Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry! - "Skomentuj!"

Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry!


RSS 11/01/2017 09:16 Komentarze

Lamar Odom powróci do ligi NBA w roli trenera? Tego chcą jego koledzy z drużyny LA Lakers!

Zdjęcie z artykułu: Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry! Lamar Odom; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry!

Lamar Odom od paru lat jest już na sportowej emeryturze, która niestety jak do tej pory niezbyt mu służy. Po zakończeniu kariery w lidze NBA Lamar Odom zaczął bowiem coraz bardziej się staczać, popadając w coraz to nowe nałogi i kłopoty.

Po ciężkim 2016 roku, w którym Lamar Odom finalizował swój rozwód z Khloe Kardashian oraz zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, były koszykarz w końcu wyszedł na prostą.

Na początku 2017 roku Lamar Odom zakończył pomyślnie trwający 35 dni odwyk! Ten sukces z kolei może pociągnąć za sobą kolejny - jak donosi bowiem portal LA Times, Lamar Odom ma szansę powrócić do drużyny LA Lakers w roli trenera!

Na ten temat wypowiedział się były kolega z drużyny Lamara Odoma i aktualny trener drużyny z Los Angeles Luke Walton, który przyznał, że bardzo ceni byłego męża Khloe Kardashian, który ma też doskonałą opinię wśród zawodników!

"Myślę, że Lamar doskonale by się sprawdził. Każdy, kto poznał Lamara, kiedy był w dobrej kondycji wie, że on jest najbardziej przyjazną osobą na świecie. Uważam, że ma ogromną wiedzę o grze i doskonale komunikuje się z ludźmi." - zachwalał trener LA Lakers swojego byłego kumpla z drużyny.

Czy zatem Lamar Odom wróci do gry w roli trenera? Możliwe, że jeśli były mąż Khloe Kardashian dostanie szansę i znów będzie mógł robić to, co kocha najbardziej! A takie spełnienie w życiu zawodowym na pewno pomogłoby Lamarowi trzymać się za daleka od niebezpiecznych używek.

Sam Lamar Odom również przyznał portalowi TMZ.com, że z chęcią podjąłby się współpracy z Lukem Waltonem. Całkiem niewykluczone więc, że niedługo Lamar Odom znów pojawi się na boisku. :) Trzymamy kciuki!

 

Zdjęcie z artykułu: Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry! Lamar Odom imprezuje; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry!

 

Zdjęcie z artykułu: Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry! Lamar Odom z Khloe Kardashian i dziećmi; twitter.com/PerezHilton
Ilustracja do artykułu Lamar Odom trenerem LA Lakers? Po udanym odwyku Lamar Odom wraca do gry!

 

komentarze
Hotplota News

Polsat SuperHit Festiwal 2017: Kto wystąpi? Oto lista artystów, którzy zaśpiewają w Sopocie!

Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2017 – sprawdźcie, kto i kiedy wystąpi!

Lana Del Rey i The Weeknd przytulają się w teledysku Lust for Life! VIDEO!

Teledysk Lust for Life gotowy!

Demi Lovato jest "dumna", że Miley Cyrus rzuciła narkotyki!

Demi Lovato pochwaliła dawną przyjaciółkę. Liczy na wznowienie przyjaźni?

Katy Perry i Takeoff z Migos są parą! Kim jest nowy chłopak Katy Perry?

Katy Perry i Orlando Bloom rozstali się na przełomie lutego i marca tego roku. Piosenkarka nie zamierza tracić czasu na zamartwianie się. Znamy jej NOWEGO chłopaka!  

Scott Disick ofiarą włamywacza! Intruz wdarł się tylnymi drzwiami!

Policja przeszukała posiadłość!

wczytaj więcej artykułów