News

Kristen Stewart w CIĄŻY?! Wcina za dwoje! A czy widać już brzuszek? ;) [FAJNE ZDJĘCIA]

Czy Kristen Stewart jest w ciąży z Robertem Pattinsonem? To pytanie powraca za każdym razem, kiedy aktorka filmu 'Zmierzch: Przed Świtem część 2' choć trochę odsłoni brzuszek :) A ostatnio robi to często!

14.12.2012

(0/15)
Turgeon/Steffman/Splash News/EAST NEWS

Czy Kristen Stewart jest w ciąży z Robertem Pattinsonem? To pytanie fani zadają sobie za każdym razem, kiedy aktorka filmu "Zmierzch: Przed Świtem część 2" choć trochę odsłoni brzuszek :) A ostatnio robi to dość często!

Dziś rano do sieci trafiły bardzo fajne zdjęcia Kristen Stewart z premiery filmu On The Road. Odkryty brzuch aktorki dał niestety kolejne powody do plotek o ciąży z Robertem Pattinsonem!

Na szczęście nieco zaokrąglone kształty Kristen Stewart dają się łatwo wytłumaczyć! ;) Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Kristen Stewart zrobione dzień wcześniej, podczas lunchu ze znajomymi. Według relacji świadków, dziewczyna Roberta Pattinsona po prostu "jadła za dwoje"! :)

Cóż, jeśli Kristen Stewart naprawdę jest w ciąży, rozumiemy jej apetyt. W przeciwnym wypadku radzilibyśmy po obfitym lunchu nie odsłaniać za bardzo brzuszka ;p


Komentarze

-- REKLAMA --
-- REKLAMA --
Reklama
Reklama
Reklama