News

Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami? Coś jest na rzeczy...

Dawid Kwiatkowski w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami? Co na to manager Kwiata?

07.02.2014

(0/4)
Instagram

Dawid Kwiatkowski w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami? Co na to manager Kwiata?


Manager Dawida Kwiatkowskiego skomentował doniesienia odnośnie udziału Kwiata w programie Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami.

- "Na ten moment nie potwierdzę udziału Dawida w tym programie. Ćwiczy w Egurrola Dance Studio, ale nie mogę powiedzieć, czy treningi mają związek z Tańcem z Gwiazdami czy innym projektem" - powiedział Igor Pilewicz w rozmowie z serwisem AfterParty.

Uczestnicy nowej, polsatowskiej, edycji show rzeczywiście ćwiczą ponoć w Egurrola Dance Studio i, jak wynika z doniesień prasowych, już rozpoczęli treningi, więc może coś jest na rzeczy?

Dancing With The Stars: Taniec z Gwiazdami w tv Polsat pod podwójnym tytułem!

Udział Dawida Kwiatkowskiego w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami sugerował Fakt, na podstawie zdjęcia, które Dawid Kwiatkowski udostępnił na Instagramie. Dotychczas uczestnicy programu Taniec z Gwiazdami uczyli się choreografii w Egurrola Dance Studio, gdzie Kwiat strzelił sobie fotkę.

Jak myślicie, Dawid Kwiatkowski wystąpi w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami czy może trenuje tylko taniec na potrzeby trasy 9893 Tour, jak sugerował przy poprzednim zdjęciu z Egurrola Dance Studio?


Natalia Siwiec & Maciej Musiał w Tańcu z Gwiazdami?!

Nowa edycja programu Taniec z Gwiazdami będzie też miała nową nazwę. Telewizja Polsat postanowiła wrócić do oryginalnej wersji językowej tytułu i dołączyć go do polskiej wersji. Program Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami pojawi się w wiosennej ramówce tv Polsat.

- "Zmieniamy tytuł, bo poprzedni zbyt kojarzył się z wersją programu nadawanego w TVN. Chodzi też o to, byśmy mieli inną nazwę strony internetowej czy profilu na Facebooku" - mówi osoba z Polsatu w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.

Show będzie miało też nowe logo i nowych prowadzących - Krzysztofa Ibisza i Annę Głogowską. W programie Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami wystartuje 12 par.

Będziecie oglądać?

@Enka


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-02-12 01:57:00
on wcale sie nie upodabnie do JB jest soba
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-02-07 18:32:45
"Nienawidzę go, myśli że upodobni się do Justina, hahaaha, on jest śmieszny, nie dość że nie umie śpiewać to upodabnia się do niego xD " HAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAH ŻAŁOSNA JESTES Mrugam sobie ON SIE NIE CHCE UPODABNIAC DO JUSTINA, SKAD TAKA MYSL? A NAWET JESLI BY CHCIAL TO JEST POWOD ZEBY GO NIENAWIDZIC? AHAHHAA TY SIE LECZ CZLOWIEKU XD NIBY KWIATONATORS TO TAKI ZJ*BANY FANDOM A BELIBERS WCALE NIE LEPSI...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-02-07 17:02:30
Chętnie się pośmiejemy z niego! Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-02-07 17:02:01
ciota Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-02-07 17:00:40
Nienawidzę go, myśli że upodobni się do Justina, hahaaha, on jest śmieszny, nie dość że nie umie śpiewać to upodabnia się do niego xD
Reklama

Sonda

Rafalala kontra Cleo i Donatan

Kolejna wojna z udziałem Donatana i Cleo! Tym razem obrywa Rafalala... Donatan nazywa ją "babą z kuta*em"! Kto ma rację? 

Reklama