Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia: najsłynniejsze kulinarne reality show startuje w Polsacie! - "Skomentuj!"

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia: najsłynniejsze kulinarne reality show startuje w Polsacie!


RSS 04/04/2014 23:14 Komentarze

Hell's Kitchen Gordona Ramseya wyznaczyło nowe trendy kulinarnych reality shows! Polska edycja Hell's Kitchen rusza we wtorek 8. kwietnia w Polsacie! Czy Wojciech Modest Amaro zniszczy czyjeś marzenia? Pewnie tak - Polsat Hell's Kitchen reklamuje jako "program nie dla słabeuszy"!

Hell's Kitchen Gordona Ramseya wyznaczyło nowe trendy kulinarnych reality shows! Polska edycja Hell's Kitchen rusza we wtorek 8. kwietnia w Polsacie! Czy Wojciech Modest Amaro zniszczy czyjeś marzenia? Pewnie tak - Polsat Hell's Kitchen reklamuje jako "program nie dla słabeuszy"!

Kim Kardashian odchudza się przed ślubem! Chce zrzucić… 8 kg!!! OMG!

Na castingi, na których wyłoniono 14 uczestników przyjechało ponad 1000 osób, które w zaledwie 10 minut miały przygotować potrawę z wyznaczonych produktów. Żeby nie było za prosto, w międzyczasie odpowiadali na masę rozmaitych pytań.

Teraz "szczęśliwcy", których czeka droga przez Piekielną Kuchnię zostali podzieleni na dwa zespoły, którymi kierować będzie dwóch świetnych uczestników programu Top Chef: Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz.

To oni będą z jednej strony pomagać pasjonatom kuchni zdobyć główną nagrodę: 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - restauracji Wojciecha Modesta Amaro, "polskiego Gordona Ramseya". Z drugiej strony, będą egzekwować od wszystkich ciężką pracę i absolutne zaangażowanie w to, co mają podać na stół.

W każdym odcinku Hell's Kitchen Wojciech Modest Amaro nagrodzi jedną z drużyn, natomiast druga dostanie dodatkowe karne zadanie, które w amerykańskiej wersji Piekielnej Kuchni nigdy nie było ani miłe ani proste...

Dodatkowo - uczestnicy Hell's Kitchen będą mieli oparcie (którego niewątpliwie będą potrzebować) w cenionym kucharzu, Kurcie Schellerze.

Kto zdoła przetrwać 10 tygodni pracując u szefa - tyrana? Przekonacie się o tym oglądając Hell's Kitchen w Polsacie. 1 odc. 08. kwietnia [wtorek] o godz. 20:05

komentarze
Hotplota News

Ariana Grande wróciła do Stanów Zjednoczonych! Chce być z rodziną!

Ariana Grande potrzebuje wsparcia najbliższych.

Zamach w Manchesterze: zamachowiec miał 22 lata! Kim był terrorysta z koncertu Ariany Grande?

Kim był człowiek, który wysadził się po koncercie Ariany Grande?

Amal Clooney: termin porodu coraz bliżej! Kiedy urodzi żona George’a Clooney’a?

Amal Clooney urodzi lada dzień!

Ariana Grande: koncerty w Londynie odbędą się? Organizatorzy nie zaprzeczają! Co z innymi miastami?

Fani wciąż mają nadzieję, że Ariana Grande wystąpi w Londynie i innych europejskich miastach!

Rihanna w za dużym garniturze. Chce ukryć to, że mocno PRZYTYŁA? Zobacz zdjęcia!

Rihanna po raz kolejny ubrała się tak, by nie było widać jej figury. Chyba sporo przytyła! Ale że aż tak?! ;)

wczytaj więcej artykułów