News

Maciej Musiał: ile zarabia? Zdziwicie się!

Okazuje się, że pracując w serialu można zarobić mnóstwo pieniędzy! Aktor znany z seriali Krew z Krwi i Rodzinka.pl , Maciej Musiał tylko za jeden dzień zdjęciowy dostaje...no właśnie, ile?

16.08.2012

(0/6)
Akpa

Okazuje się, że pracując w serialu można zarobić mnóstwo pieniędzy! Aktor znany z seriali "Krew z krwi" i "Rodzinka.pl", Maciej Musiał tylko za jeden dzień zdjęciowy dostaje...no właśnie, ile?

Sporo! Stawki w polskich serialach zaczynają się od 600 złotych. Tyle zarabiają jednak mali aktorzy. Tacy, którzy nie potrafią jeszcze mówić. Tymczasem na konto Macieja Musiała, TYLKO za jeden dzień zdjęciowy wpływa od 4 do 5 tysięcy złotych. To zależy od serialu.

No to ładnie! Maciej Musiał przez ten czas, kiedy gra w serialach "Krew z krwi" oraz "Rodzinka.pl", na pewno odłożył naprawdę niezłą sumkę. Spodziewalibyście się, że za jeden dzień zdjęciowy można zarobić AŻ tyle pieniędzy?

ZOBACZCIE TEŻ: Maciej Musiał zaprasza fanki do restauracji!


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-03-05 02:04:53
Ludzie po prostu jesteście zazdrośni bo nigdy nie byliście w telewizji nawet przez przypadek, a co dopiero na planie filmowym, moim zdaniem się chłopakowi powiodło i tyle, a wam gówno do tego ...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-20 23:57:46
maciejmusial.pl
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-20 21:43:59
nie wiem czemu ten chlopak zaistnial.kompletnie w nim nic nie ma
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 21:26:25
Mało? Zwykli ludzie za miesiąc mniej dostają -.- Zresztą, co tu porównywać Polskę do USA...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 00:46:17
TO I TAK MAŁO...NIE TO CO w Ameryce !!!!!!!!! ;/
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-17 19:40:25
ja pierze ludzie gdzie w tym sprawiedliwość?! Lekarze, kierowcy karetek, zarabiają marne grosze, po 1tys do 2tys, narażając swoje i czyjeś życie, a taki maciej musiał, robiący z siebie wielkiego gwiazdora, popisujący się swoją inteligencja gdyby nawet w kocham cię polsko zarabia 4 do 5 tys za dzień. MASAKRA!
Gość
nick: Gość
| 2012-08-17 12:22:35
Robią z niego wielką gwiazdę, a tak naprawdę jest słaby... Jest wiele innych nastolatków, które zagrały by 1000 razy lepiej od niego...
Gość
nick: Gość
| 2012-08-17 11:56:16
U K. Wojewódzkiego mówił ,że to jego rodzice otrzymują pieniądze, a on po prostu dostaje większe kieszonkowe .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-17 11:56:16
U K. Wojewódzkiego mówił ,że to jego rodzice otrzymują pieniądze, a on po prostu dostaje większe kieszonkowe .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-17 11:36:25
do mojej odpowiedzi z 2012-08-17 11:33:40 : szczególnie w "Poziom 2.0" był beznadziejny. Jąkał się, mylił ciągle -,- tak, owszem, to może zdarzyć się nawet najlepszym, ale nie w takich ilościach. nie powinni w ogóle go wpuszczać na plan tego programu, bo w serialach scena grana jest wiele razy, tam nie widać, jaki jest słaby :p
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-17 11:33:40
najwyraźniej koleżance nie podobają się szczere opinie na ten temat Wystawiam język :P dlatego też stając w jego obronie wymyśliła bajeczkę ze swoim tatusiem. to dziecinne. prawda jest taka, że on się tam jakoś szczególnie nie zmęczy.. a dostaje przez takie coś więcej pieniędzy niż 50% Polaków. ja też nie wiem, gdzie sprawiedliwość. moim zdaniem on wcale świetny w tym nie jest i powiem szczerze, że za to, co zobaczyłam nie dałabym mu nawet 500 zł -,-
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-17 03:46:18
haha to mega.. A takie wlewy ze twoj ojciec jest charakteryzatorem w rodzince.pl to mozesz sobie zatrzymac do opowiadania swoim kolezanka z piaskownicy a nie na hot plocie takie kity wciskasz.. sory bardzo ale to jest ŻAŁOSNE!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-17 00:49:32
i gówno się znacie to są plotki. Mój ojciec jest charakteryzatorem w Rodzince.pl i on rzeczywiscie zarabia 5 tysięcy ale tygodniowo i na dodatek odejmują mu jeszcze za jakieś tam rzeczy. A kasa wpływa na konto jego rodziców. Karolak zarabia 30 tysięcy tygodniowo tak dla porównania...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-16 23:15:23
wow, myslalam ze mniej. moim zdaniem to zdecydowanie za duzo. nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie Ziew...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-16 21:12:29
Przyjmijmy, że gra 20 dni w miesiącu. Jest kryzys, niech dostaje stawkę głodową - 4 tysie. Pomnóżmy = 80 tysięcy. Jego praca trwa dziennie kilka godzin - make up, stylizacje, kręcenie scen, dokręcanie scen, itp, itd coś ok 8 godzin . Wszystko co powie będzie odtwarzane tysięcy razy (powtórki) przez TVP. zobaczą go miliony osób, miliony razy. Teraz weźmy kogoś, kto bierze średnią kasę w muzycznym świecie, np. Ewę Farną W miesiącu niech da 8 koncertów (tylko soboty i nie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-16 20:37:46
Jedni przez miesiąc tyle nie zarabiają, a ten ma za jeden dzień. Taka sprawiedliwość. Ale Maćka lubię Mrugam sobie Spoko gra.