Polub Hotplotę na:

News

Dawid Kwiatkowski i Saszan RAZEM? TAK!

Dawid Kwiatkowski i Szaszan? Co ich łączy? I co ma z tym wszystkim wspólnego Monika Kazyaka? To jasne! ;)

02.08.2013

(18/20)
Facebook

Dawid Kwiatkowski i Szaszan? Co ich łączy? I co ma z tym wszystkim wspólnego Monika Kazyaka? To jasne! ;)

Eska Music Awards 2013: Dawid Kwiatkowski głosuje na... KOGO?

Dawid Kwiatkowski i Saszan razem? Jak najbardziej! Popularni blogerzy dadzą wspólny koncert w Warszawie! A supportować będzie ich Monika Kazyaka!

- "Siema, mam chyba dla niektórych tutaj zajebistą wiadomość. Postanowiliśmy zorganizować pełny, profesjonalny koncert. Odbędzie się on 11.08'13 (niedziela) w klubie Odessa ( Kolejowa 8/10 ) w Warszawie. Koncert będzie z pełnym zespołem + część akustycznie. Będziemy mieli przygotowane kartki z autografami, co więcej będziemy robić sobie zdjęcia. W tym dniu przedstawię Wam mój drugi singiel i zaśpiewam piosenki, których jeszcze nie śpiewałem. Przede mną wystąpi Monika Kazyaka Official a, a ze mną zaśpiewa Saszan Official!" - napisał Dawid Kwiatkowski na Facebooku.

Naszym zdaniem to naprawdę świetna wiadomość! Dawid Kwiatkowski, Saszan i Monika Kazyaka na jednej scenie... zapowiada się całkiem fajny koncert młodych artystów, którzy mają szansę bardzo szybko stać się prawdziwymi gwiazdami. Bo gwiazdami internetu już są! ;)

Myślicie, że piosenkę Biegnijmy Dawid Kwiatkowski i Saszan też zaśpiewają razem?

Eska Music Awards 2013: Ada Fijał szuka kreacji na galę :) ZDJĘCIA


Tymczasem zbliża się wielka gala Eska Music Awards 2013 - 3.08.2013 w Szczecinie. Szansę na statuetki mają najlepsi polscy artyści ostatnich 12 miesięcy. Kto je dostanie? Tego jeszcze nie wiadomo. Dawid Kwiatkowski ma swoją faworytkę, na którą z zapałem głosuje!

Ada Fijał: Kim jest prowadząca Eska Music Awards 2013?

- "Słuchajcie, dzisiaj jest ostatni dzien głosowania na artystke roku Eska Music Awards. Ogólnie mam swój typ i go na pewno nie zmienie, bo patrząc na to w jak krótkim czasie ta osoba zrobiła aż tyle roboty, należy się wielki szacun, po prostu sztos. (...) Tą osobą jest oczywiście Margaret, której do tej pory nie poznałem bliżej, ale mam nadzieje (co ja pieprze, to moje marzenie), by za rok zobaczyć się właśnie z nią na jednej scenie na Eska Music Awards." - napisał Dawid Kwiatkowski na Facebooku.

Dawid Kwiatkowski i Margaret razem na scenie Eska Music Awards? Co sądzicie o takim duecie? Może marzenie Kwiata się spełni i za rok na scenie EMA 2013 2014 usłyszymy jego hit Biegnijmy? Dawid Kwiatkowski to debiutant z dużym potencjałem, więc kto wie... ;)


