News

Justin Bieber w Polsce: Kim jest pierwsza polska OLLG?

'Podczas piosenki Beauty and a Beat podeszła do mnie kobieta i zapytala się mnie czy chce zostac OLLG', wspomina Nicole, pierwsza polska OLLG. Co jeszcze pamięta ze spotkania z Justinem Bieberem?

26.03.2013

(0/14)
facebook.com

Koncert Justina Biebera w Łodzi przeszedł już do historii, ale na pewno zostanie w naszej pamięci na baaardzo długo :) Wielu z nas nie zapomni tego wydarzenia do końca swojego życia, a już na pewno ta jedna, jedyna, wybrana przez Justina Biebera

Kim jest pierwsza polska OLLG? Od kilku godzin nie jest to już tajemnicą :) Szczęściarę szybko wytropiły polskie Beliebers, a jej zdjęcie z Justinem Bieberem błyskawicznie pojawiło się na twitterze i na facebookowym fanpage'u Justin Bieber – Poland, czyli największej polskiej grupy fanów Justina Biebera

Co wiemy o pierwszej polskiej OLLG? Nicole ma 16 lat i jak widać po jej komentarzu na facebooku, do teraz nie może uwierzyć w swoje szczęście :) "Myślałam że to sen i nie wierzyłam w to co się dzieje dookoła mnie", pisze Nicole i dodaje: "Do mnie do tej pory nie dotarło ze byłam tam z Justinem. Nic nie było wcześniej ustalone. Podczas piosenki Beauty and a Beat podeszła do mnie kobieta i zapytała się mnie czy chce zostac OLLG". 

Co to w ogóle za pytanie? :) Wyobrażacie sobie, że jakaś dziewczyna mogłaby NIE CHCIEĆ? :)))


Ps. Poznajcie też historię Sandry. To dziewczyna, która wskoczyła na scenę podczas koncertu Justina Biebera


