News

Doda pobiła Shakirę!

Okazało się, że była żona Radka Majdana jest znacznie bardziej seksowna od zmysłowej Shakiry! Dacie wiarę?!

28.07.2011

(0/9)
East News/SE

Doda to na pewno barwna postać polskiego szołbiznesu. Ma za sobą burzliwy związek z Nergalem i jeszcze głośniej komentowane małżeństwo z bramkarzem, Radkiem Majdanem. I w ogóle... ma jakąś słabość do piłkarzy. Pewnie dlatego amerykański portal blecherreport.com umieścił ją wśród seksownych kobiet piłkarzy w sondzie zamieszczonej na stronie.
Zdziwiliśmy się baaardzo widząc, że Rabczewska pobiła nie tylko Victorię Beckham (49. miejsce) ale i seksowną Shakirę (miejsce 42.).
Nasza Doda zajęła 12. pozycję. Pewnie głosowała na nią Polonia amerykańska z Chicago ;)
Swoją drogą Dorota Rabczewska mogła nie wiedzieć, że "Rabiosa" znaczy wściekła... Kto wie, może teraz Shakira jest jeszcze bardziej rabiosa? ;)

Tę gwiazdę usłyszysz w kanale ESKA Summer City

Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
lopez886
nick: lopez886
Zgłoś nadużycie | 2011-10-02 21:27:17
obce to chwalicie .... wstyd !!! uwielbiam Shakire ale jeszcze bardziej się ciesze ze nasza jest wyżej oceniona a po za tym doda nie jest brzydka kobieta i śpiewać potrafi...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-26 02:41:25
a ja nienawidze Dody i tego jej gadania ze "krolowa jest tylko jedna" Jennifer Lopez to jest laska jak na kobiete po 40, albo Jessica Alba, lub Lindsay Lohan ;D
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-17 08:28:11
zamknijcie te wasze mordy swienie doda tak chce sie malowac i sie maluje to nie mawz prawelesze ona sie tak maluje doda jest ladniejsza i lepsza
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-16 19:46:32
lol ale doda ma dziwne powieki Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-04 11:59:50
doda tylko zmyłaby wkoncu ten szpetny mejkap. wtedy na pewno wylądowałaby na ostatnim miejscu. Ona powinna Victorii Beckham du*e lizać i Shakirze też bo do pięt im nie dorasta. Skończona poracha . żal
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-03 15:35:19
Haha Cieszę się jak można nawet dode porównac do Shakiry .! zgadzam sie doda wydła 400 tysięcy żeby ładnie wyglądać , niestety wygląda jak plastik .! A Shakira .? Nic .! A i tak jt [moim zdaniem] Jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie .! Ja Shakire dałabym na 1 miejsce .! Chociaż wiem ż Shakira nie wejdzie se i nie przeczyta mojego komentarza .! Trudno Cieszę się He he .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-02 17:12:58
hahahahhahahahahhahahahhhhahahah
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-02 17:12:45
seeeeeeeeeeex z madzia
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-08-01 20:13:04
wole o sto razy shakirę! doda wydała na siebie 400 tys. zł zeby ładnie wyglądac a jakos i tak nie wygląda za rewelacyjnie(np.nie dorówna jennifer lopez). brzydko spiewa dla mnie juz nie jest sławna wogóle mało teraz o niej sie mówi niczym nie zabłysneła
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-31 23:22:48
ja już myślałam że ona ją pobiła Cieszę się Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-31 18:47:37
SORY TROCHĘ BEZSENSU NAPISAŁAM MNIAŁO BYĆ TAK: CPrzewracam oczamiO DODA TO JAKAŚ S*** NIE LUBIĘ JEJ WOLĘ O DUŻO SHAKIRĘ!!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-31 18:46:18
CPrzewracam oczamiO DODA TO JAKAŚ S*** NIE LUBIĘ JEJ WOLĘ O SHAKIRĘ!!!!!!!!!!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-31 08:54:31
doda jest tak brzydka ku*** wygląda jak jakiś kosmita a shakira ładna jeat i ma talent a doda jego brak brzydallllllllllllllllllllllllllllll
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-31 08:27:22
Shakira jest 1000000000000 razy lepsza i ładniejsza od dody
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-30 20:22:17
Co to za dwie lesby ze kur.de piszą na hotplocie????? Jestem zaskoczony Jestem zaskoczony Jestem zaskoczony Kur.a popiszcie se na gg!!! A tak poza tym 14 lat i już coś takiego??????????? Jestem zaskoczony Jestem zaskoczony Jestem zaskoczony No bez przesady!!!! Jestem zaskoczony Jestem zaskoczony Jestem zaskoczony
Gość
nick: Gość
| 2011-07-30 17:54:34
tu madzia... tak pozwole ci dotykac moje cialo i naj bardziej dziureczke ale plissssssssss wyciagnij mnie stad bo rodzice mnie nieznosza.... twoja lasiczla i mistrzyni dlugirgo palca.... kochammmmmmmmmmmmmmmm ty moja torebko ROZKOSZY. aha i dobrze ze nie przylapali nas wtedy w namiocie..podczas dziurkowania i patykowania
