News

ESPN Body Issue: Agnieszka Radwańska nago? "Zdjęcia Joanny Senyszyn są bardziej wyuzdane" :)

Nagie zdjęcia Agnieszki Radadwańskiej zostały potępione przez środowiska katolickie. Jeden z serwisów broni Isii, tłumacząc, że Agnieszka Radwańska nago jest mniej erotyczna niż... Kaplica Sykstyńska! :)

12.07.2013

(0/7)
espn.go.com

Nagie zdjęcia Agnieszki Radadwańskiej zostały potępione przez środowiska katolickie. Jeden z serwisów broni Isii, tłumacząc, że Agnieszka Radwańska nago jest mniej erotyczna niż... Kaplica Sykstyńska! :)

Serwis Wyszło postanowił ponabijać się z katolików, którzy potępili Isię za nagie zdjęcia. Przypomnijmy: za rozbieraną sesję Agnieszka Radwańska (ESPN Body Issue) została wykluczona z akcji "Nie wstydzę się Jezusa".

-  "Tyle hałasu o zdjęcia Radwańskiej, a ona, według naszych precyzyjnie ustalanych od lat kryteriów, nawet nie zbliżyła się do bycia „nago na zdjęciach”. Cipka schowana, cycki ukryte, to już nawet oficjalne fotografie Joanny Senyszyn wydają się bardziej wyuzdane." - czytamy w artykule - "Agnieszka Radwańska wystąpiła w sesji – ni mniej, ni więcej – jak ją Pan Bóg stworzył. No to chyba żaden to grzech, chwali dzieło Pana. (...) Sesja naszej gwiazdeczki to nic w porównaniu z Kaplicą Sykstyńską, którą można obserwować w samym sercu Watykanu. Tamte freski w porównaniu z fotkami Agi to niemal porno."

Zgadzacie się z tym? Naszym zdaniem Agnieszka Radwańska nago w ESPN Body ISSUE faktycznie wcale nie jest aż tak wyzywająca, jak twierdzą organizatorzy akcji "Nie wstydzę się Jezusa"!


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-13 19:21:55
I o co ten cały harmider ? Niczego gorszącego w końcu nie pokazała, tylko po co ? dla reklamy czy dla kasy ? Nie rozumiem też zachwytu nad jej urodą. Mało pociągające ciało dwudziestolatki i przeciętna twarz czterdziestolatki. To już Siwiec dużo lepsza. Słucham muzy
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-13 15:29:55
Ludzie ! jak zwykle jakaś wsza robi z tego problem!! Nic nie pokazała takiego co powinno tych sępów zniesmaczac. Ciało ma piękne, zgrabne i młode nie to co Kwasowa w wannie. Agnieszko jesteś super dziewczyną!! To zawistnicy czeroni, brodaci i dewoty mają problem bo nie dorastaja Ci do pięt.PowodzeniaGość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-12 23:28:33
W końcu ludzie zaczęli mądrze gadać ! Myślałam, że nie ma już na tym świecie normalnych ludzi... No przynajmniej w Polsce :/
Reklama
Reklama