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-11-18 16:59:50
Macie ból tyłka że to właśnie ona ;D. Plotki z zazdrości, po prostu miała szczęście He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-01 08:41:17
Pisze to beliebers. Justin jej nie wybrał , tylko to baba wybiera . A jak to córka szefa areny to sory , i tak to jest potwierdzone .. Pozdro .. Ziew...
Gość
nick: Gość
| 2013-03-29 22:52:57
MIALA BILET ZA 170 ZL ALE BLIZEJ SCENY BYLY WOLNE MIEJSCA TO W TRAKCIE KONCERTU Z KOLEZANKAMI PRZESZLA NA DOL ! NIE JEST CORKA WLASCICIELA ARENY ! TO TYLKO PLOTKA ! JAKAS PANI DO NIEJ PODESZLA I SPYTALA CZY CHCE BYC OLLG I ONA OCZYWISCIE SIE ZGODZILA ! TO BYLO JEJ MARZENIE . CHODZE Z NIA DO KLASY WIEC WIEM LEPIEJ KU*WA ZROZUMCIE WKONCU -.-
Gość
nick: Gość
| 2013-03-29 19:21:26
Nie było ustalone i nie jest córką własciciela ale po co ja wg bede 100 razy to samo pisac jak widac ze tu same lamusy bezmózgowcowe które naczytały sie plot
Gość
nick: Gość
| 2013-03-29 14:56:55
To było ustalone , bo to jest córka właściciela Atlas Areny . Więc to jest nie sprawiedliwe .! Jestem niezadowolony
Gość
nick: Gość
| 2013-03-29 13:48:54
Jprdl -.- Tak pani do niej podeszła bo była blizej sceny a jak chce sie byc blizej to sie wiecej płaci to ją wybrała bo moze Justin tak chciał .
Gość
nick: Gość
| 2013-03-29 10:43:46
A wiecie może jakie miała miejsca ? Siedzące m na płycie czy gdzie ? I wogóle ta pani tylko jej się spytała ?
Gość
nick: Gość
| 2013-03-29 09:23:27
Nie miała wykupionego m&g . I dajcie se ludzie spokój ona jest Polką miala najtanszy bilet na górze a na dole były wolne miejsca dlatego była bliżej sceny
Gość
nick: Gość
| 2013-03-28 20:11:59
kiss-stream.de/ możesz go obejżeć tutać ogląda go ponad 30 000 ludzi - najlepszy koncert Biebera
Gość
nick: Gość
| 2013-03-28 16:32:27
Chyba ja znam nie jest niemką Jest z Gliwic ma 16 lat nazywa sie nicole Ziółkowska nie jest córką własciciela Atlas Areny bo mieszka w Gliwicach !!! Zapłaciła wiecej niz inni dlatego była w przodzie i ją wybrał znam ją z Reala i chodze z nią do szkoły wiec NIC o niej wiecie jakby była niemką to by nie przyjezdzała do Polski bo nasteony koncert teraz ma byc w Berlinie .. zazdroscicie to gadacie ja znam swoje .! Czytac wasze żalosne opisy jak nawet jej nie znacie a znajomosc
Gość
nick: Gość
| 2013-03-28 16:27:12
ona nie jest niemką, hahah, ludzie
Gość
nick: Gość
| 2013-03-28 12:30:46
Po 1 ona jest Niemką Po 2 ona nie miała biletu przy scenie tylko ten za 170zł czylli najtańszy z ograniczoną widocznościa Po 3 ona nie jest córką właściciela areny Po 4 ona miała wykupione puźniej z nim spotkanie m&g Po 5 nie piszcie ludzie że Justin sie w niej zakochał -.-" Po 6 ona nie jest zaurodziwa To na tyle tych faktów Cieszę się
Gość
nick: Gość
| 2013-03-28 12:07:54
Jeszcze jedno. Nicola była w pierwszym rzedzie czyli koło niego a OLLG wybierają która jest bliżej w dodatku jest ona śliczna. ! Pani jakas do niej podeszła i spytała czy chce zostac OLLG to co miała sie nie zgodzic jakby nie była fanką to by nie chciała zostac OLLG ale była i była w wielkim szoku chyba dobrze wiem : 3
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-28 12:04:50
Nie wyzywała go od pedałów . widac jestes zazdrosna jak nwm.. Znam ją z reala i wiem jaka jest kocha Biebera i ma cały pokuj plakatów z niego pamietam w 4 klasie jak zbierała jego plakaty a teraz ma cały pokuj a chodzi do 2 gimnazjum. I nie jest córką własciciela areny.. nie wiecie to nie piszcie.. Ona nie wiezy we wasze ploty kto ją zna ten dobrze wie i powinnien He he Nicola
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-28 11:29:38
żeby nie było od razu uprzedzam: nie, nie jestem zazdrosna He he koleżanka słyszała w szatni jak ta właśnie Nicole wyzywała później Justina od pedałów...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-28 11:23:00
Popatrzcie Beliebers! Mamy pierwszą Polską OLLG! Co więcej jest ona bardzo ładna! Cieszmy się, że jest Ona Polką, bo różnie to bywa... Ona sama nie mogła w to uwierzyć, dalej nie wierzy. Dziwicie się ? Widzieliście jak ona była wpatrzona w Juju ? Przecież to było widać! Ale było widać też, że praktycznie wgl nie wie co się z nią dzieje, była bardzo zszokowana! Każdy przeżywa to na swój sposób i My- jako Beliebers, nie możemy zarzucać jej że nie płakała i nie zach
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-28 11:17:55
