Polub Hotplotę na:

News

KTO DROGO ZAPŁACI za zdradę Kristen Stewart?!

Kristen Stewart swojego kochanka poznała na planie filmu Królewna Śnieżka i Łowca. Rupert Sanders był reżyserem obrazu. Romans pary skrzywdził nie tylko Roberta Pattinsona, który obecnie nie wyobraża sobie powrotu do niewiernej partnerki... Kto jeszcze ucierpi na zdradzie?!

03.09.2012

(0/7)
Youtube

Kristen Stewart swojego kochanka poznała na planie filmu Królewna Śnieżka i Łowca. Rupert Sanders był reżyserem obrazu. Romans pary skrzywdził nie tylko Roberta Pattinsona, który obecnie nie wyobraża sobie powrotu do niewiernej partnerki... Kto jeszcze ucierpi na zdradzie?! 

Robert Pattinson
był załamany, gdy wyszło na jaw, że jego dziewczyna zdradza go z żonatym reżyserem. Postanowił odseparować się od Kristen Stewart. Ta ubolewa nad 'skokiem w bok' i stratą Roba. Okazuje się, że romans aktorki z Rupertem Sandersem dotknął jeszcze kogoś...

Osoby związane z produkcją sagi Zmierzch: Przed Świtem 2 przyznają, że konflikt na linii Pattinson-Stewart będzie ich sporo kosztować! Para prawdopodobnie nie będzie promować razem ostatniej części obrazu o wampirach. Stworzenie im komfortowych warunków pracy jest... drogie!

-"Taylor [Lautner], Kristen i Rob zawsze latali razem. Jeśli Rob nie zgodzi się podróżować z Kristen, wytwórnia będzie musiała zagwarantować mu inny przelot, to wiąże się z dodatkowymi kosztami, a dojdą do tego jeszcze inne wydatki" - tłumaczy źródło Daily News.

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się całkowite odsunięcie Kristen Stewart od spraw związanych z promocją ostatniej części Zmierzchu... Jak sądzicie?  


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-05 16:53:27
Zgadzam się z "Jezu dzieci... czy wy wiecie jak boli zdrada?!". Postąpiłabym tak samo jak Pattinson. Kristen mogła wcześniej myśleć o skutkach tego romansu. Ciekawe jak ona by się czuła? Nie powinna się dziwić, że Rob nie chce do niej wrócić, zachowała się jak dziwka.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-04 22:40:45
Jezu dzieci... czy wy wiecie jak boli zdrada?! Ja się Robowi wcale nie dziwię! Nie powinien być odsunięty. Kristen też nie. Wielcy mi aktorzy a nie potrafią zagrać obojętności.Prawdziwy aktor by nie miał z tym problemu... a i pogodzcie sie z tym ze Kristen sie puściła, więc nRob nie musi jej wybaczać, bo skąt ma pewność, że to się nie powtórzy ?!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-04 14:24:56
Dlaczego Kristen ma być odsunięta,niech nie będzie Pattinsona bo co ona zdradziła a skąd mamy wiedzieć może ta zdrada to też jego wina...on już mnie wkurza!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 22:22:31
Mam wrażenie , ze te komentarze pisze jedna osoba. Tez nie chciałabym mieć nic wspólnego z osoba , która mnie zdradziła. tyle w temacie.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 20:20:28
Nie ma filmu bez głównego bohatera a tym jest właśnie Bella grama przez Kristen jeśli Robert nie chcę z nią podróżować to niech podróżuje na swój koszt . On jest głupi że nie chcę jej wybaczyć .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 19:25:18
Zastanówcie sie . Jak by wygladał film bez belli ? W OGŁLE BY GO NIE BYŁO !!!!! A kto gra belle ? KRISTEN !! no własnie ! wiec macie odpowiedz ! a po 2 to oni i tak sie do premiery pewnie zejda ! bo on ja za bardzo kocha zeby jej nie wybaczyc a ona sie nie podda Mrugam sobie ROBSTEN FOREVER ♥♥!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 16:44:07
no cóż dziecko drogie widać w twoim PRAWDZIWYM świecie wszyscy się z tobą rozchodzą może dlatego że pewnie wyglądasz jak paszczur może dlatego ale pomiędzy Robem a Kristen jest coś innego co tylko ich prawdziwy fan zrozumie i zauważy a ty ze swoim ryjem wypier*alaj rowy kopać
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 16:05:25
Ło matko dzieci drogie! Widzę, że nie odróżniacie fikcji od rzeczywistości!! Otóż w PRAWDZIWYM świecie czasem się tak zdarza, że ludzie się rozchodzą! Niby dlaczego film na tym straci? Wierni fani sagi i tak go obejrzą i tak! Czy oni będą razem, czy nie! Tyle.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 15:15:57
Nie powinni zachowywac sie jak dzieci klocace sie w piaskownicy tylko powinni byc profesjonalistami,skoro chca zeby ich tak traktowac,nikogo nie piwinni odsuwac od promocji,jakmaj z tym problem to niech odwolaja premiera i tyle,jak nieumieja sie zachowac jak profesjonalisci to nikt ich nie bedzie tak traktowac,zupelnie jak rozwydrzone nastolatki a to dorosli ludzie,wstyd
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 15:08:28
Weźcie w ogóle co wy wymyślacie? Przecież Rob jest profesjonalistą i wątpię żeby stroił fochy, a do tego PODOBNO chce promować film razem z Kristen bo chce jej bronić przed nienwiścią fanów... A promocja bez Kristen to jak... jak... no nie wiem... nawet porównania nie ma na tak kitową sytuację
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 14:42:23
Przecież ona gra główną rolę w filmie !!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 14:12:06
No i dla czego? Oni oboje są tego winni Ona Roberta zdradziła, a On nie chce jej wybaczyć. Nie będzie Kristen na premierze, to taj jak by nie było Belli w filmie, ale żal Ziew...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 13:02:32
niby dlaczego kristen?! Wrr, zły Wrr, zły Wrr, zły Wrr, zły :
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 12:36:41
Oni powinni być razem ! ♥ Robsten forever ♥
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 11:40:52
film na tym ucierpi ...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 11:35:13
Oni powinni być razem ! ♥ Robsten forever ♥
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 11:34:27
Moim zdaniem mimo wszystko powinni kazać im być na premierze razem . ! Może wtedy by się jakoś pogodzili . Chcę żeby oni znów byli razem ! Pasują do siebie, I TO BARDZO !! RobSten forever ♥
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-09-03 11:05:43
Nie rozumiem dlaczego odsunąć Kristen a nie Roba?