Polub Hotplotę na:

News

Justin Biebera w Polsce - ostatni bilet na koncert Biebera w Łodzi wędruje do....

Niestety to już ostatni bilet na koncert Justina Biebera w Polsce, jaki dla Was mieliśmy:(. Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić, jak trudno było wybrać... Ile było kłótni, sporów... Byliśmy pod presją. Ale udało się wreszcie ustalić werdykt!

24.03.2013

(0/19)
AFP/East News

Niestety to już ostatni bilet na koncert Justina Biebera w Polsce, jaki dla Was mieliśmy:(. Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić, jak trudno było wybrać... Ile było kłótni, sporów... Byliśmy pod presją. Ale udało się wreszcie ustalić werdykt!

Ostatni bilet na koncert Justina Biebera w Łodzi przyznajemy za tekst: Moja przyjaciółka to DZIEWCZYNA, która kocha JUSTINA BIEBERA całym sercem. Zna wszystkiego Jego PIOSENKI, każdą PLOTKĘ na Jego temat. Jeśli wygram dla niej bilet, wyśle Wam mnóstwo ZDJĘĆ z koncertu.

Jego autorką jest dziewczyna (?) z Twittera x_littlebird_x.

Nie braliśmy pod uwagę komentarzy powyżej 30 słów, komentarzy w których zamiast zdjęć były fotki, zamiast piosenek - muzyka... itp. A także tych niepodpisanych i oczywiście tych, które nie zawierały wszystkich słów (JUSTIN BIEBER, PIOSENKI, DZIEWCZYNA, ZDJĘCIA, PLOTKI).

Teraz nie pozostaje nam już nic innego niż czekać na koncert Justina Biebera w Polsce. Dostarczać Wam wszelkich plotek na jego temat i oczywiście zdjęć:).


Z pewnością wiecie już, że Justin Bieber zgarnął trochę nagród na Kids Choice Awards 2013. Zdjęcia z gali macie oczywiście na HotPlocie.


