Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Mam Talent 6, odc. 14: TATIANA GALITSYNA WYGRAŁA! Zapis relacji ONLINE! - "Skomentuj!"

Mam Talent 6, odc. 14: TATIANA GALITSYNA WYGRAŁA! Zapis relacji ONLINE!


RSS 30/11/2013 22:47 Komentarze

Za nami Mam Talent 6 odc. 14. To wielki finał show. Do walki o głosy widzów stanęło 10 uczestników. Najlepsza okazała się jednak Tatiana Galitsyna. Jak wyglądał finał? Przeczytajcie zapis relacji ONLINE! :) 

Za nami Mam Talent 6 odc. 14. To wielki finał show. Do walki o głosy widzów stanęło 10 uczestników. Najlepsza okazała się jednak Tatiana Galitsyna. Jak wyglądał finał? Przeczytajcie zapis relacji ONLINE! :)

Mam Talent 6, odc. 13: Chylińska "sika z wrażena", a do finału przeszły Kinga Zdybel i Agnieszka Marczak! Zapis relacji NA ŻYWO!

Dzisiaj [30.11.213] na scenie wystąpili: Santiago Gil, Tatiana Galitsyna, Fireflies, Tekla Klebetnica, Tomasz Kabis, Marek Born, Diana Sasza Staniszewska, Agnieszka Marczak, Kinga Zdybel i Marcel Ołubek.

TEKLA KLEBETNICA

Pierwszy występ należy do zespołu Tekla Klebetnica. Na scenie Mam Talent 6 ponownie zagościły góralskie, tradycyjne brzmienia. Publiczność klaskała, jurorzy tupali nóżką...widać, że ich nosi ;) Bardzo energetyczny występ. My jesteśmy na TAK! A jakie jest zdanie jurorów? 

Agustin Egurrola: Jakby mi ktoś powiedział, że góralska ekipa będzie w finale Mam Talent to bym nie uwierzył. Piękna, czysta muzyka. Między Wami jest niesamowita energia.

Małgosia Foremniak: 
Jestem pod wielkim wrażeniem. Pięknie się dla Was patrzy. Jesteście dla mnie perłą. Jesteście absolutnie wspaniali! 

Agnieszka Chylińska: Macie swój styl i ta Wasza propozycja artystyczna to trzecia odsłona. Jest to dla mnie niebywałe. CUDOWNIE! To jest finałowy występ. TO JEST NA MIARĘ TEGO FINAŁU! 

TOMEK KABIS

Tomek do programu Mam Talent startował aż 4 razy. Dopiero za ostatnim udało mu się dostać do show. Tomasz Kabis zaprezentował jak zwykle ... magię! ;) Dwóch facetów i krzesło na podeście? Zapowiada się ciekawie! Woooow! Jeden z nich znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdzie on jest? Tego nie wiemy, ale wiemy jak występ ocenili jurorzy ;)

Agustin: Żeby być dobrym iluzjonistą trzeba mieć wyobraźnię i zimną krew! I Ty to masz. Wytrzymujesz do końca i robisz to w ostatniej chwili! (TO TAK JAK MÓJ MĄŻ - wtrąciła się Chylińska). W półfinale Twój występ zrobił na mnie większe wrażenie.

Małgosia: Bardzo się cieszę, że widzę Cię w finale, bo zasłużyłeś na to żeby dość do szczytu! Dla mnie zmieniłeś tylko kolorystykę sceny. Mnie aż tak bardzo dzisiaj nie powaliło.

Agnieszka: Jest zmiana. My nie wiemy gdzie ten gość jest! Jesteś dobry i zaskakujący.

AGNIESZKA MARCZAK

Teraz czas na kobietę-gumę ;) Agnieszka Marczak z pewnością kolejny raz zaskoczy swoim występem. W półfinale jurorzy bardzo chwalili uczestniczkę. Tym razem Agnieszka ponownie dała czadu. Konkretnie wywijała na scenie. Swoje zrobiły też światła i muzyka, które wprowadziły nas w niesamowity klimat.

Agnieszka: Twoja perfekcja aż mnie przeraża! To jest nieludzkie. Z każdym spotkaniem z Tobą jesteś coraz lepsza. Boję się co by było gdyby była kontynuacja tego programu.

Małgosia: Ty się z każdym swoim wystąpieniem rozwijasz. Jesteś jak kolorowy ptak. Przedstawienie było wyśmienite. Pokazałaś zupełnie coś innego. Absolutny profesjonalizm i ten pomysł na kostium. Cała kolorystyka była piękna i wykwintna.

