Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7? - "Skomentuj!"

Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7?


RSS 19/06/2017 15:05 Komentarze

Transfer Cristiano Ronaldo coraz bliżej! Dokąd odchodzi CR7?

Zdjęcie z artykułu: Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7? Cristiano Ronaldo; Sputnik/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7?

Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu Madryt! Transfer piłkarza coraz bliżej, a media i kibice na całym świecie zastanawiają się, dokąd odejdzie CR7. Jakie rozważa opcje?

Transfer Cristiano Ronaldo jest już chyba nieunikniony. Po tym, jak hiszpańska skarbówka oskarżyła go o niezapłacenie 14,7 mln euro podatków i ukrywanie dochodów w rajach podatkowych, portugalski piłkarz oznajmił, że odchodzi z Reali Madryt.

Dokąd konkretnie?

Teoretycznie lista klubów chętnych na zakup Cristiano Ronaldo jest długa. Ale to CR7 będzie przebierał w ofertach. Jaki klub wybierze?

Dziennikarze sportowi na całym świecie od dłuższego czasu analizują różne opcje. Według hiszpańskiej i brytyjskiej prasy możliwe są 4 kierunki:

 1. Manchester United

  Wielka kariera Cristiano Ronaldo rozwinęła się właśnie w MU. To tu CR7 rozwinął skrzydła i to właśnie ten klub do dziś wspomina z łezką w oku. Problem w tym, że na początku swojej wielkiej kariery Cristiano Ronaldo grał w Manchester United pod okiem Alexa Fergussona. Dziś MU trenuje Jose Mourinho, a z tym Cristiano Ronaldo nie dogaduje się zbyt dobrze... Wiele osób uważa, że z obecnym trenerem transfer Cristiano Ronaldo do Manchester United nie będzie możliwy.
   
 2. PSG

  O transferze CR7 do PSG plotkuje się od wielu miesięcy. Paryski klub kilka razy składał Realowi oferty, kładąc na stół bardzo wysokie kwoty. Ale podobno samemu Cristiano Ronaldo nie spieszy się do francuskiej ligi, bo jego zdaniem... liga ta prezentuje zbyt niski poziom! Ale wybredny :)
   
 3. Chiny

  Chiny to kierunek coraz częściej wybierany przez europejskich piłkarzy. Tu co prawda poziom piłkarski też nadal nie jest zbyt wysoki, ale z każdym rokiem do Chin przybywa coraz więcej europejskich sław. A Chińczycy płacą im majątek! Średnie zarobki europejskich piłkarzy w chińskich klubach znacznie przekraczają kwoty, jakie gracze otrzymują w Unii Europejskiej. Kto wie - może CR7 skusi się na jedną z takich ofert?
   
 4. USA

  To kolejny popularny kierunek transferu na piłkarskie emerytury :) I choć CR7 do zakończenia kariery pewnie zostało jeszcze kilka dobrych lat, to z pewnością i taką opcję bierze pod uwagę. Przypomnijmy, że 2 lata temu Cristiano Ronaldo kupił wypasiony apartament w Nowym Jorku. Już wtedy plotkowało się, że zrobił to z myślą o piłkarskiej emeryturze w jednym z nowojorskich klubów ligi MLS.

   

Który kierunek ostatecznie wybierze Cristiano Ronaldo? Transfer piłkarza jest już raczej przesądzony. Jak myślicie - dokąd się teraz przeprowadzi?

 

Zdjęcie z artykułu: Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7? Cristiano Ronaldo; Jorge Sanz / Pacific Pres/SIPA/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7?
Zdjęcie z artykułu: Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7? Cristiano Ronaldo; G3 Online, East News
Ilustracja do artykułu Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7?
Zdjęcie z artykułu: Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7? Liga Mistrzów 2017 - Cristiano Ronaldo; FaceToFace/REPORTER/East News
Ilustracja do artykułu Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7?
Zdjęcie z artykułu: Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7? Pomnik Cristiano Ronaldo na Maderze na lotnisku w Funchalu; Global Media Group/Sipa USA/East News
Ilustracja do artykułu Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu. W jakim klubie będzie teraz grać CR7?

 

 

Sportowe emocje zapewnia nie tylko Cristiano Ronaldo i jego transferowa telenowela! Zobaczcie najlepsze filmy o bohaterach sportu na eskaGO!

 

komentarze
Hotplota News

Rihanna ukradła Naomi Campbell chłopaka? To ON jest powodem ich kłótni!

Poszło oczywiście o faceta.

Heidi Klum była zdradzana przez swojego chłopaka!?

Vito Schnabel stanowczo zaprzecza plotkom na swój temat... Mówi prawdę? 

Kris Jenner jest rozczarowana córkami! Co zrobiły?

Kris Jenner nie jest zadowolona z postawy Kendall i Kylie. Poszło o... Dzień Ojca! 

Maja Bohosiewicz: synek gwiazdy jeździ... Ferrari! ;)

Maja Bohosiewicz pochwaliła się prezentem, jaki jej syn dostał na pierwsze urodziny! A przy okazji ostro zażartowała ze swojego partnera...

Serena Williams w ciąży NAGO w Vanity Fair! Odważne zdjęcie!

Serena Williams pokazała nie tylko brzuszek, ale także piersi i pupę na okładce Vanity Fair. Zdradziła też, kiedy zamierza wrócić na kort!

wczytaj więcej artykułów