Polub Hotplotę na:

News

Justin Bieber: Kto chowa się w jego śmietniku?

Justin Bieber powiedział w wywiadzie dla magazynu Vibe, dlaczego stara się chronić swoje życie prywatne. Domyślacie się?

17.08.2012

(0/5)
East News/Splash News

Justin Bieber wziął udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Vibe. Przy okazji udzielił wywiadu, w którym wyjawił, dlaczego stara się nie rozmawiać z prasą o swoim życiu prywatnym. 

- "Nie lubię zdradzać za dużo prywatnych informacji o tym, gdzie mieszkam, i jakimi samochodami jeżdżę... Na tym świecie jest mnóstwo ludzi, którzy nie są dobrymi ludźmi, i wszystko, co oni muszą zrobić, to mały research, a wtedy mogą mnie znaleźć. Ludzie chowają się w śmietnikach przez całą noc, by zrobić mi zdjęcie. Szalone rzeczy się dzieją" - mówi Justin Bieber.

Nic dziwnego, że autor hitu As Long As You Love Me nie lubi paparazzich...


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-24 18:46:39
CHOWAJĄ SIĘ W ŚMIETNIKACH CAŁĄ NOC ŻEBY ZROBIĆ MU ZDJĘCIE???!!!! *FACEPALM*
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-20 21:35:36
szczerze mowiac to mu sie nie dziwie
Gość
nick: Gość
| 2012-08-18 19:02:24
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:20
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:20
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:20
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:19
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:19
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:19
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:19
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 19:02:19
biber stał sie sławny przez nic. udaje wielka gwiazdę a jest paskudny.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 10:13:42
Paparazzi to natrętni ludzie ; / dobrze rozumiem Justina ; ] I LOVE YOU JUSTIN < 3333333 !!!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-08-18 00:48:31
Eh....tak właśnie jest w Ameryce...to jeden wielki show biznes... Mrugam sobie
Gość
nick: Gość