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 22:40:52
Bardzo się cieszę, że ona wygrała! Bo wy jak widać nie umiecie się zachować jak normalini ludzie! Polska to kraj zasranych hejterów, którzy są poprostu zazdośni! To jest żałosne! Serdecznie gratuluję tej dziewczynie mam nadzieję, że jaj przyjaciółka będzię się świetnie bawiła na koncercie Justina! A wy się schowajcie w kąt kretyńscy hejterzy!! Tu się dziwić dlaczego sławni ludzie tutaj nie przyżdżają!! Kiedyś przeczytałam na fb (nie pamiętam jaka strona) żeby
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 20:26:58
Koncert Justina Biebera W Łodzi Transmisja Live Online Na Żywo Stream możesz obejżeć na stronie: OgladajOnline.cba.pl
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 19:21:32
jesteście stuknięte . @x_littlebird_x jest najwspanialszą osobą jaką znam . Płaczę jak czytam wasze komentarze . W czym jest "suką" ?! w tym że wygrała dla mnie bilet ? od początku mówiła że zdobędzie go dla mnie . Jury zadecydowało dobrze a wy jesteście po prostu zazdrosne [ nie mówię o tych którzy są okej BILET ODDA MI BO CZEKAM NA KONCERT JUSTINA OD 4 LAT I JESTEM TRUE BELIEBER . I TAK , ZEBYSCIE WIEDZIALY ZE RZUCE WSZYSTKO I POJADE NA KONCERT . DO DZIS RYCZAŁAM ZE NIE
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 18:04:43
Do Patrycja5656, to moja siostra kozystala z tego.... i napisala wam jakies bzdety ze zostaoo jej miesiace zycia. Ona jest poje**na... ! Ma szaleja na punkcie JB. Jesli ktos sie tym przejal nie przejmujcie sie ta deblika!
patrycja5656
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 18:02:40
Moich rodzicow nie stac. a ja na tym swiecie juz nie bede dlugo.... zostalo mi 6 miesiecy zycia.... to jest sprawiedliwe? za 2 miesiace ide pod kroplowki..... Jestem Beliberka od 2 lat... i co? Nie zobacze go. Dziekuje.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 17:45:18
Gratuluje He he Nie wygrałam w żadnym, ale Cieszę się, że w ogóle zrobiliście te konkursy. Jeśli komuś smutno i nie jedze i chcę popisać żeby się nawzajem spierać niech napiszę do mnie. Mogę dać numer telefonu jeśli ktoś chcę ze mną popisać sms He he Też się ledwo trzymam :( DZIĘKUJE ZA ZORGANIZOWANIE KONKURSÓW @Harrehxd
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 16:40:38
gratulacje,a gale to ogladam dzisiaj,wiec jeszcze nie gadajcie kto wygral ;p
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 16:34:18
gratuluję zwycięzcy . Bardzo chciał wygrać ten bilet , no ale niestety tak wyszło . Czekałam na taką chwile 2,5 roku . MOże będzie inna okazja , a może nie :C /Bachu
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:45:45
/ j u s t i n - b i e b e r - k o n c e r t - w - a t l a s a r e n a - l o d z - s p o t k a n i e - i 3 1 2 3 2 5 4 0 2 9
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:44:37
WŁAŚNIE TO LUDZIE ROBIĄ Z BILETAMI, KTÓRE U WAS WYGRYWAJĄ! GRATULACJE!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:43:58
aukcja z allegro . pl . html to właśnie ludzie robią z biletami, które u was wygrywają. GRATULUJĘ!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:43:33
LUDZIE OGRANIJCIE SIE ! JAK MOŻNA WYZYWAĆ OSOBY KTÓREJ SIĘ NIE ZNA ?! I JAK W OGÓLE MOŻECIE WYZYWAĆ TĄ STRONE. CO WAM DA TE WYZYWANIE ? ONI ZORGANIZOWALI TYLE KONKURSÓW. DLA KOGO ? DLA NAS NIE DLA SIEBIE. NAWET P. NATALIA ODAŁA BILET ŻEBY KTOŚ INNY MÓGŁ JECHAĆ, A TEŻ JEST WIELKĄ FANKĄ. WIEM, ŻE WAM CIĘŻKO, ALE JUŻ TROCHE PRZESADZACIE. PRAWDĄ JEST, ŻE TA DZIEWCZYNA NIE JEST JEGO FANKĄ, ALE NAPISAŁA, ŻE TEN BILET JEST DLA KOLEŻANKI. WIEM, ŻE TO TYLKO SŁOWA. NIE JEST
zuzanea69
nick: zuzanea69
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:31:28
żałosne ludzie się starali i wogóle, supeer odda ten bilet koleżance , to nie ma pewnieści czy ta koleżana z dania na dzień nagle wszystko rzuci i pojedzie jeśli to nie było planowane, a może wzieła Was na litość i wcale dla koleżanki Go nie da. A wierszyki niektórych zdjęciach były 21111958136482 razy lepsze. pozzdro.
laural99
nick: laural99
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:25:38
