Eska Cinema
 
| 13:43 10.08.2017

Elif – odcinek 68: Zeynep uwięziona z Selimem! Powie mu prawdę?! FOTO

fot. Elif Dizisi / facebook.com
Elif – odcinek 68 będzie doskonałą okazją do tego, by Zeynep powiedziała Selimowi prawdę. Para zostanie razem uwięziona i będzie musiała zmierzyć się ze swoimi uczuciami. Mamy dla Was zdjęcia i streszczenie nowego odcinka Elif.

Elif – odcinek 68 będzie wielką porażką dla Arzu, która była przekonana, że Melih nie będzie już domagał się udziałów w firmie. Mężczyzna po raz kolejny ją jednak zaskoczy, realizując kolejny etap planu zemsty. Tymczasem w nowym odcinku Elif Melek wciąż będzie próbowała normalnie żyć mimo pogróżek Veysela, zaś Elif spróbuje zaprzyjaźnić się z Tugce. Fanów serialu Elif najbardziej zainteresują pewnie wydarzenia z Zeynep i Selimem w rolach głównych. W nowym odcinku Elif Zeynep wciąż będzie załamana, a Selim będzie próbował dowiedzieć się, co ją spotkało. Ucieczka dziewczyny i jej poszukiwania prowadzone przez Selima doprowadzą do tego, że w nowym odcinku Elif Zeynep i Selim zostaną zatrzaśnięci w jednej sali na uczelni. Będą musieli zmierzyć się ze swoimi uczuciami, jednak już teraz możemy zdradzić, że w nowym odcinku Elif Zeynep nie powie chłopakowi o swoich zaręczynach!

ZOBACZCIE TAKŻE: Cena miłości – odcinek 101: ślub Jasemin i Sawasza, Nazan traci dziecko!>>>

Elif odc. 68 – kiedy i gdzie oglądać?

Nowy odcinek Elif będzie miał premierę w piątek 11 sierpnia o 14:00 w TVP 1. Powtórka Elif zostanie pokazana w poniedziałek 14 sierpnia o 8:35 (również w TVP 1). Tuż po telewizyjnym debiucie Elif będzie można obejrzeć w internecie. Nowy odcinek Elif online zostanie udostępniony na vod.tvp.pl.

SPRAWDŹCIE RÓWNIEŻ: Zraniona miłość – odcinek 63: Leon zmuszany do ślubu z Yildiz! Co z Hilal?!>>>

Elif odc. 68 na zdjęciach

  •