News

Doda NAGO w teledysku XXX. VIDEO YOUTUBE

W serwisie YouTube pojawił się długo wyczekiwany teledysk Dody do piosenki XXX. W video możemy zobaczyć Dodę NAGO... całkiem nago!

12.11.2011

(0/5)
YouTube

W nowym teledysku Doda nie tylko pokazuje się w towarzystwie półnagich mężczyzn, ale sama występuje całkiem nago. Na YouTube'ie znaleźliśmy nowe video Dody. Nago na plaży, w seksownych pozach piosenkarka wygląda naprawdę ponętnie. Jak podoba Wam się jej teledysk?

PS. W teledysku do Bad Girls Doda starała się jakoś zgrabnie wpleść logo sponsorów. Tym razem już na początku informuje fanów, kto zapłacił za jej nowe video. ;)

Doda nago w teledysku do XXX - zobacz:

Tę gwiazdę usłyszysz w kanale ESKA Party

Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2012-04-01 17:22:48
Ta melodia wpadła mi w ucho. Cieszę się
Gość
nick: Gość
| 2012-04-01 17:21:49
Super teledysk! Piosenka i tekst jeszcze bardziej!!! Kocham cię Doda!!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-24 18:31:40
o Matko co to ma byc??bezmozgie beztalencie. mysli cobie ze piekna jest a w rzeczywistosci gruna stara rura.a piosenka godna pozalowania
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-24 15:04:50
CZEGO ONA NIE ZROBI DLA SŁAWY! już nawet nagie teledyski... he he żal dziewczyny... a piosenka? co to za tekst! w głowie jej sie poprzewracalo juz chyba
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-18 01:19:14
doda to doda to doda dida dida xDDD
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-16 18:41:24
masakra, disco polo. Piosenka i teledysk normalnie zero
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-15 17:48:41
Maskra;//// Jej nie szkoda kasy na tworzenie takiego gówna!!???
Gość
nick: Gość
| 2011-11-14 21:05:30
Co za gówno Cieszę się Cieszę się Wystawiam język :P Jestem zaskoczony
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 21:05:29
Co za gówno Cieszę się Cieszę się Wystawiam język :P Jestem zaskoczony
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 21:05:28
Co za gówno Cieszę się Cieszę się Wystawiam język :P Jestem zaskoczony
Gość
nick: Gość
| 2011-11-14 19:48:51
gaga...
Gość
nick: Gość
| 2011-11-14 19:48:51
gaga...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 17:17:54
trochę kopia innych gwiazd np Lady Gagi !wogóle ona niech papier toaletowy reklamuje idi.....!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 12:58:24
Ale syf , teledysk może być , ale piosenka to porażka , oj coś się nie popisała królewna , tym razem -,- ta piosenka jest do ... ; )
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 12:31:31
Oj Dodzia ... Chciałą zrobić amerykański teledysk i poczuć się jak Beyonce, ale nie wyszło chyba ... naciągany en teledysk...nie pasuje nic do siebie ... fajny pomysł, ale czegoś brak ... ZAPRASZAM DO MNIE NA YOUTUBA He he PROFIL niewiemkurczak - posłuchajcie i komentujcie He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 11:19:13
YYYY właśnie ładnie zaśpiewała ; - D . chociasz zboczony teledysk !!Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 10:10:31
o jeeezusie, co za badziew Jestem zaskoczony kto to w ogole wypuścił w sieć? blah!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-14 03:20:33
hahahhahaha, puscic pawia mozna, co za koszmar piosenka...i rub the world z ciuchami, pozycjami, hard rhianny z czolgiem...hahhaha. wez dziewczyno............hahahahah.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 21:16:16
JAKIE Z NIEJ ŚCIERBŁO ta dzi..wk..a tak usilnie chce udawac lady gage ale i tak jej to nie wychodzi ta zj...ebka gadze nie dorasta do piet Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się zal.pl
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 19:54:21
Śmierdzi mi tu Lady Gagą i Beyonce kopia Wystawiam język :P
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 19:25:58
słowa nie wpadają w ucho teledysk fajny ale nie do tej piosenki nie pasuje a może niech kto inny ją zaśpiewa He he
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 18:12:44
ale gówno!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 14:21:15
Owszem motyw przewodni z Beyonce - Who Run The World a dużo rzeczy skopiowała od Rihanna z Hard... Tekst do bani teledysk do bani, nagość homoseksualiści i to ma być mega ? Sorry podziękuje za tak dobrą muzykę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 13:42:48
a z to jak ona jest w wodzie to jest Beyonce UPGRADE U Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi Nie wiem, o co chodzi
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 13:39:44
no faktycznie to jest kawałek z Beyonce run the world i to bardzo rzuca się w oczy Wystawiam język :P
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 13:39:22
K U R W A masakra! .. co ona mysli ze bedzie taka sama jak lady gaga i beyonce chyba ja P O J E B A L O. na kazdym kroku cos sciaga zal.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 13:39:21
K U R W A masakra! .. co ona mysli ze bedzie taka sama jak lady gaga i beyonce chyba ja P O J E B A L O. na kazdym kroku cos sciaga zal.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-13 02:20:25