Gratuluje zwyciężczyni. Szkoda, że nie wygrałam a od samego początku starałam się teraz już wiem, że nigdy nic nie wygram na HotPlocie, straciłam już nadzieje :(
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:10:37
suka
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:02:58
SZKODA GADAĆ... HOT PLOTO JESTEŚ CYTUJE :" GÓWNEM " I NIGDY JUŻ NIE BD TEJ POSRANEJ STRONY CZYTAĆ!!!!!!!!!!!!!!! MOIM ZDANIEM KONKURS POWINNO SIĘ POWTÓRZYĆ!!!!!!!!!!!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 15:01:47
PRZECIEŻ TA LASKA, KTÓRA WYGRAŁA NIE JEST NAWET FANKĄ JUSTINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO THE PRETTY RECKLESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O POWAŻNIE, JAK MOGLIŚCIE ODWALIĆ TAKI NUMER?! JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI, TAK SAMO JAK I ONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:58:01
Dokładnie....nie ważne komu oddasz..tylko tekst jest''DURNY'' przepraszam,ja się głowiłam nad rymowanką..dobrze w mojej było słowo ''fotki'' ale było też słowo ''zdjęcia'' -__- Masakra , pewnie wzięli pierwszy lepszy , a szkoda bo powinna jakaś fajna osoba z rymowanką lub lepszy tekstem wygrać .. ;d Pozdrawiam ;p
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:57:59
Dokładnie....nie ważne komu oddasz..tylko tekst jest''DURNY'' przepraszam,ja się głowiłam nad rymowanką..dobrze w mojej było słowo ''fotki'' ale było też słowo ''zdjęcia'' -__- Masakra , pewnie wzięli pierwszy lepszy , a szkoda bo powinna jakaś fajna osoba z rymowanką lub lepszy tekstem wygrać .. ;d Pozdrawiam ;p
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:21:23
:c przykro mi ;c bo ja 3h układałam tekst żeby pasował i żeby mial te 30 słow , mam nadzieje ze ta osoba bd sie dobrze bawic, ale tez mysle ze to po prostu przypadek i nie chciało wam sie tego czytac bo bylo naprawde wiele super rymów i wgl a wybraliscie taki nijaki za przeproszeniem .... ale mogliscie wziac pod uwage tez to ze ta dziewczyna po prostu napisala sb 1min jej to zajelo a my ukladalismy to po 2 , 3 godziny z nadzieja ze wygramy :C
Gość
nick: Gość
| 2013-03-24 14:20:13
KOGO TO OBCHODZI, ŻE CI PRZYKRO! PO PROSTU NIE ZASŁUGUJESZ NA TEN BILET I KONIEC!!! TEKST BYŁ DUPNY, A UŻYCIE TEGO ŻE CHCESZ KOMUŚ PRZEKAZAĆ KOMUŚ BILET, BYŁO PONIŻEJ PASA I TO BYŁO TAKIE GRANIE NA LITOŚĆ.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:19:10
MIMO WSZYTKO GRATULUJĘ , MAM NADZIEJĘ , ZE KIEDYŚ JA TEŻ BĘDĘ MIAŁA TAKIE SZCZĘŚCIE He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:18:25
Tu nie chodzi o to, że go odda czy nie odda. Jak dla mnie to może se tym biletem nawet tyłek w kiblu podetrzeć, faktem jest to, że było wiele O NIEBO LEPSZYCH ZGŁOSZEŃ, KTÓRYCH SZACOWNA REDAKCJA PEWNIE NAWET NIE PRZECZYTAŁA I DALI BILET TAKIEJ SZMIRZE. No przepraszam, ale to jest 100% niesprawiedliwe, bo jej tekst po prostu na wygraną nie zasłużył. I lepiej niech dziewczynka zdaje sobie z tego sprawę.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:17:09
fatalny - ale układziki He he
gosia.m93
nick: gosia.m93
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:16:47
Jeju ile nienawiści .... Gratuluje wygranej rywalko Mrugam sobie)
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:16:20
Zazdrosne psychofanki . Haha . Dobrze ze nie wygrałyście .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:12:23
FAJNIE , ŻE BILET DOSTAŁA DZIEWCZYNA , KTÓRA POD PRETEKSTEM DANIA WAM DUŻEJ ILOŚCI ZDJĘĆ GO WYGRAŁA . FAJNA SPRAWIEDLIWOŚĆ XD MYŚLAŁAM , ZE SĄ JESZCZE NORMALNI LUDZIE W TYM KRAJU XD
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:11:58
Ja też brałam udział i przykro mi, że przegrałam, ale cieszę się, że bilet pójdzie w dobre ręce. Kochana z Ciebie przyjaciółka. Mrugam sobie Nie ważne jaki był tekst ! Cel był uważam wspaniały. Nie obrażajcie drugiej osoby tylko przez zazdrość.
Allyx
nick: Allyx
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:10:58
trudno nasze komentarze sa takie beznadzieje jak twoj tekst.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:08:57
Gratulacje ! To kochane, że chce oddać bilet przyjaciółce Mrugam sobie
Allyx
nick: Allyx
