WBIJAJ!
CZAT ESKI!

Kryzysowy - Jan Borysewicz, Video

Jan Borysewicz to urodzony 17 kwietnia 1955 roku polski gitarzysta, kompozytor, wokalista, członek zespołu Lady Pank. Na utworach Lady Pank wychowały się już dwa pokolenia Polaków. Lady Pank to legendarna polsk... więcej

Słuchany
6 083
Obejrzany
70

Teledysk, klip wideo do Kryzysowy - Jan Borysewicz, Video

 

To jest strona hitu/mp3 Radia Eska: Kryzysowy - Jan Borysewicz, Video. Na stronach bazy muzycznej ESKA.pl znajdziesz inne hity mp3, teledyski, klipy, wideo Kryzysowy - Jan Borysewicz, Video a także newsy na temat Kryzysowy - Jan Borysewicz, Video.

Sprawdź Wszystko o: Kryzysowy - Jan Borysewicz, Video w serwisie eska.pl.

Jeśli szukasz teledysków Jan Borysewicz - zobacz stronę klipy wideo Jan Borysewicz

Jeśli szukasz teledysków Video - zobacz stronę klipy wideo Video

tekst Kryzysowy - Jan Borysewicz, Video


 1 Oooooooooooooooo........Otwieram oczy w połowie dnia, wolno z podłogi próbuję wstać ,myślę o sobie gadam do ścian , chciałbym zapomnieć może się da.2. Spotkam się z Bogiem na szklanki dnie, spojrzę mu w oczy spytam czy wie, jakby się poczuł gdybym to ja zabrał mu wszystko, wszystko co mamR. Gdzieś po drodze zgubie się na pewno, gdzieś po drodze zgubie się nie raz, Diabeł chodzi usypaną ściężką, znów to zrobię jestem całkiem sam.Jestem całkiem sam....całkiem sam..3. Otwieram oczy , budzi mnie strach , dym z papierosów odmierza czas. Nic się nie zmienia nie leczy ran, chciałbym się podnieść odbić od dnaR.Gdzieś po drodze zgubie się na pewno, gdzieś po drodze zgubie się nie raz, Diabeł chodzi usypaną ściężką, znów to zrobię znów to zrobięZgubie się na pewno , zgubie się nie raz , zgubie się na pewno znów to zrobię jestem całkiem sam.
Szukasz tekstów?
Wejdź na ESKA teksty piosenek i zobacz o czym śpiewaja gwiazdy.

Dodawaj teksty hitów oraz ich tłumaczenia.

teksty-piosenek.eska.pl

inne hity Jan Borysewicz, Video