no weźcie !!! Nie dość że mówią o tym "Lady GaGa zgapia z Dody" żałosne. mwhahax666 to jeszcze Doda skopiowała od Byeonce fragment z One the world gurls. ; / nie wiem jak to się piszę ale doda totalnie kopiuje wszystkich ! WIOCHA! Niecj jedzie do ameryki . już nikt jej nie polubi. pozdro . ; o oO Jestem zaskoczony
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 20:03:00
masakra totalne gówno....... poszła na dno takiej MASAKRY DAWNO NIE WIDZIAŁAM!!!! Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 20:01:29
masakra totalne gówno....... poszła na dno takiej MASAKRY DAWNO NIE WIDZIAŁAM!!!! Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę Bleee, płaczę
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 19:59:12
do-da to doda ci da ci da Wystawiam język :P
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 19:26:17
jakieś to słabe
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 16:50:02
Masakra ! Co to ma być ??! Jeżeli takimi piosenkami Doda ma zamiar podbić świat to... yyyy... powodzenia... żal !!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 16:42:45
Teledysk moze być , piosenka MASAKRA . ! ; /
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 16:10:19
ALE KICZ! WIELKA WIEŚNIARA!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 15:27:54
ta reklama na początku jest śmieszna teledysk jak na dode niezły i piosenka też (na jej poziomie )
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 15:22:17
http://www.youtube.com/watch?v=ojDZFo4pftY
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 14:53:35
Doda wyglada jak Mord-shit Mrugam sobie)
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 14:52:49
niektóre sceny są naprawdę świetne, ale co z tego jak całość jakoś mnie nie zadowala...widać, ze doda się postarała, ale jakoś do mnie nie trafiła
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 14:51:54
Doda wyglada jak Mord-shit Mrugam sobie)
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 14:41:44
ale nędza!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 14:03:57
Świetne wygląda !
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 13:17:47
ale zaje*iste +.+
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 13:09:05
sexy ,mega!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 13:06:53
poziom ;]
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 13:03:55
Zobaczcie sobie wersję tej samej piosenki po angielsku dużo lepsza i bardziej by pasowała Doda - XXX(english version)
Pirancha
nick: Pirancha
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 12:57:54
jeszcze pasuje "Rara, ga ga Gaga, ulala" Totalnie ją naśladuje. Nie widzicie tego? nawet ten taniec pod koniec. Żal.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 12:36:11
doda oficjalnie sie skonczyla!!!dziekuje bardzo Jestem niezadowolony
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 12:35:17
co ona ma z gagi beyonce??do piet im nie dorasta bit fajny tekst maaasakra
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 12:31:44
a o nowym teledysku Katy Perry nie piszecie, tylko promujecie tą idiotkę
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 12:31:26
aj Kurcze nie wiem już sama jak to ocenić , teledysk widać zrobiony i to dość dobrze, nie byle jak ale tekst piosenki TO JEST MASAKRA !!!!!!! "podnieca mnie śmiertelność twa " wtf ? no normalnie tekst wogule nie ma sensu nie wiem gdzie ona pisała ten tekst w WC-cie czy jak okropne .
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 12:30:07
Podobny do teledysku Beyonce Girls.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 12:19:43
Coś ma ona z Gagi i Beonce
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 11:54:50
Nuta fajna, ale tekst beznadzieja...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 11:32:05
Teledysk fajny ... tekst piosenki już nie za bardzo ....
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 10:57:30
wycodi z wody a wcale nie jest mokra ciekawe , do bani , pustynia niby ..... stylu lasy , tekst piosenki beznadziejny
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 10:41:08
Teledysk jest ekstra, ale ta piosenka... WTF?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 10:11:43
czy tylko ja mam wrażenie że Doda sie juz kończy?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 10:03:43
fajny teledysk
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 09:58:50
bez komentarza raczej hitem to nie będzie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 09:50:52
Hmm... Teledysk całkiem spoko, muzyka też ok ale tekst taki trochę nie do końca ale wpada w ucho !
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 09:50:35
Noo nawet nawet : D Zaskoczyła mnie DODA Cieszę się ^ ^ pozytywnie
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 09:45:09
Czego się czepiacie? Przecież teledysk jest super !
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2011-11-12 09:34:22
Teledysk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, wygląda tam bardzo fajnie. !