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:07:37
ciekawe jak ta dziewczyna wam wyśle zdj przez twiterra jak ma tam bana hahahhaha spoko
Allyx
nick: Allyx
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:07:37
ciekawe jak ta dziewczyna wam wyśle zdj przez twiterra jak ma tam bana hahahhaha spoko
Gość
nick: Gość
| 2013-03-24 14:07:03
jesteś beznadziejna, tak samo jest twój tekst i nie zasłużyłaś na ten bilet. ty, ani twoja zasrana koleżanka.
Gość
nick: Gość
| 2013-03-24 14:03:15
WASZE KOMENTARZE SĄ PRZYKRE. NAPRAWDĘ ODDAM TEN BILET PRZYJACIÓŁCE. PRZYKRO MI, ŻE W TAKI SPOSÓB TO KOMENTUJECIE.:/
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:02:27
Kochani, ja też nie wygrałam i również uważam, że tekst jest słaby, ale no cóż. Beliebers, tutaj podobno ma być transmisja NA ŻYWO z koncertu: Nie przejmujcie się! Przypuszczam, że Jus jeszcze nieraz tutaj przyjedzie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:02:18
DZIĘKUJĘ WAM! NADAL NIE WIERZĘ ŻE WYGRAŁAM! DZIĘKUJĘ W IMIENIU MOIM I PRZYJACIÓŁKI! KOCHAM WAS.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:01:34
oj macie przesrane, wkurzyliście dzisiaj zbyt wiele osób.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 14:00:01
JUŻ NIE MAM ZAMIARU CZYTAĆ TEGO GÓWNA HOT PLOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!!! WYBRAĆ TAKI TEKST!!! ZARAZ BD KOMENTARZE, ŻE JESTEM PO PROSTU ZAZDROSNA. TO AKURAT JEST OCZYWISTE, ALE BARDZIEJ WKURZYŁO MNIE TO, ŻE WYGRAŁ JAKIŚ DUPNY TEKST!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:58:34
też mogłam napisać , ze chce np dla przyjaciółki i wymusić serio teraz to się nie postaraliście , więcej dziewczyn napisało ciekawsze zdania i co ? to że przekroczyły 30 słów tylko dla tego , ze wchłonęły się w prace i chciały pokazać , ze im serio zależy a ta ? napisała proste zdanie i co wygrała ? -,- nie sprawiedliwe .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:58:26
Żałosne, założę się, że nawet nie czytaliście wszystkich komentarzy, tyko wybraliście pierwszy z brzegu. Jak widać my czytaliśmy, było mnóstwo o wiele lepszych zgłoszeń, które faktycznie zasługiwały na wygraną.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:56:28
Super czyli już nigdy nie zobacze Justina powiem jedno portal Hotplotka będze odpowedzialny za moją śmierć
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:55:34
Trochę słaabooo :/ Tyle osób starało się układać rymy, jakoś ładnie składać..
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:55:31
Nie no koszmar wybrali ją tylko daltego że ona chce oddac bilet rzyjacółce wzieła ich na litość a ten teskt jest słby i to strasznie były o wilele lepsze teksty i wgl nie wiem jak oni na to patrzyli
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:54:58
wybraliście jedno z najgorszych możliwych ścierw, ten konkurs jest beznadziejny i nikt nie pogodzi się z werdyktem. gdzie wy macie oczy? albo są z was tacy sami analfabeci jak z tego dziecka, które wygrało.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:54:33
To, że ktoś przekroczył o kilka słów tekst, to tylko dlatego, żeby było ciekawiej!!!!!!1Trudno napisać coś ciekawego z limitem 30 slów!!!!!!!A ten tekst co wygral jest żałosny...Myślałam, że ważniejsze jest to, że tekst jest ciekawy, a nie ma się mieścić w 30 sowach
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:53:35
Szczerze to na prawdę teraz daliście ciała. Były na prawdę lepsze zdania a to to na prawdę na poczekaniu żeby nic nie zrobić!
moniczkamk16
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:51:57
sZCERZE TO SŁABE TO JEST ...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:51:53
Boże jak zwykle tak jest, teraz bd znowu musiala tydzien plakac w poduszke..
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:51:52
Fajny tekst wymuszany typem ` jeśli wygram dla niej wyśle wam mnóstwo zdjęć z koncertu ` było wiele innych i znacznie lepszych zdań . .
Allyx
nick: Allyx
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:51:37
ale bezsensu beznadziejne to zdanie.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-24 13:51:12
Gratulacje! He he
kika1614
nick: kika1614