dziewczyna nie była ani córką właściciela Atlas Areny ani córką pracownika Atlas Areny.. jezu dlaczego wierzycie w takie plotki? początkowo OLLG miała być @alohacher i też nie była, bo ktoś tak powiedział He he więc cholera, albo zapytajcie jej jak jest, albo w ogóle się nie udzielajcie.. jak jest za sceną nic się nie dzieje, dostaje ten wianek dla siebie i schodzi, po prostu He he ale śliczną dziewczyną jest! :>
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-28 10:46:02
wiele osob nie poszlo dlatego ze jest belieber tylko dlatego, bo to taka wielka gwiazda... Nie wiem czemu ta dziewczyna nie pokazywała swoich emocji.?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-28 00:48:10
ludzie ogarnijcie sie.jakby nie byla belieberka to by nie bylo jej na koncercie.przestancie zazdroscic tylko cieszcie sie ;p
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-27 23:38:49
No ja bym się do tego nie paliła;d Jakby mi jeszcze zrobili zdjęcie z Bieberem... masakra
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-27 06:09:48
Jula była na koncercie Justin Biebera???
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-27 02:55:52
Tak naprawdę ... Powiem szczerze . To czyja to jest córka i to czy była wcześniej wybrana to wie Tylko i wyłącznie Bieber Team i organizatorzy . Jakbyście chcieli możecie próbować ale i tak nie dowiecie się prawdy .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-27 02:55:52
Tak naprawdę ... Powiem szczerze . To czyja to jest córka i to czy była wcześniej wybrana to wie Tylko i wyłącznie Bieber Team i organizatorzy . Jakbyście chcieli możecie próbować ale i tak nie dowiecie się prawdy .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-27 02:55:51
Tak naprawdę ... Powiem szczerze . To czyja to jest córka i to czy była wcześniej wybrana to wie Tylko i wyłącznie Bieber Team i organizatorzy . Jakbyście chcieli możecie próbować ale i tak nie dowiecie się prawdy .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-27 02:55:46
Tak naprawdę ... Powiem szczerze . To czyja to jest córka i to czy była wcześniej wybrana to wie Tylko i wyłącznie Bieber Team i organizatorzy . Jakbyście chcieli możecie próbować ale i tak nie dowiecie się prawdy .
Gość
nick: Gość
| 2013-03-26 19:17:55
Caly Koncert Justina Biebera możesz obejrzeć na stronie: OgladajOnline.cba.pl
Gość
nick: Gość
| 2013-03-26 19:06:37
Wyobrażacie sobie, że jakaś dziewczyna mogłaby NIE CHCIEĆ? TAK JA!!!
Gość
nick: Gość
| 2013-03-26 17:46:46
tak nic nie było ustalone wszyscy mówią że dziewczyna jest córka jednego z prezesów areny :/ i co to za bieliberka niby ....
Gość
nick: Gość
| 2013-03-26 17:46:46
tak nic nie było ustalone wszyscy mówią że dziewczyna jest córka jednego z prezesów areny :/ i co to za bieliberka niby ....
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 17:08:39
to jest taka tradycja,ze ta babka wybiera OLLG. a show bylo fenomenalne. on niezle daje czadu!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 17:07:39
bieberstreampoland.blogspot.com/ TUTAJ MOŻECIE ŚCIĄGNĄC CAŁY KONCERT JUSTINA BIEBERA W POLSCE !
Gość
nick: Gość
| 2013-03-26 13:23:08
Siemka Jak ktoś nie obejrzał na żywo to znalazłem link do pobrania koncertu. Pełne oficjalne nagranie które zostanie wydane na płycie. goo.gl/DKzxB
Gość
nick: Gość
| 2013-03-26 12:26:22
preordersongs. Jestem zadowolony^ Link
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 12:25:50
Tutaj cały koncert do pobrania, jakby ktoś chciał obejrzeć całość. Dobra jakość nawet He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 12:05:52
ale jak dla neij zaśpiewał to wziął ją za ręke i pobiegli ZA scenę.. i co tam się dzieje? nie NA scenie tylko ZA sceną ?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 12:04:19
To dziewczyna, którą wybierają, aby była z Justinem na scenie podczas ONE LESS LONELY GIRL (OLLG)! Jus dla niej śpiewa Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 12:03:19
co się z nią potem dzieje jak jest juz za scena?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 12:00:01
WSZYSCY TO WIEDZA! ONE LESS LONELY GIRL>Oczko> OGAR LUDZIE
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 11:50:32
nie jestem wielka fanka JB ale ciekawi mnie jedna rzecz... kto to jest OLLG woogule bo nie czaje...???
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-03-26 11:29:50
Wydawała się starsza niż na 16 lat, szczęściara He he http://www.youtube.com/user/25marca2013/videos - łapcie filmiki z koncertu!