News

Ksiądz śpiewa na ślubie Hallelujah: HIT INTERNETU! Skąd pochodzi rozśpiewany ksiądz? [VIDEO]

Ksiądz Ray Kelly ma niesamowity talent i chętnie wykorzystuje go podczas odprawianych przez siebie ceremonii ślubnych! Posłuchajcie koniecznie, jak brzmi w jego wykonaniu piosenka Hallelujah!

10.04.2014

(0/10)
Youtube

Widzieliście już najnowszy hit Internetu? Rozśpiewany ksiądz z Irlandii to marzenie wszystkich tamtejszych par, stających na ślubnym kobiercu! Niestety tylko nielicznym dane jest posłuchać go na żywo :)

MTV Movie Awards 2014: Wyniki! Jennifer Lawrence i Igrzyska Śmierci to najwięksi zwycięzcy! Kto jeszcze zdobył nagrody MTV?

Kto wie, może wystąpi na ślubie Kim Kardashian i Kanye Westa? To dopiero byłby hit!Ciągle nie wiadomo, czy ślub Kim Kardashian i Kanye'go Westa odbędzie się w Paryżu. Pod znakiem zapytania stanęła także data ślubu. Kim Kardashian i Kanye West mają jednak jeden problem z głowy - wiemy, kto mógłby zaśpiewać podczas ceremonii! Ksiądz z Irlandii stał się hitem Internetu - nikt nie śpiewa Hallelujah tak, jak on! 

Ślub Kim Kardashian: Kanye West zaprosił Obamę, Kate Middleton i Księcia Williama! Kompletnie odleciał?

Kim Kardashian i Kanye West chcieli powiedzieć sobie TAK w Paryżu. Francja rządzi się jednak swoimi prawami, które najwyraźniej nie są znane za oceanem. ;) Okazuje się, że według francuskich przepisów, aby móc wziąć ślub w "mieście miłości", zaręczona para przez przynajmniej 40 dni musi przebywać na terenie miasta. Co gorsza, zasady te są przez francuskich urzędników restrykcyjnie przestrzegane. Niestety, najwyraźniej Kim Kardashian była zbyt zajęta odchudzaniem i wybieraniem sukni ślubnej, a Kanye West zapraszaniem na ślub znanych gwiazd i polityków, przez co oboje po prostu nie znaleźli czasu na to, by zająć się nudnymi formalnościami. ;)

Kim Kardashian odchudza się przed ślubem! Chce zrzucić… 8 kg!!! OMG! Ma z czego :(((

Jeśli zaczęli się stresować - uspokajamy. Data ślubu zawsze może zostać zmieniona. Jak i miejsce - ze spokojem :) Byle stan uczuć się nie zmienił ;D A jeśli chodzi o głos, którego na ślubie zabraknąć nie może - to my służymy dobrą radą. Śpiewający ksiądz z Irlandii stał się hitem Internetu. Ray Kelly ma niesamowity talent i wykorzystuje go podczas odprawianych przez siebie ceremonii ślubnych. Naszym zdaniem na ślubie Kim Kardashian i Kanye'go Westa sprawdzi się lepiej, niż Beyonce ;) Choć nie wiemy, czy dla śpiewającego księdza to komplement... Ale nas zdecydowanie rzucił na kolana - oglądaliśmy parę razy i jeszcze pewnie parę zobaczymy :] 


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-04-12 17:21:55
Fajna piosenka i łatwo ją idzie zagrać na gitarze. Video na Youtube: bit.ly/QfTRil
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-04-11 22:28:15
Obecnie katolicki ślub kościelny może odbyć się każdego dnia, z wyjątkiem jednak Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty. Według wskazań Episkopatu Polski tylko w wyjątkowych wypadkach można błogosławić katolicki związek małżeński w Adwencie lub w Wielkim Poście. Ale Irlandia to nie Polska. Pozdrawiam.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-04-11 20:48:36
Cudownie dawno nie płakałam . Widać ,że ksiądz normalny i uśmiechnięty na nabożeństwo prowadzone przez takiego anioła też chętnie bym poszła . Zamiast kazania politycznego zaśpiewał i to co płynęło z serca . Super może ,któryś z naszych " upolitycznionych " weźmie z takiego człowieka przykład .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-04-11 16:14:55
brawoo !! ciary az przeszly ... He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-04-11 10:25:26
LUDZIE MYŚLCIE TROSZKĘ, TO NIE JEST KATOLICKI KS ! ŚLUB ODBYŁ SIĘ 5 KWIETNIA A WIĘC W WIELKIM POŚCIE - KOŚCIÓŁ KATOLICKI NIE UDZIELA WTEDY ŚLUBÓW KSIĄDZ RAY KELLY JEST BAPTYSTĄ ! PROSZĘ GO NIE WIĄZAĆ Z RZYMSKO-KATOLICKIM KOŚCIOŁEM, A SPIEWA ŁADNIE - X
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-04-10 21:44:56
Ciary mnie aż przeszły!! Ksiądz naprawdę jest dobry!
Reklama
Reklama