News

Kuba Wojewódzki: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Kamil Szeptycki SKOŃCZĄ JAK JUSTIN BIEBER?

Kuba Wojewódzki gości aktorów filmu Kamienie Na Szaniec. Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Kamil Szeptycki staną się gwiazdami i odbije im sodówka? Wojewódzki podaje Justina Biebera jako ZŁY PRZYKŁAD!

04.03.2014

(0/9)

Kuba Wojewódzki gości aktorów filmu Kamienie Na Szaniec. Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Kamil Szeptycki staną się gwiazdami i odbije im sodówka? Wojewódzki podaje Justina Biebera jako ZŁY PRZYKŁAD!

Kuba Wojewódzki, 4.03.2014: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Kamil Szeptycki: kim są goście Wojewódzkiego?


Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Kamil Szeptycki
to goście 1. odcinka nowej serii programu Kuba Wojewódzki (2014). Gospodarz show wróży młodym aktorom wielkie kariery. Kuba zapytał chłopaków, czy nie boją się, że sława źle wpłynie na ich życie. Jako przykład upadku gwiazdy podał Justina Biebera, który według niego "pije, ćpa i uprawia autoerotyzm".

- "Jaraliście na planie [filmu Kamienie Na Szaniec]?" - zapytał Kuba Wojewódzki.

- "Nie" - odpowiedział szybko Kamil Szeptycki, po czym dopytał: - "Ale co?"

- "Czołgi oczywiście" - odpalił Wojewódzki.

- "Spaliliśmy jedną więźniarkę" - stwierdził Kamil.

Justin Bieber znowu został przedstawiony w złym świetle, jako "upadła gwiazda". Co o tym sądzicie? Kuba przegiął?

Kuba Wojewódzki: Donatan wypatrzył Cleo w X Factor?! Joanna Klepko ODPADŁA na castingu! Zobacz video!


Kim są Tomasz Ziętek, Marcel Sabat i Kamil Szeptycki?

Tomasz Ziętek
ma 25 lat. Poza dramatem wojennym Kamienie Na Szaniec grał także w filmach Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski Padł oraz Carte Blanche.

Marcel Sabat ma 24 lata. Jego doświadczenie aktorskie jest nieco większe, niż Tomka. Składają się na nie: serial 1920. Wojna i Miłość, a także filmy: Nieulotne, Persistence oraz nowa komedia Facet (Nie)Potrzebny Od Zaraz.

Kamil Szeptycki
ma 23 lata i grał dotychczas w dwóch serialach: Pierwsza Miłość oraz Komisarz Alex.

Kuba Wojewódzki 2014, odcinek 1. dziś, 4.03.2014, o 22:30 w TVN!


@Enka


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-03-10 10:32:56
W Polsce to chyba nikomu nie grozi zostanie Justinem Bieberem, chociaż mam nadzieje, że im palma nie odbije, jak większości celebrytów. Po obejrzeniu filmu, myślę, że raczej nie będą aktorami jednej roli i pójdą dalej...
Gość
nick: Gość
| 2014-03-07 00:29:06
Wojewódzki też na pewno czystego sumienia nie ma to niech sie nie wypowiada
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-03-05 17:17:56
Dla mnie porównywanie tych młodych chłopaków do Biebera to jakieś nieporozumienie. Nie wiem czy po jedym filmie może już komuś uderzyć woda sodowa. Polecam Wojewódzkiemu obejrzeć sobie Kamienie na szaniec i po prostu cieszyć się, że mamy takich zdolnych młodych aktorów. Tyle w temacie He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-03-05 16:18:04
a czy Justin cpa? bo gdyby byl cpunem to by tak wygladał, a jakos tego nie potrzebuje He he widac po kims czy jest nacpany, a Justin spedza czas z rodzicami i rodzenstwem..nie jest z kolegami i zachowuje sie jak normalny dzieciak.. ludzie jezeli macie cos w glowach to chyba wiecie ze media zawsze wyolbrzymiaja wszystko? mam rozumiec ze EWA FARNA tez skonczyla bo jechala pod wplywem? no wlasnie..popatrzcie tez na innych a nie, masakra jacy jestescie zawistni i podli.. He he żegnam i wstydze sie za ten
bulbula
nick: bulbula
Zgłoś nadużycie | 2014-03-05 14:29:32
Nie wyglądają na takich co może im palma odbić. Poza tym gra w takim filmie jak "Kamienie na Szaniec" mocno wpływa na człowieka a Justin, sorry ale na niego wpływ mają tylko jego koledzy, jointy i gołe pupy. Chętnie zobaczyłabym jak Ci młodzi aktorzy poradzili sobie w tym filmie.
awksom
nick: awksom
| 2014-03-05 08:06:07
Bieber to przykład dobry i na czasie
Reklama
Reklama