News

Dominika Wodzianka nago! Dziewczyna Nergala (?) w CKM pokazała wszystko. Zdjęcia 18+

Całowanie Nergala w programie Kuby Wojewódzkiego zapewniło Dominice "Wodziance" chwilową sławę:). Dziewczyna została zaproszona do sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Na jego okładce pojawia się oczywiście nago. Zobaczcie zdjęcia!

16.12.2011

(0/5)
CKM

Całowanie Nergala w show Kuby Wojewódzkiego zapewniło Dominice "Wodziance" chwilową sławę:). Dziewczyna została zaproszona do sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Na jego okładce pojawia się oczywiście nago.

Dominika Wodzianka chce w 100% wykorzystać swoje 5 minut. Bez skrępowania wdzięczy się przed obiektywem nago.  Na oficjalnej stronie magazynu CKM pojawiło się VIDEO ukazujące kulisy tej sesji. 

Pokazywanie piersi raczej nie przyszło Wodziance z trudem. Ale nie ma co się dziwić - dziewczyna ma się czym chwalić. I robi to często - jak widać, już nie tylko w programie Kuby Wojewódzkiego. 

Dominika Wodzianka nago! Dziewczyna Nergala (?) w CKM pokazała wszystko. Zdjęcia 18+


Komentarze

Reklama

Sonda

Dom rodzinny Justina Biebera za blisko milion złotych!?

Fani Justina Biebera mogą spełnić swoje największe marzenie - zamieszkać w domu rodzinnym swojego idola. Ten właśnie został wystawiony na sprzedaż. Cena wywoławcza? Blisko milion złotych. Dodamy, że sąsiadujące z rodzinnym domem Biebera posiadłości są sporo tańsze. Czy nieruchomość jest warta swojej ceny?

Reklama