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2014-06-17 18:50:58
Dawid kwiatkowski nie ma dziewczyny , a saszan ma chlopaka , saszan nienawidzi dawida kwiatkowskiego , dawid kwiatkowski dowiedzial sie ze saszan go nienawidzi , nienawidzi go igor pilewicz czyli jego menager , byla dziewczyna dawida kwiatkowskiego go nienawidzi, tej bylej dziewczynie , jej kolezanki nienawidza dawida , janja lesar tez go nienawidzi , jeszcze jakas tez dziewczyna go nienawidzi , dawid kwiatkowski zawiodl sie na przyjaciolach , stradznie mi przykro dawida , on teraz mosi bardzo
Gość
nick: Gość
| 2014-04-03 15:44:20
saszan i dawid o.o przecież saszan nie umie śpiewać po hejtach na twitterze odrazy blokuje jak jakiś gimbus nie umie śpiewać i czyczków nie ma .-.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-11-19 20:15:34
Nie macie się już czym interesować, tylko jakimiś gówniarzami z aska? Co tak podniecającego jest w tych fejmach? Że mają więcej "serduszek" przy odpowiedziach od was? -.-
Gość
nick: Gość
| 2013-08-08 22:37:21
Saszan? Po co organizować koncert kogoś kto nie potrafi śpiewać?
Gość
nick: Gość
| 2013-08-08 19:47:10
a tamten na dole mógł se dodać komentarz o kazyace a ja nie . staczacie sie !! próbujecie aby kwiat i saszan mieli więcej fanów ale tak czy siak kazyaka jest od nich razem wziętych lepsza
Gość
nick: Gość
| 2013-08-08 19:46:07
co za chu**two i ustawka jak próbuję napisać komentarz że kazyaka z nich wszystkich najlepsza to mi go nie chce dodać.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-08 19:45:32
MONIKA KAZYAKA NAJLEPSZA!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-08 19:45:04
KAZYAKA NAJLEPSZA!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-08 19:44:48
NAJLEPSZA KAZYAKA!
Gość
nick: Gość
| 2013-08-05 11:29:25
Mam do was prośbe rozsyłaj wszędzie moją stronkę na temat Dawida Kwiatkowskiego.facebook.com/KwiatKwskiDawid Będę wam bardzo wdzięczna za pomoc
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-03 15:45:35
Saszan jest najlepsza ! będę na koncerci !
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-03 15:30:58
Saszan jest najlepsza!!!
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 21:03:15
coraz bardziej nurtują mnie komentarze osob ktore strasznie wypowiadaja sie na temat saszan mówiac ze nie ma talentu, ze to fejm. zastanawia mnioe to czy kto kolwiek z was odwazyl by sie dodac jakis filmik na yt jak spiewa i zdobyl mase fanów? wątpie.bardzo sie ciesze ze saszan ma szanse wykorzystywac swoj talent i to akurat w zestawieniu z dawidem. a wy ludzie serio, zanim cos napiszecie pomyslcie./ hiowa
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 21:02:36
Uwielbiam Saszan,jest hmmm..może nie jedynym,no ale fejmem który mądrze pisze...///LookingOutOfHeaven
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 20:43:40
bardzo się cieszę , tylko przepraszam , że nie mam tu konta ; C jestem Daria , i jak najbardziej jestem z wami , tylko nie będę mogła być na koncercie ; (
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 20:41:53
napewno saszan ma lepszy głos niż wy. pozdro / gośka ...
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 20:21:43
To wszystko jest takie sztuczne i ustawione... Jeszcze miesiąc temu Kwiatkowski jechał po Saszan na asku, a teraz śpiewają na jednej scenie?
Gość
nick: Gość
| 2013-08-02 20:18:15
Kazyaka
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 20:13:23
Dokończenie: P.S. Osobiście żałuję, że nie mieszkam w Warszawie, bo na pewno bym przyszła na ich koncert. Jestem zadowolony Patrzcie, nawet się podpiszę nickiem z aska. Wow, nie? // Gelusiowa
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 20:12:40
Widzę, że bardzo zazdrościcie Saszan. Cóż, nie dziwię się. Ma wielki talent, w przeciwieństwie co do niektórych, jest rozpoznawalna, ludzie ją lubią He he Wam chyba także nikt nie zabrania spełniać marzeń? Więc zamiast pisać te bezsensowne hejty z anonima, lepiej zajęli byście się sobą. Myślicie, że jeśli coś napiszecie złego o Saszan to zabłyśniecie? Raczej wręcz przeciwnie, tylko się upokarzacie. P.S. Osobiście żałuję, że nie mieszkam w Warszawie, bo na pewno
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 19:59:18
Super! Według mnie bardzo dobre połączenie. He he Czekam na występ! :*
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 19:52:35
Hmm.. Saszan ma trochę inny głos niż Kwiat lecz , może i to jakoś wyjdzie ;-)
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 19:50:30
Eeeee... co to za dzieci? Ktoś ich zna?
Gość
nick: Gość
| 2013-08-02 19:30:11
PRZECIEŻ SASZAN ŚPIEWAĆ NIE POTRAFI HAHAHHAHAHHAHA Cieszę się POLSKA SCHODZI NA PSY
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 19:20:25
a ta saszan to kto?
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 17:20:59
Hhahahahahaha, koncert w moje urodziny XD
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-08-02 16:48:19
Sygi to przyjaciel Saszan a nie chłopak lamusy. Szkoda, że nie będzie mnie w domu a bym przyszła :(( pewnie ciekawie będzie, Saszan i Dawid niezłe połączenie.
Gość
nick: Gość
| 2013-08-02 15:53:17
Kwiatkowski powienien wziąśc Alise, a nie saszan ! Ona ma głos, a nie jak jakaś SASZAN SRASZAN CZERWONO WŁOSA http://www.youtube.com/watch?v=5X1gkwrjfjg
Gość
nick: Gość
| 2013-08-02 15:51:32
Najlepsze jest to ze Saszan nie umie śpiewać, męczy się po 1 piosence : ) Brak słów.
Gość
nick: Gość
| 2013-08-02 15:36:07
weźcie lol fejmy z nich. OGAR SASZANATORSI I CI DRUDZY. SKĄD ONI SIĘ W OGÓLE WZIĘLI. GŁUPIE FEJMY NIC WIĘCEJ ŻAŁOSNE. I CO CHCĄ ZOSTAĆ GWIAZDAMI? ;/
Gość
nick: Gość
| 2013-08-02 15:34:38
PO PIERWSZE LUDZIE . SASZAN MA CHŁOPAKA KTÓRYM JEST SYGI PO DRUGIE ONA ŚPIEWA LEPIEJ NIŻ WY DRZECIE RYJE . TYLE.
Gość
nick: Gość
| 2013-08-02 15:21:32
I ON I ONA NIE UMIEJA ŚPIEWAĆ, TO BĘDZIEE PRAWDZIWA MASAKRA
Gość
nick: Gość