Polub Hotplotę na:

News

Kora: nowotwór nie ustępuje! "Walczymy" - mówi Kamil Sipowicz

Kora Jackowska chora na raka - informacje o chorobie jurorki programu Must Be The Music potwierdził jej mąż, Kamil Sipowicz!

14.01.2014

(0/9)
Facebook

Kora Jackowska chora na raka - informacje o chorobie jurorki programu Must Be The Music potwierdził jej mąż, Kamil Sipowicz!


Nowotwór jak loteria


Kora Jackowska nadal walczy z rakiem! Informację o chorobie jurorki programu Must Be The Music potwierdził po wielu dniach spekulacji mąż piosenkarki, Kamil Sipowicz, który regularnie jeździ z nią do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie na badania i chemioterapię.

- "To prawda, Kora walczy z chorobą nowotworową. Jest to nowotwór kobiecych spraw, ale nie będę zdradzał szczegółów" - mówi mąż Kory, Kamil Sipowicz, w rozmowie z Super Expressem - "Ta choroba to jak loteria, jest tajemnicą. Ale jesteśmy dobrej myśli i walczymy".

Kora chudnie przez chorobę? Artystka NIKNIE W OCZACH! :(


Ślub Kory z powodu choroby?


Prawdopodobnie z powodu choroby Kora Jackowska po wielu latach związku wzięła ślub z Kamilem Sipowiczem.

"Kora jest poważnie chora. To jest główny powód, ponieważ mieszkamy w kraju, w którym ludzie żyjący w związkach partnerskich w sytuacjach kryzysowych mają trudny dostęp do podstawowych informacji. Wystarczy trafić na nieżyczliwego lekarza i od razu usłyszeć "Obowiązuje mnie tajemnica lekarska, a pan nie jest rodziną". I koniec dyskusji. Jesteś bezsilna, znokautowana. Tak samo przy załatwianiu wszelkich spraw w urzędach, bankach, u prawnika. Więc żeby uniknąć niepotrzebnego stresu i kłopotów, zostali małżeństwem" - powiedziała osoba z otoczenia piosenkarki magazynowi Grazia.

Kora: choroba, ślub. O co chodzi?!


Kora wróci do Must Be The Music!


Pojawiły się też plotki, że Kora i Must Be The Music to już przeszłość i że trwają poszukiwania kogoś, kto mógłby ją zastąpić w jury Must Be The Music. Na szczęście te doniesienia postanowiła zdementować Nina Terentiew, programowa stacji Polsat.

-"Osobiście rozmawiałam z nią i [Kora] czuje się już lepiej. Pełna chęci i zapału czeka na wiosenną edycję, w której ją zobaczymy." - powiedziała Terentiew w rozmowie z Faktem.

Dziennikarze Faktu dotarli do informacji, jakoby Kora kilka tygodni temu przeszła zabieg usunięcia jajnika, który został zaatakowany przez raka.


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-04-13 21:13:55
CHOROBA TAK JAK LOS JEST NAM NIE ZNANE ,DZIŚ MOGĘ BYĆ TO JA ,JUTRO TY ....NIE OCENIAJ ,NIE POTĘPIAJ ,NIE OSĄDZAJ... TO NIE JEST UCZCIWE SAMI POPEŁNIAMY BŁĘDY I GDY NAS DOTYKA CHOROBA LUB INNA TRAGEDIA TO KAŻDY JEST SMUTNY I POTRZEBUJE WSPARCIA ,ORAZ DOBREGO SŁOWA . TRZYMAM ZA PANIĄ KORĘ I JEJ RODZINĘ KCIUKI POWODZENIA I DUŻO DUŻO DUŻO ZDROWIAAAAA.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-03-30 22:23:29
Przeczytalem rozmowe Kory z Malgosia Domagalik w Pani i mimo ,ze nie znam az tak zycia Kory to uwazam ,ze bardzo mi zainponowala ta rozmowa - szczegolnie o ksiazkach ,ktore Kora czyta . W moim zyciu tez spotykam ludzi ,ktorzy bez jakichkolwiek skrupolow potrafia zrownac Cie z ziemnia . Mysle ,ze Kora nie powinna ani troche zwracac uwagi na takich ludzi bo to strata nawet mysli . Sam nawet tak sie zachowalem pod wplywem alkoholu do osoby bardzo bardzo waznej dla mnie i do dzis tego zaluje . Najgl
Gość
nick: Gość
| 2014-01-18 22:44:25
Ja też mam złośliwego RAKA, Korze i Wszystkim związanych z tą chorobą współczuje. siła Wyższa podejmie decyzję związaną z naszym dalszym losem. Pozdrawiam Ryszard z Bydgoszczy
Gość
nick: Gość
| 2014-01-18 16:42:04
Spier...laj ty poniżej, własnego zdania wyrazić nie mogę bo tobie się to nie podoba ?? to jest moje zdanie i ze mną się zgadzać nie musisz więc jak czujesz, że nikt jej tu nie wyzywa to po co mnie hejtujesz ? żal...pozdrawiam panią Korę Jestem zadowolony
Gość
nick: Gość
| 2014-01-17 19:56:25
Droga Pani. Przeciez nikt tutaj Pani Kory nieobraza. Co do choroby to tysiące ludzi jest chorych. Cenię Kore jako artystke ale jedno cenię najbardziej PRAWDE. A owa artystka pier....i bzdury w pewnych sprawach. Jak się nabroi to się trzeba umieć przyznać.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-01-16 19:25:35
japier.dziele dzieci!!! wam aż tak naprawdę się nudzi że nie macie już o czym pisać ? żal mi was, Pani Kora chociaż coś osiągnęła i mimo że jest chora to jej nie bronie, ale ją lubię więc tu weszłam a ona was nawet nie zna ani wy jej bo z widzenia to se każdy może ją hejtować Wystawiam język :P Wystawiam język :P Wystawiam język :P nawet ten gościu poniżej pisze bezsensownie pff....pozdro dla KORY Jestem zadowolony Jestem zadowolony
Gość
nick: Gość
| 2014-01-16 18:57:41
No jaka GANDZIA przecież to PIESEK popalał Nie ona.hihihi.
Gość
nick: Gość
| 2014-01-16 16:00:52
PRZEPRASZAM POMYLIŁAM BUŻKI ŻLE NACISNĘŁAM MIAŁA BYĆ TAKA Przewracam oczami
Gość
nick: Gość
| 2014-01-16 15:57:10
NIE JEST TO WCALE ŚMIESZNE TYLKO NIEZRÓWNOWAŻONA OSOBA WYPOWIADA SIE W TAKI SPOSÓB (KORA TRZYMAJ SIĘ JESTEM Z TOBĄ TEŻ CHORUJE I ROZUMIEM CO CZUJESZ) He he )))
Gość
nick: Gość
| 2014-01-15 15:19:26
ZA DUŻO GANDZI...
Gość
nick: Gość
| 2014-01-15 15:19:25
ZA DUŻO GANDZI...
Reklama

Sonda

Polski Mister Lata 2014

Wybierzcie największe ciacho wakacji 2014!

Reklama