Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?! - "Skomentuj!"

Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?!


RSS 11/01/2017 15:30 Komentarze

Doda "przetrzymuje" pierścionek zaręczynowy za ok. 200 tysięcy złotych, który chce odzyskać Emil Haidar?! Adwokat byłego narzeczonego Doroty Rabczewskiej twierdzi, że w sprawę włączył się komornik!

Zdjęcie z artykułu: Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?! Doda i Andrzej Duda na gali Super Expressu; EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?!

Doda i Emil Haidar zakończyli proces sądowy o drogie prezenty, jakie biznesmen robił piosenkarce, jednak spór między byłymi narzeczonymi bynajmniej nie zakończył się...

Po głośnym rozstaniu z Dodą Emil Haidar zażądał od piosenkarki zwrotu kosztownych prezentów, jakie od niego dostała. W tym - pierścionka zaręczynowego, wartego około 200 tysięcy złotych. Proces zakończył się w październiku 2016 zwycięstwem Haidara, a Doda zapewniła, że postanowienie sądu zrealizuje niezwłocznie. "Dziękuję Wysokiemu Sądowi, że przychylił się do mojej propozycji wyrzucenia z życia symbolu przyszłej umowy małżeńskiej i mogę z ulgą zwrócić pierścionek zaręczynowy, który ciążył mi przez ostatnie miesiące w oczekiwaniu na decyzję Sądu. Jutro z kokardą wyślę go w nadziei, że rozmiar będzie pasował" - napisała wówczas Doda na Facebooku.

Emil Haidar podobno nadal jednak nie otrzymał z powrotem pierścionka Dody. "Potwierdzam, że [Dorota Rabczewska] do dnia dzisiejszego dobrowolnie nie wydała uprawnionemu przetrzymywanej rzeczy, pomimo, że wyrok sądu stwierdzający taki obowiązek stał się prawomocny. W zaistniej sytuacji została wdrożona stosowna procedura zmierzająca do odebrania rzeczy przez Komornika sądowego, który podjął już odpowiednie działania" - cytuje Onet adwokata Emila Haidara, Jerzego Kurka. - "Nadmieniam że zgodnie z art. 814 par. 1 Kodeksu postępowanie cywilnego: jeżeli cel egzekucji tego wymaga, komornik zarządzi otworzenie mieszkania oraz innych pomieszczeń i schowków dłużnika, jak również przeszuka jego rzeczy, mieszkanie i schowki. Gdyby to nie wystarczyło, komornik może ponadto przeszukać odzież, którą dłużnik ma na sobie (...) W zaistniałej sytuacji wyrażam nadzieję, że w niniejszej sprawie nie zajdzie konieczność użycia przez Komornika sądowego wymienionych wyżej środków przymusu" - dodaje Kurek.

Doda na razie sprawy nie skomentowała.

Zdjęcie z artykułu: Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?! Doda; Akpa
Ilustracja do artykułu Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?!
Zdjęcie z artykułu: Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?! Róże Gali 2016 Doda; AKPA/Kurnikowski
Ilustracja do artykułu Doda jeszcze nie oddała Emilowi Haidarowi pierścionka?! Ściga ją KOMORNIK?!

 

komentarze
Hotplota News

Louis Tomlinson i Zayn Malik nadal się kumplują. Oto dowód!

Po odejściu Zayna z One Direction przez pewien czas byli przyjaciele w ogóle się do siebie nie odzywali. Ale to już przeszłość!

Justin Bieber został twarzą SoftBank! Co to za firma?

Justin Bieber podpisał właśnie wielki kontrakt reklamowy! Zobaczcie szczegóły...

Selena Gomez i The Weeknd: "On sprawia, że ona czuje to, czego nigdy nie czuła"!

Selena Gomez i The Weeknd to ostatnio najgorętsza para show biznesu. Dla piosenkarki to ponoć nie tylko romans, ale pierwszy dojrzały związek w życiu!

Kourtney Kardashian i Scott Disick walczą o związek! A co z Justinem Bieberem?!

Kourtney Kardashian i Scott Disick postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i tym razem naprawdę traktują sprawę poważnie! Dlaczego więc półnaga Kourt imprezowała ostatnio z byłym kochankiem, Justinem Bieberem?!

Kendall Jenner w złotej kurtce na zakupach z Hailey Baldwin! Błyszczy, jak prawdziwa gwiazda! ;)

Kendall Jenner i Hailey Baldwin też wpadły w wir wyprzedaży! :D

wczytaj więcej artykułów