TERAZ CZYTASZ:
Dominika Wodzianka nago! Dziewczyna Nergala (?) w CKM pokazała wszystko. Zdjęcia 18+ - "Skomentuj!"

Dominika Wodzianka nago! Dziewczyna Nergala (?) w CKM pokazała wszystko. Zdjęcia 18+


RSS 16/12/2011 09:10 Komentarze

Całowanie Nergala w programie Kuby Wojewódzkiego zapewniło Dominice "Wodziance" chwilową sławę:). Dziewczyna została zaproszona do sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Na jego okładce pojawia się oczywiście nago. Zobaczcie zdjęcia!

Całowanie Nergala w show Kuby Wojewódzkiego zapewniło Dominice "Wodziance" chwilową sławę:). Dziewczyna została zaproszona do sesji zdjęciowej dla magazynu CKM. Na jego okładce pojawia się oczywiście nago.

Dominika Wodzianka chce w 100% wykorzystać swoje 5 minut. Bez skrępowania wdzięczy się przed obiektywem nago.  Na oficjalnej stronie magazynu CKM pojawiło się VIDEO ukazujące kulisy tej sesji. 

Pokazywanie piersi raczej nie przyszło Wodziance z trudem. Ale nie ma co się dziwić - dziewczyna ma się czym chwalić. I robi to często - jak widać, już nie tylko w programie Kuby Wojewódzkiego. 

Dominika Wodzianka nago! Dziewczyna Nergala (?) w CKM pokazała wszystko. Zdjęcia 18+
komentarze
Hotplota News

Warsaw Shore (26.04.2015): Kłótnie, bójki, łzy i … PTYŚ! Co działo się w Ekipie z Warszawy?

Za nami kolejny odcinek Warsaw Shore. 26.04.2015 Ekipa z Warszawy znowu dała czadu. Co działo się w programie? Przeczytajcie na Hotplota.pl! :)

Miley Cyrus, Instagram: Miley broni Bruce'a Jennera!"Trzymajcie się k***a z daleka od mojego profilu"!

Instagram Miley Cyrus nie dla wszystkich! Co nowy ostry wpis gwiazdy ma wspólnego ze zmianą płci Bruce'a Jennera? Sprawdźcie!

Księżna Kate Middleton, poród: Księżna Kate na ostatnich zakupach przed porodem! Co kupiła?

Księżna Kate Middleton rodzi?! Kate Middleton została przyłapana na ostatnich zakupach przed porodem! Gdzie i co kupiła? Będziecie zaskoczeni...

Must Be The Music 2015, odcinek 6. (26.04.2015): Kto zaśpiewał najlepiej? Zapis relacji online na Hotplocie!

Za nami odcinek 6. programu Must Be The Music! Kto tym razem zaskoczył jurorów, a kto zaliczył porażkę! Wszystkiego dowiecie się z relacji online na żywo na Hotplocie! :)

You Can Dance 2015, odcinek 9. online na Hotplota.pl! Kto odpadł z You Can Dance 27.04.2015? Zobacz VIDEO!

You Can Dance 2015, odcinek 9. już 27.04.2015! To 2. drugi odcinek You Can Dance 2015 na żywo. Kto odpadł? Kto był najlepszy? Kto jak zatańczył i jak uczestnicy You Can Dance 2015 byli oceniani przez jury? Tego wszystkiego dowiecie się na Hotplota.pl! Zobaczcie zapowiedź 2. odc. You Can Dance 2015 na żywo!

wczytaj więcej artykułów