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-30 17:51:20
ALE TO MILOSC i zrozumcie Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-30 17:50:52
ty kamcia,nie takie teksty na hotplocie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-30 17:50:34
wtf? co to za idiotka z dolu???????
Gość
nick: Gość
| 2011-07-30 17:49:48
tu kamcia lat 14 to jest specjalny post dla madzi z krztowa mojej kochanej swintuszki. tak! jestem lesbijka ale gdyby nie ta wycieczka pod gole niebo bylybysmy nadal razem. uff przylapali nas jak sie calujemy i zaraz byl telefon do rodzica. starzy mi zapiep'rzyli phona i mam przerababe i nawet dostep do neta nici. tesknie ty moja torebko energi...wiesz co do ciebie czuje i co chce robic z twoimi....to co robilam na wycieczce...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-30 17:45:48
lesabijka
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-30 13:25:06
Jak, pokazała gołą DUPĘ!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-30 13:06:53
JUż myślałem, że jej w mordę dała xd Ja wolę Dodę!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 22:35:57
no way... Radej Doda jej nie dorównuje... i to nie kwestia gustu, ale całokształt
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 19:41:55
Shakiry nawet nie można porównywać do tej chodzącej kupy botoksu!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 18:59:49
co? Shakira jest 100 razy ładniejsza od Dody. Doda je po***ana i sztuczna, a Shakira ma świetny głos i do tego jest bardzo sexowna, a doda to pusta lalka z tonami botoksu!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 17:33:08
Doda jest stuczna ale ma kawał głosu lubie jej piosenke himera fack it i eloctrode
boska123
nick: boska123
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 15:29:54
co Shakira jest ładniejsza od niej nie lubie Dody wkurza mnie a Shakira zawsze była seksowna i nikt mi niepowie że nie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 14:36:58
Sorki Doda jest pustą idiotką pomyliłam się Mrugam sobie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 14:36:06
Doda wygląda ładnie jak ma makijaż a tak to nic nie ma. Shakira jest lepsza jest sobą i nikogo nie udaje a Doda nawet szkoda słów na nią tylko udaje pustą idiotkeee.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 14:24:07
SZAKIRA JEST ŁADNIEJSZA !!! DODA JEST KAWAŁKIEM SKÓRY PRZESZCZEPIONEJ NA JEJ MORDE
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 12:55:33
Niech jeszcze raz przeliczą głosy ... ta pi**a na 12 miejscu ??? Pomażyć se może!! Cieszę się Jestem zadowolony
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 12:40:23
yyyyy jeszcze czego
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 12:15:54
nienawidze tej dziwki, wole szakire jest ładniejsza!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 10:36:26
Łał .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 09:55:27
mozecie zapodac link do tego rankingu
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 08:55:32
Ona przeszła tyle operacji plastycznych i jest taka ładna, dlatego robicie jej zdjęcia!!! Wystawiam język :P He he Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 08:38:47
TO ZBOCZONE ZWIERZE WYPCHANE SILIKONEM JEST SEKSOWNE? TO CHYBA JAKIEŚ JAJA :
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 08:36:59
no shakra lepsza. i tak kc Britney!
liszkiewicz
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 07:42:56
haha ; d ja i tak wole shakire : )
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-29 00:57:47
Shakira jest lepsza od dody !!! Britney naj Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-28 21:26:43
Może dlatego że było tam zamieszczone zdjęcie dody z 2006 r . Ale też nie ma się czym podniecać , ten portal jest znany z rankingów , a ten ranking to jeden z wielu .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-28 21:13:06
no nie mogę... chyba ich pogięło ? Victoria jest od niej lepsza a Shakira to już wgl. ;D
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-28 20:56:39
ta uwaga bo shakire to obchodzi
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-28 20:53:48
Shakira jest o wiele lepsza od Dody
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-28 20:45:25
Ja tam dody nie lubię! Moim zdaniem Shakira jest od niej o wiele wiele ładniejsza!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-07-28 20:43:50
Widziałem ten ranking przed wczoraj . Pierwsza była dziewczyna Ozila .