TERAZ CZYTASZ:
Kelly Osbourne pokazała krocze! FOTO 18+ - "Skomentuj!"

Kelly Osbourne pokazała krocze! FOTO 18+


RSS 19/11/2010 08:27 Komentarze

Gwiazda mocno schudła i zaczęła się seksownie ubierać. Jak się okazuje - zbyt seksownie. Kelly musi nauczyć się, by przy wysiadaniu z samochodu pilnować swojej garderoby.

Kelly Osbourne zaliczyła niezłą wtopę! Odkąd mocno schudła, gwiazda zaczęła seksownie się ubierać. Jak się okazuje - to też trzeba umieć. Wysiadają z samochodu Kelly pokazała światu swoje... krocze. Trudno stwierdzić, czy panna Osbourne miała mocno przezroczyste majtki, czy po prostu zapomniała o założeniu jakichkolwiek. Jesteśmy jednak bardziej skłonni uwierzyć w tę drugą wersję. Może chciała się pochwalić? TAM też schudła???
(bdb)
komentarze
Hotplota News

Bruce Jenner jako kobieta kopiuje Kourtney Kardashian? Ma taką samą sukienkę!

Bruce Jenner jako kobieta kopiuje styl swojej pasierbicy, Kourtney Kardashian? Bruce Jenner pokazał w programie 20/20 swoją ulubioną sukienkę. Ta jest niemal identyczna, jak kiecka Kourtney!

Michelle Keegan najpiękniejszą kobietą świata FHM! Kogo wyprzedziła?

Michelle Keegan awansowała w rankingu FHM o jedno oczko i została wybrana najpiękniejszą kobietą świata 2015! Zobaczcie zdjęcia nowej piękności :)

Nikki Reed: Ian Somerhalder pierwszy raz o swoim ślubie! Mega słodki komentarz!

Nikki Reed i Ian Somerhalder wzięli ślub. Para dotąd nie wypowiadała się na temat tego wydarzenia. Ian Somerhalder króciutko skomentował najważniejszy dzień swojego życia!

Księżna Kate Middleton rodzi drugie dziecko! Znamy nowe szczegóły! Jak się czuje księżna Kate?

Księżna Kate Middleton rodzi drugie dziecko! Znamy kolejne szczegóły na temat Royal Baby 2015! Kiedy naprawdę spodziewano się, by księżna Kate urodziła drugie dziecko? Jak czuje się Kate Middleton?

Rihanna: Czarne usta, rude włosy i surowa ryba! :) Dobre połączenie? ZDJĘCIA

Rihanna złowiła niezłą rybkę! A potem zjadła ją na surowo! Fotorelacja do Waszej dyspozycji :)

wczytaj więcej artykułów