może jednak dobrze, że jego pijacki sms nie dotarł do J.Lo. Co raper chciał jej powiedzieć? Tego się już pewnie nie dowiemy...

Zdjęcie z artykułu: More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"! Jennifer Lopez; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"!
Zdjęcie z artykułu: More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"! Drake; AP/FOTOLINK/East News
Ilustracja do artykułu More Life: Drake przyznaje, że "pisał po pijaku do Jennifer Lopez"!

 

komentarze
Hotplota News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odc. 4: Zobaczcie zwiastun odcinka z 25.03.2017! Będzie się działo!

Zwiastun czwartego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 naprawdę robi wrażenie! Musicie go zobaczyć … 

John Legend OKRADZIONY na lotnisku! Jego bagaże zniknęły! Znamy szczegóły!

John Legend stał się ofiarą złodzieja, który ukradł mu walizkę z cenną zawartością! Sprawdźcie, jak to się stało, i co było w torbie!

EUROWIZJA 2017, Czechy: Martina Bárta - My Turn. Piękna ballada podbije Eurowizję?

Czeska piosenka na Eurowizję 2017 to My Turn. Martina Barta może wygrać? Sprawdźcie, kim jest kandydatka Czech na konkurs Eurowizja 2017, i posłuchajcie piosenki My Turn!

Kardashianowie będą mieli swój serial animowany! Tylko DLA DOROSŁYCH!

Kris Jenner przygotowuje kolejną produkcję telewizyjną o swojej rodzinie! Tym razem będzie to serial animowany, ale zdecydowanie nie dla dzieci...

EUROWIZJA 2017, Portugalia: Salvador Sobral - Amar Pelos Dois. Ależ romantyczna piosenka!

Piosenka na konkurs Eurowizja 2017 z Portugalii to bardzo uczuciowy utwór Amar Pelos Dois. Śpiewa go Salvador Sobral. Co o nim wiemy?

wczytaj więcej artykułów