News

Margaret: Jestem podobna do Seleny Gomez!? Thank You Very Much!

Gwiazda hitu Thank You Very Much - Margaret podbija listy przebojów i coraz częściej udziela wywiadów. W jednym z ostatnich przyznała, do kogo często jest porównywana. Młoda Violetta Villas, Selena Gomez... Zgadzacie się!?

11.04.2013

(2/15)
Henry Lamb/Photowire/BEI / Rex F/EAST NEWS

Gwiazda hitu Thank You Very Much - Margaret podbija listy przebojów i coraz częściej udziela wywiadów. W jednym z ostatnich przyznała, do kogo często jest porównywana. Młoda Violetta Villas, Selena Gomez... Zgadzacie się!?  

Gwiazda 'nagiego' hitu [Thank You Very Much] Margaret przyznała, że ludzie często porównują ją do młodej Violetty Villas. Przyznała, że parę razy była porównywana do Lily Allen. Jak twierdzi Margaret, faktycznie z gwiazdą łączy ją ironiczne podejście do świata. A co z Seleną Gomez?

-"W tych zestawieniach chodzi chyba tylko o to, że jesteśmy do siebie podobne z wyglądu. Pierwszy raz usłyszałam, że jestem do niej podobna dopiero przy okazji premiery teledysku do "Thank You Very Much". Wcześniej już porównywano mnie do m.in. Violetty Villas. Gomez w tym kontekście jest dla mnie nowością, tym bardziej, że tworzymy zupełnie inną muzykę." - powiedziała Margaret w rozmowie z portalem muzyka.onet.pl.

Margaret jest naprawdę podobna do Seleny Gomez? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami!

 


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-06-11 21:35:58
łaaaa czyli nie tylko ja to zauważyłam! Wystawiam język :P obie są piękne ale jakoś bardziej darzę sympatią Selenkę bo ma ciemne włosy Wystawiam język :P
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-14 17:58:56
Margaret jest równie śliczna co Selena,a nawet piękniejsza bo " nasza " polska gwiazdeczka!!! A te dziewuchy co piszą że Margaret jest brzydka,to zwyczajnie jej zazdroszczą!!! Jej tyłek jest 1000000 x ładniejszy niż wasze gęby! Zazdrośnice.
Gość
nick: Gość
| 2013-04-13 17:19:43
Sel jest ładniejsza He he
Gość
nick: Gość
| 2013-04-13 17:19:40
Sel jest ładniejsza He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-12 23:30:01
ta mgs.. coś tam jest p o j e b a n a jezeli mysli ze jest ładniejsza lub podobna mnie to poprostu smieszy nie takiak selena ona ma talent ijest piekna jak anioł ma do tego głos a ta ma.. costa jest zboczuchem i tyle mam do powiedzenia Cieszę się Wystawiam język :P Wystawiam język :P
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-12 19:14:28
Selena jest ładniejsza od tej głupiej blondynki
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-12 18:54:34
Margaret jako Selena XD Co ma pasztet do gwiazdy POrażKA.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-12 16:33:35
Sel 100 razy lepsza , ładniejsza i ładniej śpiewa , Do Margaret też nic nie mam ale Sel lepsza :d
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-11 22:18:37
smieszna ta idiotka ... wcale nie podobna wogóle jest 1000 razy brzydsza i nawet śpiewać nie potrafi :/
Gość
nick: Gość
| 2013-04-11 20:24:41
ona jest podobna do gomez? buhahahaha gomezowna jakos wyglada,a ta margaret to normalnie zal komentowac
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-11 20:23:03
ile ta lat ma Margaret?
Gość
nick: Gość
| 2013-04-11 20:09:23
SELENA JA TESZ UMIEM PO POLSKU PISAĆ I PROSZĘ DZIECI MNIE NIE OBRAZAĆ
Gość
nick: Gość
| 2013-04-11 17:15:10
Selena jest okropna i na dodatek jest wyrobem wytwórni... śpiewa tandetne piosenki (zresztą jak wszyscy z disney'a) tylko po to żeby zarobić kase, sama nic nie tworzy, w przeciwieństwie do Margaret!
Gość
nick: Gość
| 2013-04-11 17:15:06
Selena jest okropna i na dodatek jest wyrobem wytwórni... śpiewa tandetne piosenki (zresztą jak wszyscy z disney'a) tylko po to żeby zarobić kase, sama nic nie tworzy, w przeciwieństwie do Margaret!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-04-11 16:33:14
Selena jest Ładniejsza i ładniej śpiewa :*
Gość
nick: Gość