News

Agnieszka Radwańska nago - MEMY! Zabawne?

W sieci mnożą się memy z Agnieszką Radwańską nago. Zobaczcie te najlepsze! I co, zabawne? ;)

11.07.2013

(0/9)

W sieci mnożą się memy z Agnieszką Radwańską nago. Zobaczcie te najlepsze! I co, zabawne? ;)

W piątek, 12 lipca, ukaże się magazyn ESPN Body Issue z Agnieszką Radwańską nago. Zdjęcia z pisma już ujrzały światło dzienne i wywołały oburzenie środowisk katolickich. Agnieszka Radwańska promowała bowiem akcję "Nie wstydzę się Jezusa". Nagie zdjęcia Radwańskiej pokazały jednak, że Agnieszka nie wstydzi się nie tylko Jezusa...

Naga Agnieszka Radwańska błyskawicznie stała się bohaterką prześmiewczych memów w sieci. Zwłaszcza, że jednym z głównych motywów jej rozbieranej sesji są piłeczki tenisowe rozrzucone w wodzie. Z takich piłeczek wcześniej był ułożony napis "Jezus", przy którym pozowała Agnieszka Radwańska. Nagie zdjęcia są więc łatwym i wdzięcznym tematem do internetowych żartów.

Zobaczcie memy z Agnieszką Radwańską! Który najlepszy?


Zobacz też: Agnieszka Radwańska nago - plotki, zdjęcia, video


Komentarze

Dodaj Komentarz

aby dodać komentarz lub komentuj jako gość
Gość
nick: Gość
| 2013-07-12 08:49:50
Sracie, wszyscy w podniecenia, że coś ta wasza "Isia" zrobiła.. Co mnie to interesuje? Memy - fajne. Tylko nie rozumiem po co wynosicie ją ponad piedestały? Jest wiele dużo lepszych tenisistek od niej. Jeśli chce, to niech się rozbiera, ale niech się nie dziwi potem, że są negatywne komentarze. Ok, może coś osiągnęła, no i super, niech sobie dobrze żyje, robi co chce, ale bez przesady, to, że jest wierząca, to nie znaczy, że w habicie musi chodzić..
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-11 20:46:05
To właśnie JEZUS stworzył takie cudo jak Isia.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-11 20:39:30
ale taka prawda, jak niby taka wielka wyslannica Jezusa to niech się ogarnia Cieszę się
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-11 20:37:22
Polska mentalność "Osiągnął sukces? Krytykujmy wszystko, co zrobi!"... Kiedy brała udział w akcji "Nie wstydzę się Jezusa" wszyscy ją wyśmiali, że PIS'owska. Teraz wszyscy krytykują to, że wzięła udział a akcji promującej sport, zdrowy tryb życia i to, że można świetnie wyglądać naturalnymi sposobami.
Gość
nick: Gość
Zgłoś nadużycie | 2013-07-11 20:22:35
I na jaką cholerę to tu dajecie i piszecie o tym? Bez przesady.. Co za idioci to napisali?? Rozumiem.. ludzie może mają poczucie humoru, wy też możecie sie z tego posmiac z tych memów ale bez przesady, żeby pisać o tym tutaj .. Ogarnijcie się trochę autorzy tych tępych tekstów z hotplota ii zacznijcie pisać bardziej sensowne rzeczy.......... ehh
Reklama

Sonda

Rafalala kontra Cleo i Donatan

Kolejna wojna z udziałem Donatana i Cleo! Tym razem obrywa Rafalala... Donatan nazywa ją "babą z kuta*em"! Kto ma rację? 

Reklama