Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! - "Skomentuj!"

Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!


RSS 20/03/2017 13:00 Komentarze

Tristan Thompson spotkał się ze swoim synem. Towarzyszyła mu Khloe. Niemowlaka przywiózł szofer. Samego!

Zdjęcie z artykułu: Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! Khloe Kardashian i Tristan Thompson; Splash News
Ilustracja do artykułu Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!


Khloe Kardashian towarzyszyła ostatnio Tristanowi Thompsonowi w spotkaniu z jego synem. Cała trójka spędziła czas w jednym z hoteli w Beverly Hills.

Tristan Thompson ma 3-miesięcznego synka Prince Olivera Craiga Thompsona ze swoją byłą dziewczyną – Jordan Craig. Khloe i Tristan zobaczyli się z dzieckiem w hotelu. Co ciekawe, niemowlaka na miejsce przywiózł szofer. Dziecko przyjechało więc praktycznie samo. Tristan i Khloe spędzili z nim około godziny, a później wybrali się na obiad.

Khloe Kardashian od samego początku pogodziła się z faktem, że Tristan Thompson jest ojcem. Pomogła mu nawet w przybyciu do szpitala, gdzie Prince przyszedł na świat.

„Khloe naprawdę rozumie sytuację Tristana – jest trochę zawstydzona, że jej chłopak ma dziecko z kimś innym, ale stało się to zanim ona zaczęła się z nim spotykać. Khle chce, by był odpowiedzialnym ojcem” - mówił informator portalu X17online 3 miesiące temu, gdy była dziewczyna koszykarza urodziła.

Nie dziwi Was to, że 3-miesięczne dziecko przyjeżdża na spotkanie z ojcem SAMO? Czyżby Jordan Craig nie miała ochoty na spotkanie z Khloe?
 

Zdjęcie z artykułu: Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! Khloe Kardashian w bieliźnie; CALA/Broadimage/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!
Zdjęcie z artykułu: Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! Khloe Kardashian; 0000554/Reporter
Ilustracja do artykułu Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!

 

komentarze
Hotplota News

Victoria Beckham o studiach Brooklyna Beckhama: „Jestem dumna!

Choć Victoria będzie bardzo tęskniła za Brooklynem, popiera kierunek, który dla siebie wybrał.

Tyga nie płaci alimentów? Chłopak Kylie Jenner WYŚMIAŁ Blac Chynę!

Tyga pokazał właśnie, że jako chłopak Kylie Jenner czuje się BEZKARNY!

EUROWIZJA 2017, Norwegia: JOWST – Grab The Moment. Norwegia porywa do tańca!

Piosenka na konkurs Eurowizja 2017 z Norwegii to elektroniczny kawałek Grab The Moment. Śpiewa go JOWST. Co o nim wiemy?

Khloe Kardashian ma kompleksy z powodu… Kylie Jenner! Chodzi o jej biznes!

Kosmetyczny biznes Kylie Jenner rozkręca się znakomicie. Nic dziwnego, że pozostałe siostry czują lekką zazdrość!

Taniec z Gwiazdami 2017, odcinek 5: Iwona Cichosz ma KONTUZJĘ ŻEBER!

W programie Taniec z Gwiazdami 31.03.2017 Iwona Cichosz wystąpi mimo kontuzji żeber?! Uczestniczka TzG 2017 NIE CHCE SIĘ LECZYĆ!

wczytaj więcej artykułów