Eska Cinema
 
| 16:16 17.07.2017
Tagi: vin diesel

Vin Diesel w rolach, o których nie mieliście pojęcia TOP 5

AFP/EAST NEWS
Vin Diesel to nie tylko Szybcy i wściekli i Riddick. Z okazji okrągłych 50 urodzin gwiazdora przedstawiamy jego TOP 5 wcieleń, które mogą być dla was zaskoczeniem.

Vin Diesel 18 lipca świętuje swoje okrągłe 50 urodziny! Gwiazdor filmów akcji jest znany przede wszystkim z niezwykle popularnej serii Szybcy i wściekli, gdzie wciela się w Dominica Toretto oraz filmu Roddick. Z okazji tak wyjątkowego święta postanowiliśmy zaprezentować wam tego sympatycznego aktora z zupełnie innej strony. Poniżej przedstawiamy TOP 5 filmów z Vinem Dieselem, o których mogliście nie mieć pojęcia.

Szeregowiec Ryan (1998)

Vin Diesel wystąpił w głośnym filmie Stevena Spielberga Szeregowiec Ryan opowiadającym o wydarzeniach z czasów II wojny światowej. Wcielił się tam w szeregowca Adriana Caparzo.


Synowie mafii (2001)

Film zrealizowany w tym samy roku, co pierwsza część Szybkich i wściekłych. Diesel wcielił się w postać Taylora Reese'a. Niestety produkcja, którą krytycy zgodnie oceniają na solidne kino sensacyjne nie odniosła sukcesu komercyjnego.


Ryzyko (2000)

Vin Diesel jako Chris Varick w thrillerze kryminalnym Ryzyko z 2000 roku.


Przybłędy (1997)

Vin Disel jest reżyserem tego filmu, odpowiada za scenariusz, a także gra główną rolę. Tym razem wciela się w postać porywczego dilera narkotyków.


Odwet (2003)

Vin Disel jako Sean Vetter - tajny agent do spraw antynarkotykowych, który postanawia się zemścić na mordercach swojej żony. Solidna dawka kina akcji.