Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Fidget Spinner: Co to jest i gdzie kupić obrotową zabawkę, którą zachwyca się świat? - "Skomentuj!"

Fidget Spinner: Co to jest i gdzie kupić obrotową zabawkę, którą zachwyca się świat?


RSS 19/05/2017 15:37 Komentarze

Fidget Spinner podbija świat! Polska także dołącza do krajów, w których obrotowa zabawka staje się prawdziwym hitem! Co to jest i gdzie ją kupić?

Zdjęcie z artykułu: Fidget Spinner: Co to jest i gdzie kupić obrotową zabawkę, którą zachwyca się świat? Fidget Spinner - co to jest i jak działa; youtube.com
Ilustracja do artykułu Fidget Spinner: Co to jest i gdzie kupić obrotową zabawkę, którą zachwyca się świat?

Fidget Spinner podbija świat! Co to jest i jak działa? Gdzie kupić Fidget Spinner i po co go wymyślono?

Na punkcie obrotowej zabawki o nazwie Fidget Spinner zwariowali uczniowie amerykańskich szkół, studenci, maklerzy, dziennikarze, a wkrótce także niektóre gwiazdy Hollywood. W czym tkwi fenomen tego gadżetu? Co to jest Fidget Spinner, jak działa i dlaczego stał się taki popularny?

Zobaczmy, co wiemy o hicie zza oceanu cheeky

FIDGET SPINNER - CO TO JEST?

Fidget Spinner to prosta w konstrukcji obrotowa zabawka, która (przynajmniej zdaniem pomysłodawców) pomaga opanować stres. Używanie Fidget Spinnera ma podobno pomagać w skupieniu się - właśnie dlatego zabawka tak szybko zyskała popularność wśród uczniów amerykańskich szkół.

Naukowcy są podzieleni w kwestii cudownych właściwości odstresowujących, jakimi rzekomo odznacza się Fidget Spinner. Jedni twierdzą, że to idealny gadżet dla dzieci i dorosłych mających problemy ze skupieniem, a nawet skuteczna pomoc w terapii ADHD. Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie - część naukowców uważa, że nie ma na to żadnych dowodów, a wszystkie opowieści o cudownych właściwościach Fidget Spinnera to wyłącznie chwyt marketingowy.

Podejrzewamy, że prawda jak zwykle leży gdzieś pośrodku... cheeky

FIDGET SPINNER - JAK DZIAŁA?

Jak działa Fidget Spinner? W gruncie rzeczy jest on bardzo prosty w budowie. "Sercem" zabawki są łożyska, które sprawiają, że wprawiony w ruch gadżet kręci się długo i swobodnie wokół własnej osi.

Fidget Spinnet może być wykonany z plastiku (najtańsze wersje) albo z drewna lub metalu. Zabawki dostępne są w przeróżnych kombinacjach kolorystycznych. Na ogół ich rozmiar nie przekracza 6,5-9 cm.

FIDGET SPINNER - GDZIE KUPIĆ?

Gdzie kupić Fidget Spinner? W Polsce najłatwiej znaleźć zabawkę na Allegro - ceny gadżetu wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Jeśli nie spieszy Wam się z zakupem, możecie też spróbować nabyć Fidget Spinner za pośrednictwem popularnego chińskiego serwisu AliExpress. Tu Fidget Spinner można kupić już za niewiele ponad dolara i to z darmową przesyłką do Polski! Jest jedno "ale" - na przesyłkę możecie poczekać nawet dwa miesiące indecision

FIDGET SPINNER - JAK UŻYWAĆ?

Co można zrobić z Fidget Spinnerem? Sztuczki z użyciem tego gadżetu to ocean możliwości. W serwisie YouTube znajdziecie mnóstwo filmów z przeróżnymi trickami. Fidget Spinner można podrzucać, przekładać, przerzucać z ręki do ręki...

Zresztą zobaczcie sami!

 

 

 

 

 

 

Fidget Spinner jest lepszą zabawką niż to, co wybrali dla siebie bohaterowie filmu #SELFIE – jest bezpieczny, nikomu nie szkodzi, więc jego używanie nie powinno mieć większych konsekwencji. W produkcji #SELFIE jedna zła decyzja doprowadziła jednak do tragedii. Co się stało? Zobaczcie:

 

komentarze
Hotplota News

Ariana Grande wróciła do Stanów Zjednoczonych! Chce być z rodziną!

Ariana Grande potrzebuje wsparcia najbliższych.

Zamach w Manchesterze: zamachowiec miał 22 lata! Kim był terrorysta z koncertu Ariany Grande?

Kim był człowiek, który wysadził się po koncercie Ariany Grande?

Amal Clooney: termin porodu coraz bliżej! Kiedy urodzi żona George’a Clooney’a?

Amal Clooney urodzi lada dzień!

Ariana Grande: koncerty w Londynie odbędą się? Organizatorzy nie zaprzeczają! Co z innymi miastami?

Fani wciąż mają nadzieję, że Ariana Grande wystąpi w Londynie i innych europejskich miastach!

Rihanna w za dużym garniturze. Chce ukryć to, że mocno PRZYTYŁA? Zobacz zdjęcia!

Rihanna po raz kolejny ubrała się tak, by nie było widać jej figury. Chyba sporo przytyła! Ale że aż tak?! ;)

wczytaj więcej artykułów