Eska Cinema
 

POLECAMY

Filmy Marvela – Avengers, X-Men i…? Najlepsze produkcje o superbohaterach. Ranking TOP 12
Filmy o wampirach – horrory, romanse, komedie. TOP 16 według ESKA Cinema
Najlepsze filmy wiosna / lato 2017. Kinowe premiery – 19 filmów, które trzeba obejrzeć
Najlepsze filmy 2017 roku – zestawienie 16 premier, na które czekamy najbardziej! Grey, Szybcy i Wściekli, Star Wars i…?
Gra o Tron 7 sezon - kiedy premiera? Ile będzie sezonów? Nowe odcinki Game of Thrones to zakończenie serialu?
 
| 18:50 09.02.2014

LABIRYNT już na DVD!

„Labirynt” to najnowszy, fascynujący thriller psychologiczny Denisa Villeneuve, reżysera nominowanego do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny („Pogorzelisko”), z udziałem nominowanego do Oscara Hugh Jackmana („Nędznicy”) i Jake Gyllenhaala („Tajemnica Brokeback Mountain”).
 
| 18:41 09.02.2014

PARANOJA już na DVD!

„Paranoja” to trzymający na krawędzi fotela dreszczowiec, w którym widzowie zostają zabrani w podróż do ociekającego chciwością, korupcją i oszustwem świata międzynarodowych korporacji oraz globalnych intryg.
 
| 20:15 02.12.2013

OBECNOŚĆ już na DVD!

Film reżysera „Piły” i „Naznaczonego”. Horror doceniony zarówno przez widzów jak i krytyków. W rolach głównych nominowana do Oscara Vera Farmiga, nominowany do Złotego Globu Patrick Wilson, nominowana do dwóch nagród Emmy Lili Taylor i nominowany do Złotego Globu Ron Livingston.  
 
| 13:29 14.11.2013

ŚWIAT W PŁOMIENIACH już na DVD!

ŚWIAT W PŁOMIENIACH „PRZYSPIESZAJĄCY PULS THRILLER W STYLU SZKLANEJ PUŁAPKI!" - Claudia Puig, USA Today „NIEUSTANNA AKCJA, KTÓRA TRZYMA W CIĄGŁYM NAPIĘCIU." - Nikki Novak, Young Hollywood
 
| 12:05 03.11.2013

DRUGIE OBLICZE już na DVD!

Tajemniczy motocyklista Luke (Ryan Gosling) zostawia za sobą przeszłość igrającego ze śmiercią cyrkowego showmana i wraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, gdzie dowiaduje się, że jego była dziewczyna, Romina (Eva Mendes), urodziła mu w tajemnicy syna. Próbując zapewnić swojej nowej rodzinie utrzymanie, Luke porzuca dawne życie i korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności jazdy na motocyklu, zaczyna okradać banki. Stawka wzrasta, kiedy Luke napotyka na swojej drodze ambitnego funkcjonariusza policji, Avery’ego Crossa (Bradley Cooper). Dla obu będzie to zarówno koniec, jak i początek.
 
| 12:00 03.11.2013

CZŁOWIEK ZE STALI już na DVD!

Najnowsza i najbardziej widowiskowa opowieść o Supermanie. Film Zacka Snydera, reżysera kultowych „300” i „Watchmen – Strażnicy”. Obraz wyprodukowany przez Christophera Nolana, autora przebojowej trylogii o Mrocznym Rycerzu. W roli tytułowej Henry Cavill.  
 
| 11:54 03.11.2013

1000 LAT PO ZIEMI już na DVD!

AFTER EARTH 1000 LAT PO ZIEMI „Imponujący, mocny, zapierający dech" - Jake Hamilton, FOX-TV „Will i Jaden Smith tworzą na ekranie zdumiewający zespół" - Jake Hamilton, FOX-TV  

Posłuchaj

ESKA Cinema