Eska Cinema
 
| 16:42 17.07.2017

Ed Sheeran w Grze o tron 7: scena z nowego sezonu z muzykiem już w sieci!

Screen z youtube/Ryan R
Gra o tron 7 – przeciek z Edem Sheeranem pojawił się w sieci i zdradza więcej niż tylko rolę jaką zagrał muzyk w Game of Thrones 7. Spotyka jedną z głównych bohaterek, która zdradza trochę informacji o akcji nowego sezonu Gry o tron. Zobaczcie jak Sheeran poradził sobie z tą sceną!


Ed Sheeran zagrał w Grze o tron – w najnowszym sezonie serialu, którego premiera elektryzowała fanów! Kiedy premiera Game of Thrones s07e01

Informacje na temat jego roli w popularnym serialu pojawiały się już od jakiegoś czasu, ale tuż po oficjalnej premierze odcinka Game of Thrones s07e01 do sieci przeciekła kilkuminutowa scena z filmu. Ed Sheeran gra… muzyka. A dokładnie żołnierza - barda, śpiewającego kompanom przy ognisku, którego spotyka… Arya Stark. Sheeran w tej scenie w sumie wygląda nieco jak Hobbit, a biorąc pod uwagę jego piosenkę do filmu z uniwersum Władcy pierścieni takie skojarzenie narzuca się niemal samo.Rola Sheerana jest nieduża, ale może być kluczowa dla akcji. Arya mówi, że to ładna pieśń, której nigdy nie słyszała. Na co bohater Sheerana dumnie odpowiada, że to nowy utwór. Ed Sheeran piosenka z Gry o tron 7 – co śpiewa Sheeran w Game of Thrones?

Arya przyłącza się do towarzystwa i opowiada parę rzeczy o sobie, na podstawie których możemy wnioskować treść odcinka. Mówi że kieruje się na południe, do Kings Landing – co Sheeran komentuje : - Najgorsze miejsce na świecie. 

Pod koniec sceny Arya mówi coś, co kończy sielankową atmosferę: Jadę zabić królową. Ale tylko na chwilę, żołnierze przyjmują to jako żart.

Czy to będzie jedyna scena z jego udziałem? Tego jeszcze nie wiadomo, ale komentarze na YouTube są bardzo pozytywne: „pomyślałem – nieźle śpiewa, a okazało się że to Ed Cholerny Sheeran!”, „To jedna z najspokojniejszych scen w serialu”, „oczekiwałem, że na koniec zginą” ale zdarzają się też tacy, którzy mają nadzieję, że mini role znanych osób nie zepsują całego serialu…

Zobacz całą opublikowaną scenę z Gry o Tron 7 z Edem Sheeranem