News

Marta Wierzbicka w Playboy'u pokazała piersi, pupę... wszystko. Nie do końca nago? Wierzbicka chyba ściemniała

Zanim w kioskach pojawił się nowy Playboy (maj 2013), aktorka w wywiadach ciągle powtarzała, ze wystąpiła w Playboyu nie końca nago. Marta Wierzbicka rzeczywiście na niektórych zdjęciach ma na sobie co nie co... Ale...

30.04.2013

(0/6)
Facebook/Marta Wierzbicka

Zanim w kioskach pojawił się nowy Playboy (maj 2013), aktorka w wywiadach ciągle powtarzała, ze wystąpiła w Playboyu nie końca nago. Marta Wierzbicka rzeczywiście na niektórych zdjęciach ma na sobie co nie co... Ale obejrzeć możemy ją dość dokładnie.

Marta Wierzbicka w Playboyu pokazała: piersi; pupę w całej okazałości i całkiem sporo miejsc intymnych. Na okładce Playboy'a Marta Wierzbicka ma na sobie ogrodniczki spod których wygląda jej sutek. Jak to zwykle bywa, zdjęcia wewnątrz są już ostrzejsze.

Z 10 zdjęć Marty Wierzbickiej wewnątrz magazynu połowa to zdjęcia całkiem nago. Marta Wierzbicka co najwyżej przysłania na nich ręką miejsca intymne. Więc jak dla nas to Marta Wierzbicka w Playboy'u jest nago. Całkiem nago... Nawet jeśli sama uważa, że wystąpiła w sesji "nie całkiem nago".
Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
| 2013-05-08 12:37:33
Znalazłem w sieci linka z wszystkimi zdjęciami Wierzbickiej z Playboy'a, także tymi niepoublikowanymi, tutaj link jak ktoś chce: clixtk.com/dTa muszę przyznać, że cycuszki ma niezłe, a te foty zza kulis z jej pipką są genialne !
Reklama

Sonda

Siatkówka, Polska Rosja: Gdzie oglądać?

SIATKÓWKA: Przed nami mecz Polska Rosja. Gdzie najlepiej go zobaczyć?

Reklama