Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna... - "Skomentuj!"

Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna...


RSS 11/01/2017 11:53 Komentarze

Cara Delevingne wdała się w dyskusję na Twitterze. Pewien gość zażartował, że powinna poszukać "prawdziwej pracy". Zobaczcie, co stało się dalej...

Zdjęcie z artykułu: Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna... Cara Delevingne; youtube.pl; EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna...

Cara Delevingne pochwaliła się na Twitterze, że właśnie przebywa w Ugandzie, gdzie wraz z ONZ odwiedza obóz dla uchodźców. 

"Właśnie jestem w drodze - zrobię coś bardzo ekscytującego. Denerwuję się tym" - napisała modelka na Twitterze, jednocześnie udostępniając post kampanii Girl Up o wyprawie do Ugandy pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych. 

Niestety wśród wielu pochwał i słów wsparcia znalazł się także jeden wyjątkowo nieprzychylny tweet. Jego autorem jest @BradTheLadLong, podpisujący się, jako osobowość medialna i dziennikarz zajmujący się sprawami show biznesu.

Napisał on: 

"@Caradelevingne mam nadzieję, że jedziesz na rozmowę w sprawie prawdziwej pracy. Twój wygląd przeminie, Cara. Nie będziesz z tego żyć wiecznie"

Złośliwy tweet nie uszedł uwadze modelki, która napisała:

"Pożałujesz tego, co napisałeś. Widzisz, właśnie próbuję zrobić coś dobrego. Coś, co nie ma nic wspólnego z moim 'wyglądem'".

Ale na tym nie koniec. Cara pociągnęła wątek w następnych tweetach.

"Szkoda mi czasu na kolejnego faceta próbującego zdołować dziewczynę, która odnosi sukcesy"

"Jesteś kolejnym niespełnionym mężczyzną atakującym innych dla skupienia na sobie uwagi na twitterze" - dodała Cara. "Spróbuj zrobić coś dla świata. Kropka!" - napisała modelka. 

"@BradTheLadLong Dorośnij i spójrz na świat w szerszej perspektywie. Może spróbuj poczytać książkę albo zrobić coś naprawdę wartościowego"

W końcu @BradTheLadLong odpowiedział: "@Caradelevingne Przestań być wredna, Cara. Daję ci tylko radę dotyczącą twojej kariery, żeby pomóc ci odnieść sukces. Może lepiej mnie posłuchaj"

Cara Delevingne nie zamierzała tego tak zostawić. "@BradTheLadLong po prostu pokazuję twoją ignorancję. Dlaczego miałabym przyjmować rady od kogoś, kto nie ma pojęcia, o czym mówi" - odpowiedziała. 

I tym razem nie musiała długo czekać na odpowiedź:

"@Caradelevingne cóż, jestem bardzo znany, więc może po prostu musisz nadrobić zaległości z show biznesu. Nieważne, próbowałem ci pomóc".

Co na to Cara?

"@BradTheLadLong gratulacje! Mam nadzieję, że jesteś z tym szczęśliwy. Najwyraźniej masz ciekawy sposób na pomaganie innym ludziom".

 

Co myślicie o tej błyskotliwej wymianie uprzejmości? Jak dla nas, Cara Delevingne wygrała już w 1. rundzie. W każdej kolejnej kopała leżącego... laugh

 

 

Zdjęcie z artykułu: Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna... Cara Delevingne z dziewczyną; EAST NEWS
Ilustracja do artykułu Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna...
Zdjęcie z artykułu: Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna... Cara Delevingne w różowych włosach; eastnews.pl
Ilustracja do artykułu Cara Delevingne usłyszała, że ma iść do "prawdziwej pracy". Jej odpowiedź - bezbłędna...

 

 

komentarze
Hotplota News

Najlepsze kreacje tygodnia: 5 gwiazd, które wyglądały HOT! Blake Lively, J.Lo - Kto jeszcze?

Kto wyglądał najlepiej w tygodniu 16.01-22.01.2017? Prowadzą oczywiście gwiazdy gali People's Choice Awards 2017, ale są też zaskoczenia...

Ariana Grande ma sobowtórkę! Są nie do odróżnienia!

Potraficie rozróżnić Arianę i Jacky?

Idol 2017: Kiedy premiera? W jakie dni będzie można oglądać show?

Wszystkie informacje na temat programu Idol 2017 zebraliśmy dla Was w jednym miejscu. Sprawdźcie szczegóły. 

Joanna Krupa poprowadzi program o zwierzętach! Modelka będzie szukała psom nowego domu?

Krupa powiedziała, że od dawna marzyła o takim programie. Jej marzenie wkrótce się spełni. Co powiedziała o swoim nowym projekcie? 

Anna Lewandowska o ciąży: Nie chcemy wyskakiwać z lodówki! Czuję się super!

Żona Lewego udzieliła kolejnego szczerego wywiadu … Co powiedziała? Zobaczcie! 

wczytaj więcej artykułów