Eska Cinema
 
| 13:07 11.08.2017

Najlepszy - premiera, obsada, zwiastun. Następca filmu Bogowie

screen youtube/PISF
Najlepszy - nowy film Łukasza Palkowskiego, twórcy filmu Bogowie jesienią w kinach! O czym będzie? Kiedy premiera? Kto w obsadzie? Szczegóły i zwiastun prezentujemy poniżej.

Najlepszy - premiera, obsada, zwiastun. Łukasz Palkowski, twórca wielokrotnie nagradzanego filmu Bogowie wraca z nową produkcją. Najlepszy to fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman - w takich słowach producenci opisują następce filmu Bogowie. Czy Najlepszy osiągnie podobny sukces? Naszym zdaniem są na to duże szanse!

Najlepszy - premiera i obsada

Najlepszy trafi do kin 17 listopada i już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kinomaniaków. Kto się znalazł w obsadzie filmu? Jakub Gierszał wcieli się w Jerzego Górskiego. Młody, uzdolniony aktor ma duże szanse potwierdzić swoją pozycję w czołówce najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia. Po zwiastunie, który możecie obejrzeć poniżej widać, że Gierszał na planie zdjęciowym się nie oszczędzał. Poza nim w filmie Najlepszy wystąpi plejada gwiazd polskiego kina: Arkadiusz Jakubik, Tomasz Kot, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka, Mateusz Kościukiewicz. W połowie listopada czeka nas prawdziwa uczta kinomana!

Najlepszy - zwiastun