Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO! - "Skomentuj!"

EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO!


RSS 17/06/2017 20:25 Komentarze

Zobaczcie niespodziankę, jaką Ed Sheeran zrobił publiczności gali Eska Music Awards 2017! Mamy VIDEO!

Zdjęcie z artykułu: EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO! Eska Music Awards 2017: Ed Sheeran; Radio Eska
Ilustracja do artykułu EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO!

Gala Eska Music Awards 2017 zaczęła się od pięknego hołdu dla jednego z naszych ulubionych artystów! Sam Ed Sheeran, jak Was już informowaliśmy, też przygotował dla swoich polskich fanów specjalną niespodziankę! A teraz w końcu wiemy dokładnie, jaką!

>> Eska Music Awards 2017: Ed Sheeran z niespodzianką dla polskich fanów!

Hit Eda Sheerana, Shape Of You, otworzył galę Eska Music Awards 2017! Publiczność usłyszała wyjątkową wersję tego numeru, w wykonaniu Gromee'go z orkiestrą szczecińską. Potem natomiast prowadzący galę EMA 2017 Jankes poinformował, że osobiście poleciał spotkać się z Edem Sheeranem i wręczył mu specjalną statuetkę Eska Music Awards 2017 w kategorii Najlepszy Zagraniczny Artysta!

Niespodzianka, jaką z tej okazji Ed Sheeran przygotował dla polskich fanów, to filmik z pozdrowieniami dla publiczności gali EMA 2017! "Bardzo dziękuję za nagrodę dla najlepszego międzynarodowego artysty. To moja pierwsza polska nagroda, nie tylko od Radia Eska, ale w ogóle w Polsce, więc to ważne" - powiedział w nagraniu Ed Sheeran i dodał, że żałuje, iż nie może być tego wieczoru z polskimi fanami: "Bardzo ciepło Was pozdrawiam! Bawcie się dobrze na Eska Music Awards 2017"!

Zobaczcie video!

 

Ed Sheeran to 26-letni brytyjski piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów. Dotąd wydał trzy longplay'e: + (2011), x (2014) i ÷ (2017). Z ostatniej bestesellerowej płyty Eda Sheerana pochodzą takie hity, jak: Castle On the Hill, Galway Girl czy właśnie Shape Of You, które usłyszeliśmy na żywo na gali Eska Music Awards 2017.

Zdjęcie z artykułu: EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO! Ed Sheeran na gali Songwriters Hall of Fame; Jackie Brown/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO!

 

Ed Sheeran to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Na Eska Music Awards otrzymał Nagrodę Specjalną za całokształt twórczości.

Początki jego kariery sięgają 2005 r. Swój talent szlifował w Londynie i Los Angeles. Nagrał kilkanaście singli, wydał 3 albumy – w 2011 r. pojawił się krążek „+”, w 2014 r. zatytułowany „x”. Ostatni pt. „÷” pojawił się na rynku 3 marca 2017 r. Nagrania z niego pochodzące odbywały się w Los Angeles, Londynie, Suffolk oraz na transatlantyckim liniowcu „RMS Queen Mary 2”.

Ed Sheeran to nie tylko doskonały muzyk, ale i niezwykła osobowość. W 2008 r. po przeniesieniu się do Londynu codziennie grał małe koncerty, czasami nawet dla 5 osób. W 2009 r. zagrał 312 koncertów, chcąc pobić rekord Jamesa Morrisona (200 koncertów w roku). Bilety na jego pierwszą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii wyprzedały się w ciągu kilku godzin.  

 

Zdjęcie z artykułu: EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO! Ed Sheeran; Matt Crossick/ EMPICS Entertainment/East News
Ilustracja do artykułu EMA 2017: Ed Sheeran Najlepszym Zagranicznym Artystą! Zobacz VIDEO!

 

komentarze
Hotplota News

Taylor Swift usunęła wszystko z Facebooka, Twittera i Instagrama! Będzie wielki come back?

Taylor Swift przygotowuje nową płytę?

Robert Pattinson i FKA Twigs zerwali zaręczyny?! Ostatnio widziano ich razem w maju!

Związek Roberta Pattinsona i FKA Twigs nie wygląda ostatnio najlepiej.

Khloe Kardashian: surogatka urodzi jej dziecko? Khloe od miesięcy próbuje zajść w ciążę!

Khloe Kardashian i Tristan Thompson poważnie starają się o dziecko!

Paris Hilton przeprasza za obronę seksistowskich tekstów Trumpa! „Faceci tak mówią”

Paris Hilton twierdziła, że niewybredne komentarze na temat kobiet to u facetów norma.

Gra o Tron 7: Jon Snow jest smokiem? Mamy potwierdzenie! ŚMIESZNE VIDEO

Emilia Clarke nie może przestać się śmiać!

wczytaj więcej artykułów