Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online! - "Skomentuj!"

Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online!


RSS 16/05/2017 22:33 Komentarze

Chcecie wiedzieć, kto jest agentem? Wyniki finału Agent Gwiazdy 16.05.2017 znajdziecie właśnie tutaj!

Zdjęcie z artykułu: Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online! Agent Gwiazdy 2 finał; TVN
Ilustracja do artykułu Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online!


Tygodnie oczekiwania w napięciu zmierzają ku końcowi! Trwa drugi finał Agent Gwiazdy 2, w którym padnie odpowiedź na najważniejsze pytanie: kto jest agentem?

Agent Gwiazdy 2 w każdym odcinku przynosił widzom i uczestnikom kolejne podpowiedzi, ale i wprowadzał w osłupienie oraz mieszał! 16.05.2017 wszystko stanie się jasne – kto jest agentem?

Właśnie w tym artykule znajdziecie odpowiedź na to pytanie! Kto jest agentem? Agent Gwiazdy 2 wystartował 16.05.2017 w TVN o 21:30. Pełne wyniki Agenta Gwiazdy 2: kto jest agentem i kto wygrał program, znajdą się tu, gdy tylko odpowiedź padnie na antenie TVN!

Tymczasem „kandydatami” do tytułu agenta w Agent Gwiazdy 2Odeta Moro, Jarosław Kret i Daria Ładocha. W pierwszym etapie finału Agenta 9.05.2017 każdy z nich wykonał dwa zadania i podzielił się swoimi refleksjami o agencie. Kto kłamie, a kto ma najlepszą intuicję? Sprawdźcie, co mówili w zeszłym tygodniu:

>> Agent Gwiazdy 2, finał: Kto wygrał? Jarosław Kret: „Najważniejsza była sama gra!”

Pierwsi w studiu finału Agent Gwiazdy 2 pojawili się uczestnicy, którzy odpadli przed finałem. Brakuje jedynie Joanny Jędrzejczyk, która jest w USA i przygotowuje się do walki.

W jedenastce od razu zaczyna wrzeć. Kinga Rusin pyta Niecika, czy naprawdę uderzył Alana. "Czułem się mega zdyskryminowany przez Alana" - skarży się Tomasz Niecik Niecikowski. "Gdyby to była prawdziwa bójka, to Alan by się do teraz nie wybudził ze śpiączki." - unika precyzyjnej odpowiedzi na pytanie. Niecik twierdzi, że spotkał się z Alanem sam na sam i od tej pory aktor go nie dyskryminował. Alan Andersz zarzuca gwieździe disco-polo, że kłamie. Żadne spotkanie nie miało według niego miejsca. Jego wersję popiera Kędzior.

Czas na pytania podstawowe: Kto jest agentem i kto wygra Agent Gwiazdy 2! Joanna Jędrzejczak mówi, że jej pierwszy typ, jeśli chodzi o agenta, nie sprawdził się, a drugi jest w finale i jest to kobieta.

Po chwili wchodzą po kolei finaliści: Daria Ładocha, Odeta Moro i Jarosław Kret. Za chwilę dowiemy się, kim jest agent!

Po przerwie każdy z finalistów otrzymuje kopertę. W jednej z nich znajduje się czarne piórko. Pozostałe są puste! Jarosław Kret otwiera kopertę. Jest pusta. Jarek NIE JEST AGENTEM! Odeta Moro ma pustą kopertę?!  NIE! AGENTEM JEST ODETA MORO!

Odeta zdradza kulisy swojej działalności. W pierwszym zadaniu zagadywała Niecika, by nie pamiętał, czego szuka. W kolejnym - podkreślała, że to Daria zaproponowała, by nie notować wskazówek. Ona oczywiście temat podchwytywała.

Kolejny przykład zadania, w którym agentowi było łatwo manipulować grupą, było zadanie z paintballem. Odeta zadbała o to, by Alan, który od 9 lat trenuje paintball, nie trafił do grupy paintballowej. Potem tak zakręciła Niecika, że ten nie był pewien, czy wyłączył wszystkie wyłączniki. Zaczęła się dyskusja i grupa nie zdążyła przejść przez pajęczynę.

Odeta przyznaje, że najbardziej podatny na manipulacje był Kędzior, a Alan wierzył we wszystko, co mówił Piotr.

W zadaniu z budowaniem tratwy Odeta poodkręcała baniaki z powietrzem i ukryła drut do łączenia pali, a następnie tak zapakowała pieniądze do worków, by te na pewno się zamoczyły. Po tym zadaniu Jarek Kret zaczął domyślać się, że to Odeta Moro jest agentem! Jednak podczas głosowania dziennikarka trafiła do grupy o najwyższym zaufaniu. Dlatego Odeta nie musiała wisieć na linie z mostu!

W zadaniu na plaży, kiedy grupa miała ułożyć z klocków napis "AGENT", to Odeta Moro ukryła jeden klocek w piasku. W zadaniu finałowym Odeta wiedziała, że Daria da się pochować żywcem, bo obiecała jej wieczór wcześniej, że cokolwiek by się nie działo, obie wykonają swoje zadania! Oczywiście Ładocha nie wiedziała, że to podpucha i że jedna osoba ma nie wykonać zadania!

Czas na odpowiedź na pytanie o to, kto wygrał Agent Gwiazdy 2017! Zwycięzca znajdzie w swojej kopercie zielone piórko, a przegrany - czerwone. WYGRAŁA DARIA ŁADOCHA!

Zdjęcie z artykułu: Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online! Agent Gwiazdy 9.05.2017; TVN
Ilustracja do artykułu Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online!

 

Zdjęcie z artykułu: Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online! Agent Gwiazdy 9.05.2017; TVN
Ilustracja do artykułu Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online!
Zdjęcie z artykułu: Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online! Agent Gwiazdy 2 finał; TVN Piotr Filutowski
Ilustracja do artykułu Agent Gwiazdy 2: Kto jest agentem? Kto wygrał finał Agent Gwiazdy 16.05.2017? WYNIKI online!

 

 

 

W programie Agent Gwiazdy uczestnicy muszą wskazać osobę, która ich zdaniem szkodzi grupie. Gra toczy się jednak tylko o pieniądze i rozpoznawalność, więc zawodnicy nie są zdesperowani. Zupełnie inaczej jest w serialu Siberia, który ukazuje ekstremalne reality show! W tej produkcji stawką jest życie! Zobaczcie na eskaGO!

 

komentarze
Hotplota News

Robert Lewandowski pokazał, jak świętuje urodziny i podziękował Ani za życzenia!

Robert Lewandowski podziękował Ani za piękne życzenia! Jego wpis na pewno ją wzruszył! <3

Dlaczego Kylie Jenner zerwała z Tygą? Nie chodziło tylko o sławę...

Dlaczego? Kylie Jenner i Tyga rozstali się? Możecie być zaskoczeni...

Anja Rubik AKTORKĄ! Zagra w filmie Ciemno, Prawie Noc. To będzie mocne kino!

Anja Rubik zagra jedną z głównych ról w filmie Ciemno, Prawie Noc! Sprawdźcie szczegóły!

The Voice Kids: prowadzący już znani! Maciej Musiał może być zazdrosny?

Czy młodszy kolega, prowadzący The Voice Kids, może być "zagrożeniem" dla Macieja Musiała?

Zaćmienie Słońca 2017 na żywo - transmisja z USA!

Jak śledzić zaćmienie Słońca 2017 z USA? Sprawdźcie!

wczytaj więcej artykułów