Agustin: Bardzo dobra plastyka i kontrola ruchu. Przepięknie wyglądasz. Ten kostium ... i jesteś na bosaka! (Uuuu! Agustin, jakiś fetysz? ;p)

MAREK BORN

A teraz na scenie chłopak, który bawi się swoimi piłkami. Dokładnie pięcioma! Żonglerka i inne wygibasy z piłkami są u niego na porządku dziennym. Oj dzieje się! Co prawda trochę to nie nasz klimat, ale z pewnością jest to występ godny finału Mam Talent 6. Co sądzą o nim jurorzy? 

Agnieszka: Jesteś bardzo pracowity, ale będę surowa. Oczekujemy absolutnej perfekcji, a u Ciebie była pomyłka. Liczyłam na Ciebie i szkoda, że tak się stało.

Agustin: Widać, że ciężko trenujesz, ale to słabszy występ niż w półfinale.

Małgosia: Jesteś genialny! Jak wyjdzie wokalista to może się zawahać i ma pewien margines błędu. Może się pomyliłeś, ale to co zrobiłeś z nogą jest to nieprawdopodobne. Jesteś niebywały!

FIREFILES

A teraz czas na teatr cieni. Formacja Firefiles ostatnio pokazało niesamowite show. Tym razem również nie zabrakło emocji. Występ utrzymany był w konwencji historii Polski i powstania warszawskiego. WOW! Jesteśmy pod wrażeniem. Ciary są. Naszym zdaniem to najlepszy występ do tej pory! Kilka osób potrafiło za pomocą swoich ciał stworzyć czołg, warszawską syrenkę czy Zamek Królewski.

Małgosia: To się nazywa działanie podprogowe, a mianowicie branie narodu polskiego pod włos. Lubimy grzebać czasami w przeszłości, ale jesteście fajnym narodem i teraz nas pogłaskaliście. Mnie to wzruszyło.

Agustin: To była piękna lekcja patriotyzmu. Jesteście już artystami, którzy nie zastanawiają się jak tylko co opowiedzieć. Jesteście na najwyższym poziomie i pokazaliście niesamowitą rzecz.

Agnieszka: Brak mi słów. Bardzo mnie zaskoczyliście. Jestem w szoku. Bijecie się o jakość samej historii, a nie o to jak to robicie.

MARCEL OŁUBEK

Jak to powiedział dowcipny Marcin Prokop "Czas na chłopaka i jego joja"! No właśnie ... jojo w przypadku Marcela może pomóc mu zdobyć niezłą kasę, która jest do wygrania w Mam Talent 6! Z pozoru dwie nudne, świecące zabawki, ale Marcel robi z nimi cuda! No cóż ... nie ma co ukrywać. Mielibyśmy MALUTKI problem z powtórzeniem tych wszystkich sztuczek, które zaprezentował nam Ołubek ;) Naszym zdaniem to bardzo fajny występ.

Agustin: Ja kiedyś próbowałem pomachać jojem, ale to się źle skończyło. To było niewyobrażalnie trudne. Był to dużo lepszy występ niż ostatni. Panujesz nad wszystkim - nerwami i emocjami. Wydaje mi się, że już nic trudniejszego z jojem nie można zrobić.

Małgosia: Joja jak balony! Chciałam inteligentnie, ale nie wiem czy wyszło? (Odpowiadamy: NIE!) Jestem pod wielkim wrażeniem występu. Jesteś niesamowity.

Agnieszka: Jesteś uczestnikiem najbardziej wyluzowany i tę cechę chciałabym bardzo docenić.

SANTIAGO GIL

Jest mały, ma parcie na scenę, a publiczność go uwielbia! Czas na występ najmłodszego uczestnika Mam Talent 6. Santiago Gil  kolejny raz zaprezentuje nam swój własny układ taneczny. Młody w czerwonym wdzianku konkretnie wywija na scenie. No proszę! I nawet deszcz zaczął padać w studiu TVN! ;) Gil dał czadu!

Agustin: Twój występ był dzisiaj przygotowany od początku do końca. Czekałem na momenty Twojej improwizacji i nie zawiodłem się. Byłeś gwiazdą dzisiaj.

Małgosia: Wiesz na czym polega bycie gwiazdą! Gwiazda świeci swoim światłem! 

Agnieszka: Jesteś solistą zdecydowanie. Jak się patrzy na Ciebie gdy tańczysz z innymi to Cię to ogranicza. Ty kochasz solówki!

