Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! - "Skomentuj!"

Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!


RSS 20/03/2017 13:00 Komentarze

Tristan Thompson spotkał się ze swoim synem. Towarzyszyła mu Khloe. Niemowlaka przywiózł szofer. Samego!

Zdjęcie z artykułu: Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! Khloe Kardashian i Tristan Thompson; Splash News
Ilustracja do artykułu Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!


Khloe Kardashian towarzyszyła ostatnio Tristanowi Thompsonowi w spotkaniu z jego synem. Cała trójka spędziła czas w jednym z hoteli w Beverly Hills.

Tristan Thompson ma 3-miesięcznego synka Prince Olivera Craiga Thompsona ze swoją byłą dziewczyną – Jordan Craig. Khloe i Tristan zobaczyli się z dzieckiem w hotelu. Co ciekawe, niemowlaka na miejsce przywiózł szofer. Dziecko przyjechało więc praktycznie samo. Tristan i Khloe spędzili z nim około godziny, a później wybrali się na obiad.

Khloe Kardashian od samego początku pogodziła się z faktem, że Tristan Thompson jest ojcem. Pomogła mu nawet w przybyciu do szpitala, gdzie Prince przyszedł na świat.

„Khloe naprawdę rozumie sytuację Tristana – jest trochę zawstydzona, że jej chłopak ma dziecko z kimś innym, ale stało się to zanim ona zaczęła się z nim spotykać. Khle chce, by był odpowiedzialnym ojcem” - mówił informator portalu X17online 3 miesiące temu, gdy była dziewczyna koszykarza urodziła.

Nie dziwi Was to, że 3-miesięczne dziecko przyjeżdża na spotkanie z ojcem SAMO? Czyżby Jordan Craig nie miała ochoty na spotkanie z Khloe?
 

Zdjęcie z artykułu: Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! Khloe Kardashian w bieliźnie; CALA/Broadimage/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!
Zdjęcie z artykułu: Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę! Khloe Kardashian; 0000554/Reporter
Ilustracja do artykułu Khloe Kardashian i Tristan Thompson odwiedzili jego 3-miesięcznego synka! Spędzili z nim godzinę!

 

komentarze
Hotplota News

Back To You: Louis Tomlinson opowiedział, jak poznał się z Bebe Rexhą. "To było dziwne!"

Uwierzycie, że Louis Tomlinson i Bebe Rexha po raz pierwszy spotkali się dopiero na planie teledysku Back To You? Spotkanie wyglądało ponoć dziwnie...

Harry Styles zagra w KOLEJNYM FILMIE! Dunkierka to dopiero początek...

Harry Styles po filmie Dunkierka rozkręca karierę aktorską. W czym zagra teraz?

The Big Bang Theory: Kaley Cuoco miała wypadek na planie serialu Teoria Wielkiego Podrywu!

Aktorka SPADŁA Z KRZESŁA podczas bójki! Zobaczcie szczegóły...

Despacito najlepszym utworem wszech czasów na YouTube?! ABSOLUTNY REKORD!

ALE TEMPO! Piosenka Despacito zrzuca z tronu dotychczasowego rekordzistę YouTube!

Gra o Tron, s07e02: Lista śmierci Aryi Stark... Kto zginął tym razem?

Arya Stark wróciła i mści się na wrogach. Pamiętacie, kto jest na jej liście? Sprawdźcie, zanim obejrzycie Game of Thrones s07e02!

wczytaj więcej artykułów