DIANA STANISZEWSKA 

No i czas na kolejne taneczne emocje. Poprzedni występ Diany Staniszewskiej był bardzo chwalony przez jurorów. Uczestniczka ich nie zawiodła, bo i tym razem na scenie dała czadu! Podczas jej występu można było słyszeć zadowoloną publiczność zgromadzoną w studiu. A co na to jurorzy? :) 

Agustin: Marze sobie żebyś wygrała finał. To jest czas na taniec w Mam Talent. Występ przygotowany bardzo dobrze i bardzo dokładnie. Każdy centymetr sceny był zaplanowany. Jesteś gotowa na sukces.

Małgosia: Masz niesamowitych kibiców! To był mistrzowski występ! 

Agnieszka: Najmniej nerwowy występ. Bardzo duży spokój. Bardzo dużo tańca. Lubię te Twoje wkrętki gdzie pojawia się Michael Jackson. Jesteś pewna siebie. Pięknie to wyglądało.

KINGA ZDYBEL

No i nareszcie wokalne popisy. Tym razem na scenie wystąpi Kinga Zdybel. Młoda wokalistka w półfinale wprowadziła nas w magiczny klimat śpiewając bardzo spokojną balladę. Tak było i tym razem. Kinga ponownie wybrała wolną  i bardzo trudną piosenkę (Eminem - Love the way you lie feat. Rihanna). Jednak poradziła sobie z nią doskonale!

Agnieszka: Trema była na początku! Powolutku, powolutku i wyszłaś na prostą. Sama na scenie absolutnie świetnie sobie radzisz. Ten występ mniej mnie dotknął niż ten w półfinale.

Agustin: Ja będę o Ciebie walczył. Uważam, że było to przepiękne. Było to równie dobre jak w półfinale. Jesteś piękna, wrażliwa i oby tak dalej.

Małgosia: Jesteś bardzo młoda i masz prawo do pewnych niedociągnięć. Masz piękny, czysty głos. Dziękuję.

TATIANA GALITSYNA

Od razu mówimy, że to jedna z naszych faworytek. Każdy występ Tatiany Galitsyny wzbudza w nas (i nie tylko!) ogromne emocje. Tatiana tworzy arcydzieła z ... piasku! Zrobiło się baaaardzo świątecznie. Tatiana z wykorzystaniem piasku tworzy świąteczne wzory. Między innymi anioły czy szopkę, a w tle słyszymy kolędy "Cicha Noc" i  "Lulajże Jezuniu". Wszyscy oglądali występ z zaciekawieniem na twarzy. WOW! Jesteśmy pod wrażeniem. MEGA! ;) 

Agnieszka: Mnie bardzo wzruszyła Twoja opowieść. Najlepiej narysowane. Najładniejszy rysunek z tych trzech, które widziałam.

Agustin: Znowu było pięknie i wzruszająco. Przepiękny występ.

Małgosia: Boże kochany! Niewątpliwie jesteś wielce utalentowana. To była najlepsza propozycja. Jeśli chodzi o mnie to chciałabym na finale zobaczyć i przeżyć pewną historię narysowaną na piasku.

Najwięcej głosów od telewidzów otrzymali TEKLA KLEBETNICA, SANTIAGO GIL i TATIANA GALITSYNA. Kto z nich wygra Mam Talent 6? Najmniej głosów i trzecie miejsce otrzymał Santiago Gil.

MAM TALENT 2013 WYGRYWA: TATIANA GALITSYNA !!! 

Gratulujemy i cieszymy się, że to właśnie Tatiana zdobyła główną nagrodę! :) A jak Wy oceniacie zwyciężczynie Mam Talent 6? 

@dr
komentarze
Hotplota News

Małgorzata Rozenek-Majdan o kolejnym dziecku: Bardzo chciałabym być w ciąży! [VIDEO]

Gwiazda TVN przyznała, że bardzo chciałaby mieć dziecko z Radosławem! Jednak czy to marzenie się spełni?

Blac Chyna promuje własne lalki Barbie! Przebrała się za syrenkę!

Biznes Blac Chyny rozwija się wyśmienicie.

Księżna Diana zmagała się z ciężką chorobą! O bulimii Diany opowiedział lokaj!

Media donoszą, że za ten szczery wywiad skasował około 10 tysięcy funtów … Niezły interes!

Victoria Beckham płacze! Brooklyn pakuje się na studia, a rodzina już tęskni!

Wyjazd Brooklyna Beckhama na studia jest coraz bliżej!

Sopot 2017: Cleo, Kayah, Ania Wyszkoni, Dominika Gawęda … Która wyglądała najlepiej? [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny dzień festiwalu w Sopocie. Na scenie pojawiły się same gwiazdy. Zobaczcie zdjęcia :)

wczytaj więcej artykułów